Canı Sıkılan Gelsin :)

nescafelilerden misin sende yoksaaa gelin ya iki lafın burnunu bükek $16385.gif

slm kızçelerrr:119: yoksunuz yine gariii
yıllık izne çıktım. yine evde kös kös oturcam sandım ama öyle olmadıı... evde oturemde kilo mu alem? tabiside hayır:KK20::KK20::KK20: spor yapem dedim:21: ama ipin ucunu kaçırdım:18: kafayı yidim vallaa 910 kalori yaktım şuana kadar:KK53: annem yeter kızım koşu bandından koku geliyo diyo. bi dur anne daha 45 dk dolmadı diyorum:KK52: 90 kalori daha yakarsam 1ooo kaloriyle kapatmış olcem günü:KK42: tartılmama cezamı hala sürdürüyorum haftaya salı tartılcem bakalım kaç çıkcem

bu 1000 kalori yakma olayı perşembeye kadar devam edecek. sonra ki günler iznim biteceği için günlük 45 dk yürücem:KK55:

bu arada dün ilk defa bi kolye beğendim. normalde kokoş olmadığım için ilgimi çekmez:KK53: 15 liraya kıydım valla :KK23: bide gittim lc den ona uygun güzel bişi aldım.:KK24: hatta kolyenin fotosunuda koyayım

$Fotoğraf0163.jpg

azmin iyi hadi bakalım koştur Eki Görüntüle 425819 azimle mıcan betonu deler hgadi bakalım :KK52::KK52::KK52::KK52:

bana beton falan dayanmaz. gezegenleri getirin huleynnnn:KK52::KK52::KK52:

bugünde 1000 kalori yaktım. yarın ve cuma günüde yaparsam bitiyo işkence:KK53: hadi ben hörgüçte ki yağları yakcem diye giremiyorumda. size ne oluyo yahu??? yaz sezonunu erken açtınızda tatile mi gittiniz? yoksa sizde mi grev yapmaya gittiniz?:KK53:

Buraya çağırıldığımı düşünüyorum .
Canım çok sıkılıyor adeta patlayacağım sanki ..
Nasılsınız kızlarr ??? :KK31:

Hayırlı Kandiller.Sıkıntıdan ölebilirim.Kavga etmek geliyor içimden ya da hüngür hüngür ağlamak.Yok yok uyku ilacı içip 3 gün uyanmamak.Regli olaydım iyiydi.Bu sıralar bu sıkıntı benim insanlarla düşman olmama sebep olabilir:KK43::KK43:

Hayırlı Kandiller.Sıkıntıdan ölebilirim.Kavga etmek geliyor içimden ya da hüngür hüngür ağlamak.Yok yok uyku ilacı içip 3 gün uyanmamak.Regli olaydım iyiydi.Bu sıralar bu sıkıntı benim insanlarla düşman olmama sebep olabilir:KK43::KK43:

Sağol canım sana da ..
Hayırdır nedir seni böylesine mutsuz yapan sıkıntı

Regli olamadım onun sıkıntısı çok.Finaller başlamak üzere.Sevdiğim insanla arama mesafe koymaya karar verdim.Yaz tatili geliyor ve ona çok alıştım özler miyim ki? Bugün Dua ederken eski maneviyatımı yitirdiğimi fark ettim,çok suçlandım.Kendimi toplamam gerek:18:

X