Canim Anneme Ve Bütün Annelere çok Tesekkür Ediyorummmm

sel

🦁🧚‍♀️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
9.980
1.381
benim teşekkürüm biraz ilginç olacak sanırım.

2 kasım1992 yaşayabileceğim en kötü gün senağlama 6 yaşında bir çocuk üçüncü kardeşinin doğumunda annesini kaybetmiş henüz okula bile başlamamış bir çocuk. baba bir yerde çocuklar anane de perişan.
benim o 6 yaşında annesi olmayan ananede babamdan ayrı perişan yaşayan.
sonra evlendi babam. merak ediyoduk yeni annemizi ama bi o kadar da korkuyoduk sevecekmiydi, dövecekmiydi. benneyaptımki

sonra anladık sevdi bizi çok sevdi ayırmadı bizi babamdan olan oğlundan. uzak kalınca özledi, kokladı annem gibi bastı göğsüne.

ANNEM BENİ SEVDİĞİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLR... a.s.

gerçek bir anne tebriklerrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a.s.saygıyla bu gerçek annenin ellerinden öperim................

canım benimmmmmmmmmmmmmmmm ne güzel bir teşekkür olmuş bu yaaa

o bunu hakediyooooooo... sevgiler : )

Dünya Tatlısı Biricik Canım ANNE"me

Canım Annem senin beni ne zorluklarla 9 ay karnında taşıman ondanda zor olan beni bu yaşlarıma getirmen ve hayatın en zorlu zamanlarında benimle ilgilendiğin için çok çok teşekkür ediyorumm........

Her sabah uyandığında günaydın deyip yanağıma masum bir öpücük kondurur öyle uyandırdın beni canım annem Kardeşimle kavga da etsek yeter kızıma bağırma deyip kızardın kardeşime... o da nasıl kızardı hatırlıyormusun anneciğim.... Babam seninle kavga ettiği zaman günlerce konuşmaz küserdim bir çocuk gibi...Herşey yoluna girdiği zaman bayram olurdu evimizde bizden mutlu kimse yoktu sanki. Daha dün aklımdaydı ilk maaşımı getirdiğim zaman anneciğim. Herkese ufak tefek hediyeler almıştım ve son kalan paramla baklava. Eve nasıl uçarak gelmiştim bir görseydin beni.... Öpmüştün beni aferin kızım demiştin babamsa çok duygulanmıştı. Maaşımı her aldığımda o güzel günler aklıma.

İçim bir tuhaf olur gözlerim dolar. Anneciğim nasıl seninle gizli gizli konuşur sevgilimi sana anlatırdım hep merak ederdin. Babama söylememen için sıkı sıkı tembih ederdim. İşte günler geçiyor anne o müthiş gün gelmişti babamla tanışacağı gün... Dört dönerdik bir sorun bir tatsızlık olmasın diye ne komiktik dimi anne hatırladın mı??? Sevdiğim nasıldı ama yakışıklıydı dimi bir o kadar da çekingendi... Tabii kolaymı??? Söz, nişan derken bak anne işte o müthiş gün gelmişti evleniyordum... o küçük kızın evleniyor.

Evden çıkarken eşime ne demiştin hatırladın mı "kızım önce allaha sonra sana emanet" demiştin herkes nasıl ağlamıştı tutamıyordu kimse kendini. Arkama bakmadan gidiyordum ağladığımı kimsenin görmesini istemedim çünkü daha fazla kahrolsunlar istemedim hızlı adımlarla çıkmıştım dışarı. Sadece yürüdüm.... (yazarken şimdi bile tutamıyorum gözyaşlarımı anne)

Sanki onları bir daha görmeyemecektim sarılamayacaktım sabahları annemin koynuna girip uyuyamayacaktım. Beni bambaşka bir hayat bekliyordu. Zaman geçiyor anneciğim insanoğlu herşeye dayanıyor ya bak bunada dayandım anne, ama biliyormusun anne taki çocuğum olana kadar hep gelmek istedim sizden kopamamıştım bir türlü...

İnsan en sevdiği kişileri hiç bırakırmı bende bırakmadım anne sizi düşündükçe burnumun direği sızlar kalbimde bilindik bir sızı gelir. Eşimde beni hep anladı hep hak verdi bana....
söylediğin sözler gelir aklıma hani derlerya kulağına küpe olsun demiştin oldu da anne Hamile olduğumu öğrendiğin anda nasıl sevinmiştiniz daha bir titrer oldunuz üstüme... Doğuma kadar zor bir hamileliğim olmuştu. Bana hep kızardın kızım yeter bırak artık çalışmayı yolda doğuracan diye...

Oğlumu kucağıma aldığımda ne demiştim anne hatırladın mı ??? "anne bu benim mi şimdi" demiştim. Ağlamıştın sende tutamayarak kendini. Anneceğim şimdi senin kıymetini daha bir anlıyorum. Oğluma her sarılışımda sen gelirsin aklıma anne.... Seni daha iyi anlıyorum anne şunu unutma ki seni kızdırdığım anlar da oldu seni üzdüğüm için özür diliyorum anneciğim umarım çok geç kalmamışımdır. Anneciğim şunu aklından hiç çıkarma emi küçük kızın seni hep sevecek...

Sevgim o kadar büyük ki anne, cümleler yetmiyor sevgimi taşımaya, ağır geliyor kelimelere, taşıyamıyorlar sevgimi. Büyük sevgimi taşımaları için büyük harfler
kullanıyorum;

ANNE SENİ ÇOK SEVİYORUM...

HAKKINI HİÇ ÖDEYEMEM CANIM ANNEM
...

Ne Güzel Yazmişsin Canim Yaa...insan Anne Olunca Anliyor O Melekerin Kiymetini....
şimdi Annem Ne Kiymetli Benim Için...
öncelikle Sana Böyle Güzel Bir Yazi Yazdiğin Için...
Sonra Da Kendi Anneme çok Teşekkür Ediyorum Bende

canım ya,aglattın beni.canım annem geldi aklıma,çooook fedakarlıklar yaptı benim için,hele kızım dogdugunda gösterdiği ilgi...annelerimizin hakkı odenmez,umarım bizlerde evlatlarımıza çok iyi anneler oluruz.ALLAH tüm annelere ve evlatlara uzun ve saglıklı omürler versin inşaallah.

Offf benimde ilk anneler günüm, çok tuhaf ve de buruk. Annemde olsaydı keşke o zaman daha güzel olurdu, beni duyamasanada " annem seni çook seviyorum, iyi ki beni sen doğurmuşsun" (hep böyle derdim).

bugün bütün duygusallığım üstümde o kadar çok özledim ki annemi sadece bir saniye annemin o güzel kokusunu içime çeksem ve damarlarımda hissetsem mis kokusunu 2 sene oldu öyle çabuk geçiyorki zaman sensiz olduğum günlerin anlamını fark edemiyorum hani bir şair diyor ya sol yanım acıyor diye benim de annem mekanın cennet olsun ben sensiz yalnızım ben sensiz kimsesizim ben çırpınan kanatsız bir kuşum ben açım anne sana açım doymadım doyamadım annelere hiç doyulurmu hiç onlar olmadan nefes alınırmı ben alamıyorum nefes sensiz nasıl yaşanırsa öyle yaşıyorum canım bir tanem meleğim yaşama suyum kanım canım birtanem seni çok seviyorum sen rahat uyu çünkü senin kızım dediğin gibi akıllı .............................................................................................................................................................................................................herkezden özür diliyorum ama anne hasreti çok acıymış yaşayan bilir ALLAH(c.c)sen bana güç ver

kızım daha üç aylık agladıgında hasta oldugunda öyle yanıyor ki içim
ve ona baktıkca öyle mutlu oluyorum ki
evet annemizi onun degerini en iyi anne olunca anlıyoruz

eline yüregine saglik canim
ben gözlerim dol dolu okudum ya.. sen nasil yazdin düsünemiyorum bile..

allahim annelerimizi basimizdan yüregimizden eksik etmesin, uzun ömür versin onlara

Ciddi anlamda kötü günler geçirdiğim erkek arkadasımla ayrılldıgım şu günlerde ağladığımda bana sarıldığı için ve benimle birlikte ağladığı için,beni teselli etmeye çalıştığı için hatta benden daha fazla üzüldüğü için anneme çok teşekkür ediyorum.Sen benim gerçekten bitanemsinn

çok güzel şeyler yazmışsın canım.benimde annem çok uzak olmasada uzkta özledim onu.sırdaşım,arkadaşım,herşeyim benim.

şimdiden kutluyorum,nice anneler günlerine ,hep birlikte inşallah,(erken oldu ,fakat belki,zaman bulamıyabilirim)a.s.a.s.a.

baslıgı acan arkadasa cok tesekkür ediyor.
hayatki bi kadının yasayacagı zor bi okadarke keyifli konum olan anneliklerini kutluyor,diyorumki tadını cıkarın kızlar anne olmak ayrıcalık hakkını vermek.tasımak anneligi vasıf ve nitelik hepinizi kutluyor öpüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…