Canim Anneme Ve Bütün Annelere çok Tesekkür Ediyorummmm

Bende size katılıyor ve tüm annelerin anne adaylarının ve geleceğin anne adaylarının anneler gününü sevgiyle kutluyorum a.s.a.s.:teytey::teytey:

tüm annelerin anne adaylarnın anne olmaya hazırlananarın günü kutlarım bu çiçeği onlara armağan ediyorum

glrt8.gif

glrt8.9ed7aef3e0.jpg

Ne Kadarr Güzel Anlatmişsinn Herşeyiii Duygularimizaa Tercüman Olmuşsunn Canimm Benimm Emeğinee Sağlikk

Bu başlıktan yararlanarak ben de tüm KK hanımlarının anneler gününü kutluyor, mutlu bir yaşam diliyorum...

Bütün k.k annelrinin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun :1hug:

evet yaa
bende kendi adıma burdaki arkadaşların hepsinin kutluyorum
annem yurtdışında pazar günü 5te evde olucak Allahın izniyle özledim sabırsızlıkla bekliyorum ondan öncede malum kayınvalideme gideriz
ben anne değilim daha ne yazıkkı inşallah gelecekteki anne adayı olarak ............................

ze-ta mesajımı silmiş ben hediyemi bu gün aldım çok mutluyum

oğlumun elleriyle hazırlamış olduğu ilk hediye bir mücevher kutusu

TÜm annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Allah hepimize evlatlarımızla mutlu, sağlıklı bir ömür nasip etsin. bu benim 2.anneler günüm bakalım babası ve oğluşum ne sürpriz yapacaklar:)))

Allahım olmayanlara da nasip etsin en kısa zamanda inşallah.

bende bir anneyim yazından dolayı sana teşekkürü bir borç biliyorum ellerine sağlık canım.anneliğin kutsallığını bir defa daha anlattığın için bizlere.annemin ve bütün annelerin ayrıca kendiminde bir anne olarak anneler gününü kutluyorum.allahım bu güzel duyguyu bütün kadınlara yaşatsın.

9 ay bir bedende çift insan olarak yaşamak mı bu kadar yüceltir bu ruhu? Nedir hayatın normal akışında, saf tepkiler veren bu kadını, çocuğunun tek bir bakışıyla, ruhunu okuyacak kadar erdemli kılan? Dünyanın en güzel kokan varlığıdır anne. Kendine has, mis bir kokusu vardır ki odasına da sinmiştir, bir hafta uzak kalsanız o odaya girdiğinizde anlarsınız onu ne kadar özlediğinizi. Durup durup sevgi gösterisi yapılması, boynuna sarınılması gereken insandır, "ay bi dur, üff" tepkisini asla vermeyecek olan, sizden daha da sıkı sarılacak olandır. Birtane olan, eşi benzeri olmayan oluşumdur. Ne kadar üzsem de geceleri uyurken nefes alışverişini dinleyip huzur bulmamı sağlayan ve yokluğuyla beni de yok edebilecek tek insandır annem. İlişkilerin bir şekilde tersine döndüğü insan. Yaklaşık 30 yaşından sonra anne çocuk, çocuk da anne ya da yerine göre baba olmaya soyunur. Herkes ne kadar soyunursa soyunsun, annelik zordur.

Anne, dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insandır. Karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir! Ne kadar üzsen de 10 dakika sonra seni affeden zarif bir insan türüdür. Meleğin süt verebilenidir. Yemek yemeyen çocuğun dikkatini çekmek için elindeki tencere ve tavalarla maymunluk yapabilen kişidir. Dizi dizi incidir, lakin gerektiğinde laf sokma dalında da birincidir. Sevgiliden ayrılma haberi verildiğinde, "Amaaan ben sana daha güzelini bulurum" diyebilen komik bir karakterdir. Benimle rock müzik dinleyen bir sabır ağacıdır. İyiliğin, merhametin, acayip bir şefkatin, sadakatin, sevginin güçlerini birleştirdiği sonsuz varlıktır! Oğlunun damat, kızının gelin olduğunu görünce, Çocuğu mezun olunca, gol atınca, hasta olunca, askere gidince,sevdiği diziyi seyredince, dolar yükselince ve buna benzer bir sürü şeye ağlayabilen, bu mesajı okurken duygulanıp-gözleri dolabilen, duygu pınarıdır. Uzakta dursa da yakın hissedilen, asla vazgeçilmeyen, dizinin dibinde olmak istenen, ıslak-kuru ama hep duygulu tek kadın modelidir! Anne en büyük mutluluktur, hayatta bir çocuğun önüne sunulan en saf sevgi yumağıdır. Kaybedilmesi en büyük korkudur.Yemek yemeyen çocuğunun dikkatini dağıtmak için elinde tencere tavalarla şamar oğlanına dönen, reklamları kasede kaydedip yemek vakti izleten, o da olmayınca muhallebinin içine ciğer katarak çocuğun ağzına tıkıştırandır.

Tanıdığım ilk melektir…

Sitemiz aracılığı ile önce kendi anneciğimin sonra tüm annelerimizin ve anne olacakların anneler gününü kutlar hepsine saygı ve sevgilerimi sunarım

en basta bırıcık annemın;dunya uzerındekı butun annelerın ve anne adaylarının gunu kutlu olsun..:asigim: Şeniz
Allah ım her ısteyene dunyanın bu en kutsal duygusunu yasamayı nasıp etsın..a.s.

Tüm annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun.Rabbim tüm isteyenlere,evlat hasreti çekenlere anneliği tattırsın inşaallah..amin

merhaba tethys bu güzel yazından dolayı teşekkürler yüreğine sağlık canım.Bende burdan annemin ve bütün annelerin ve ayrıca tethys seninde annler gününü kutlarım.ANNE OLMAK BİR AYRICALIKTIR:asigim::1hug:

düşündükçe benimde öyle oluyo nasıl sevebiliyo kendi canından gibi bizi

93575.jpg

başta kendi annem olmak üzere bütün arkadaşlarımın annelerini vede anne olanların anneler günü kutlu olsun
iyiki varsın annem

bu benım ılk anneler gunun olacak ben bır anne adayıyım o yuzden bambaşka bır duygu rabbım boyle bır seyı bızlere ıyı kı vermiş dunyanın en guzel hıssı anne olmak hepınızın anneler gununu kutluyorum

Ben anneyim

Seni,bir hücreden yaşamaya layık bir canlı haline getiren benim.Seni ıstırapların en
büyüğüyle doğurdum;sevinçlerin en büyüğüyle kollarıma aldım.Sana ilk davranışı,ilk
gülüşü,ilk bakışı,ilk heceyi ben öğrettim.Seni karşılıksız,menfaatsiz,tertemiz ilk ben
sevdim.Sana hayatta ilk lazım olacak dersleri ben verdim.Senin yüzünden ilk acıları
ben duydum.İlk ağlayışlarını benim göğsümde dindirdin.İlk sırrını bana açtın.İlk dost
beni edindin.
Ben anneyim !
Bana her zaman güvendin.İlk aşkını ben hissettim.Üzüntülerin benim üzüntülerim
oldu.Seni pencerelerde bekledim,gelişinde kapılara koştum.Seni her zaman aynı
duygularla bağrıma bastım,seninle iftihar ettim,seninle taçlandım,şereflendim.
Ben anneyim !
Ben Tanrı'nın en büyük lütfuna layık görülmüşüm.Ben bereketim.Ben Tanrı gibi
insan yaratabiliyorum.Ben yeryüzünde iyi ve güzel,kötü ve çirkin her şeyin mesuliyetini
taşıyorum.Medeniyet benim,mazi benim,gelecek günlerin ümidi benim.
Ben anneyim !
Ben insanlığın başı ve sonuyum.Ben hayata şekil veren sanatkarım. İstediğim
renkleri kullanır,istediğim gibi yontarım.Beynine ilk nakşolacak sözler benim, kalbe
ilk yerleşecek duygular benim duygularımdır.Ben cennet ve cehennemim.Ben istersem
sevgi kardeşlik ve dostlukla büyütürüm;istemezsem kinle,düşmanlıkla içini doldururum
Ben dünyaya nizam veren iradeyim.
Ben anneyim !
Ben sabır ve tahammülüm.Ben en yumuşak ve en sertim.Cesur olmayı nasıl benden
öğrendinse,korkuyu da ben sana öğrettim.Seni ilk öpen ve ilk döven benim.Sevmek,
aşık olmak,şefkat,kin,dostluk ve düşmanlık duygularının hepsi bende.
Ben anneyim !
Bir acı duyarken beni çağırırsın.Ben teselliyim.Ölsem bile gözüm arkadadır.Ben
endişelerin derin kuyusuyum.Kendi içime düşerim.Ben bütün alakaların mihrakıyım.
Cömert olduğum kadar hasis,kıskanmaz göründüğüm derece de kıskancım.
Evet,seni kıskanırım.Sen benim eserimsin,sen benim emeğimsin.Sen benim güzel
günlerim,geçen ömrüm,bütün hatıralarımsın.Seni kıskanırım.Seni bu duygumla bunaltır,
isyan ettirir,üzerim.Seni kendime hasretmek isterim.
Bunun için kıskanırım seni.
Ben anneyim !
Ben saygının mihrabıyım.Önümde diz çökmeni isterim.Gönlünde yer etmeyi isterim.
Hakkım ödensin isterim.Unutulmaktan korkarım.Baş üstünde ve baş köşende yerim.
Bu benim hakkım.
Ben anneyim !
Ve son nefesimde...
Her zaman...
Sütüm ve hakkım helal olsun yavrum derim.
Sadun TANJU

Tüm üyelerimizin anneler günün kutlarız.... Her sene bu şiir ile kutluyorum. 17 yaşındayken annemi kaybettim.

bende tüm kk üyesi annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum a.s.a.s.a.s.
tüm anne olmak isteyenlerin bir an önce bu güzel duyguyu tatmalarını tüm kalbimle diliyorum :1hug:

X