Canim Anneme Ve Bütün Annelere çok Tesekkür Ediyorummmm

annelerimizin değerlerini şimdi yanınızda iken bilelim dağa sonra herşey için geç olabilir..tüm annelerin anneler günü kutlu olsun allahım daha nice böyle mutlu günler göstersin inşallah..

ALLAH hıc kımseyı anasız babasız bırakmasın canım yazın guzeldı tesekkurler bızımle paylastıgın ıcın

Canım beni ağlattın,mekanı cennet olsun anneyin.Benim ablacığımda 10 Temmuz 1992 de vefat etti,birisi 4 yaşında diğeri 6 yaşında iki yiğenim öksüz kaldı.Enişte 3 aysonra evlendi ama biz çok korktuk kızlara kötü davranırsa diye,yiğenlerimi bizdende sakladılar.Kadının çocuğu olmadı ve yiğenlerime kendi çocukları gibi sahip çıktı.Yiğenimin birisi 7 ay önce evlendi diğerinin düğünüde Temmuzda olacak.
Yiğenlerime anneleri çok iyi baktı Allah razı olsun.Yiğenlerimle biraraya gelince anne sıcaklığı var sende teyze derler bana ve beraber sarılır yatarız.

son satırları okuyunca tüylerim tiken tiken oldu.ben de ablamı kaybettim,erkek yeğenim 35 yaşında bana sarılırken anamın yarısı diye öper canım benim.:teselli:

yine vurdu başıma annem...

dün bişeye üzüldüm de başımda durdun. arkamda olduğunu hissettirdin.
annem evlenip gidicem ama bize nasıl baktığını asla unutmicam.

ben bu kadına kurban olurum ya Şeniz
allah razı olsun ondansenağlama
ellerinden öperimsenağlama
ne iyi yürekli bi kadınmışŞeniz

canım annem
geçmişin hatalarını yüzüme vurmayıp bana kucak açtığın için,her zaman her şekilde yanımda olduğun için,teşekkür ederim,bana kendin istedin evlendin gittin gerigeldin demedin hiçbir zaman,elindekinin en iyisini verdin,beni yeniden hayata döndürdün bana kardeş,abla,arkadaş,dost gibi davrandığın için prensesler gibi yaşattığın için
TEŞEKKÜR EDERİM.a.s.

(annem bunu okumayacak,çünkü ben böyle şeyleri ifade edip söyleyemem )

NEDEN SÖYLEMıYORSUN insanların hangi yaşta olursa olsun sevildiklerini takdir edildiklerini duymaya ihtiyacı vardır ;O'NU onore et aç hatta bu sayfayı okut tüm büyüklerime hürmetler !!!!

NEDEN SÖYLEMİYORSUN insanların hangi yaşta olursa olsun sevildiklerini takdir edildiklerini duymaya ihtiyacı vardır ;O'NU onore et aç hatta bu sayfayı okut tüm büyüklerime hürmetler !!!!

canım ben öyle duygularımı pek açığa vurmaktan hoşlanmam ama bişey olmadıktan sonra :1no2:

ahh selim senin annen öldümüydü :1no2:
üvey annenmi varr valla ben hiç bilmiyodum :1closedeyes:
cnm Allah rahmet etsin güzel anneciginee a.s.
ne mutlu sanakii üvey annende gercek bir anne gibiymişş iyiymiş :lepi:
ellerinden öperim tüm annelerin onların hakkı ödenmezz yerimseniben

yeryüzündeki kanatlı meleğime,canım anneme teşekkür ediyorum baan sahip çıktığın seni çok seviyorum meleğim

bende anneme ve anneliğin hakkını veren tüm annelere teşekkür ediyorum!a.s.biz çocukları şekillendiriyoruz, çocuklar da bizim geleceğimizi!...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…