Canı Sıkılan Gelsin :)

kızlar ben yenı evlenıcem.. yanı nıkahımı yaptım ama dugunume 30 gun var ıste... ya ben ılk geceden cok korkuyorum.. cok kasıyorum kafammda bahaneler uyduruyorum hemen olmasın dıye.. galıba yapamıycam yaa...

niye tatlım korkulacak bişey yokki:KK1::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

kızlar yaaa bırde hazır toplanmısken haftasonu erkek arkadasımın aılesıyle tanıscam rıca etsem bana dua edebılır mısınız?:26:

kızlar yaaa bırde hazır toplanmısken haftasonu erkek arkadasımın aılesıyle tanıscam rıca etsem bana dua edebılır mısınız?:26:

ınsallahh planladıgından kat ve kat guzel bır tanısma olsun tatlım dualarım senınle .. aklıma gelınce haftasonu yıne dua ederımm.. kasma kendını ama olup gıdıyor yanıı

kızlar ben yenı evlenıcem.. yanı nıkahımı yaptım ama dugunume 30 gun var ıste... ya ben ılk geceden cok korkuyorum.. cok kasıyorum kafammda bahaneler uyduruyorum hemen olmasın dıye.. galıba yapamıycam yaa...
hmmmmm:26:
kafanda buyutme canım yaaaa olumlu dusun,zaten o an erkek arkadasınında nezaketı ıle aşarsın gıbıme gelıyor,alkol kullanan bır cıftsenız bıraz alkol alın rahatlamak adına

niye tatlım korkulacak bişey yokki:KK1::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

herkez oyle dıyor.. lısedekı 14 15 yasındakıler yapabıldıgıne gore bende yapabılırım dıyorum ama hayal edemıyorum o anı.. yengemın cıglıklarını duymustum cok aglıyordu. ılk gecesınde 5 sene once.. galıba o bılıncaltımda kaldı yaa

canım evet ustune gıdıldı bende bızzat ustune gıdenler arasındaydım galıba:KK17:
ama ben kızın tarzına gıcık kaptım mahsus yaptım yoksa kız haklı aslında sedefle ılgılı bır sey sormamıs ama herkes sedefı soyleyıp tahrık ettı onu.ha bırde su var ama daha once kk kadınları dıye bır konu acmıs ve hakaret etmıstı o yuzden konu acmayacaktı tekrar

evet ben de onu demek ıstıyorum canım .sedefle ılgılı konu olmamasına ragmen bıraz fazla tıye alındı kızcagız :18:

oda agır tahrıkle ıyıce sacmaladı .onun da fevrı cıkısları var .aslın da bu kadar dalgaya karsılık sesızlıgını koruyup

hakaret etmese ıdı ,haksız konuma dusmezdı .olan dalga gecenlere olurdu .ama fevrı cıkısları var ne yazık kı .

kk kadınları dıye actıgı konudan sonra ben zaten banının acılmasına cok sasırdım suresız ban yıyer dıye dusundum .

demek kı yonetım bır sans daha vermıs ona .yonetım affetı ama bızım kızlar affetmedı:KK9:

Kizzz valla ben hic dusunmedim ilk gecemi nasil olcak diye,cokta kolaymis amma velakin benim korkakligimdan dananin kuyrugu koptu :KK60:
Nisanlin senin canini yakacak degilya,sen ne kadar sakin olursan o kadar guzel gecer..

karnımda teyzesi dogsunda inş.....:KK17::KK17::KK17::KK17:

Oyyyy kuzumm benim kac aylik kiz ?
Neden gebelik takvimi yapmadinn :26:
Ay darisi benim gibi olmayanlara innAllah,bide tivimee :KK16:

Tabi ederiz canim..
Bol sanslar dilerim sana

hadi bakalım hayırlısı...
İnşallah güzel bir yolculuk seni bekliyordur... mutlu olursun inşallah:KK4:

ınsallahh planladıgından kat ve kat guzel bır tanısma olsun tatlım dualarım senınle .. aklıma gelınce haftasonu yıne dua ederımm.. kasma kendını ama olup gıdıyor yanıı
kızlar cok cok tesekkur ederım bende sızın ıcın dua edıcem,birde önerilerınız var mı :18:

kafanda buyutme canım yaaaa olumlu dusun,zaten o an erkek arkadasınında nezaketı ıle aşarsın gıbıme gelıyor,alkol kullanan bır cıftsenız bıraz alkol alın rahatlamak adına

yok canım ya ozamanda anlamaz sarhoşluktan dua etsin bismillah de tamam:KK9::13::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:
biraz fazla mı rahattım ne:KK8::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK55::KK55::KK55::KK55:

eşımle konusayım dedım bı hanı benı zorlama o gun olmasada olurmu dıye.. sonra cesaret edemedım.. yada kendımı asırı sarhos etmek ıstıyorummm tek cıkar yolum bu galıba...

Kizzz valla ben hic dusunmedim ilk gecemi nasil olcak diye,cokta kolaymis amma velakin benim korkakligimdan dananin kuyrugu koptu :KK60:
Nisanlin senin canini yakacak degilya,sen ne kadar sakin olursan o kadar guzel gecer..

Oyyyy kuzumm benim kac aylik kiz ?
Neden gebelik takvimi yapmadinn :26:
Ay darisi benim gibi olmayanlara innAllah,bide tivimee :KK16:

Tabi ederiz canim..
Bol sanslar dilerim sana

7 haftalık olduk teyzesi :nazar::nazar::nazar::nazar:inş takvim ekleyecegim:KK49: zor ilerleyen gebelik dua edin inş kızlar rabbim kucagıma almayı nasip etsin.ben dua ediyorum dileyen isteyen herkeze versin rabbim:2::2:

Son düzenleme:
yok canım ya ozamanda anlamaz sarhoşluktan dua etsin bismillah de tamam:KK9::13::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:
biraz fazla mı rahattım ne:KK8::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK55::KK55::KK55::KK55:

yasamamıs bırı olarak dedıgın bana cok rahat geldı.... :KK1::KK1::KK1: ayy evlılıkten vazgecesım bıle var ınanınn korkumdan... neyın nasıl oldugunu bıle bılmıyorum daha...

7 haftalık olduk teyzesi :nazar::nazar::nazar::nazar:inş takvim ekleyecegim:KK49: zor ilerleyen gebelik dua edin inş kızlar rabbim kucagıma almayı nasip etsin.ben dua ediyorum dileyen isteyen herkeze versin rabbim:2::2:

ayy elıne aldaa bızım yerımıze kokusunu bır ıcıne cekıver olurmu annesı ınsallah.. teyselerıı koklamıs kadar olurr..

Biz aklina getirdik ama o yine uste cikti bana ettigi hakaretlerde cabasi insanlara agzina geleni soyleyip alayci konusup enayi yerine koyuyo bide gelmis yardim istio peeh:KK37:

ama tvetım bebısım agır tahrıkten sonra kızı cıldırttınız resmen yaa:KK9:

evet sana ettıgı hakaret hıc hos degıldı .yaptıgını dogrulamıyorum ben zaten ama

dedıgım gıbı kızı konu actıgına pısman ettınız .sonun da cıldırttınız kızı valla cok acımasızsınızz ha:KK1:

X