Canı Sıkılan Gelsin :)

kipada sepetiniz ucuza dolar
Kipa Hipermarket:KK52::KK52::KK52:

bizimkisi hiper market değil ekissstraaa:82:

ben gunduzleri gec uyanirim ogleden sonra 4 gibi yani esimin is zamanina bagli o gece calisiyor sabah 5 te isten gelir ben o gelene kadar beklerim,
yemek yiyecekse indiririm sonrada gidip zibariyorum:KK53::KK53:

kipada hersey cok ucuza kipa hipermarketmi ney diye reklami var dogrumudur ucuzzmu :KK53::KK53:

valla ankda gimsa yaygın. bide sağcılar.onların toptan alışı kamyon kanyon olduğu için ucuz,marketleri kötü,anonsları işkence :))))))))). bide yakın olunca bize müşteriler sürekli kıyaslıyo. merkezden geliyo fiyatlar desekte anlamıyolar hala gimsayla kıyaslıyolar kipada sepetiniz ucuza dolar diyooğğğ :)))

Bide Kipanın geleneksel 1 tl günleri varya:KK53::KK53:

o 1 tl günleri yokmu. nasıl sövürgen oluyo personel anlatamam :KK70: toptancılar hücum ediyo. malı açıyoruz arkamızı döndüğümüz an bomboşş..:KK52:

bizimkisi hiper market değil ekissstraaa:82:

valla ankda gimsa yaygın. bide sağcılar.onların toptan alışı kamyon kanyon olduğu için ucuz,marketleri kötü,anonsları işkence :))))))))). bide yakın olunca bize müşteriler sürekli kıyaslıyo. merkezden geliyo fiyatlar desekte anlamıyolar hala gimsayla kıyaslıyolar kipada sepetiniz ucuza dolar diyooğğğ :)))

o 1 tl günleri yokmu. nasıl sövürgen oluyo personel anlatamam :KK70: toptancılar hücum ediyo. malı açıyoruz arkamızı döndüğümüz an bomboşş..:KK52:
Kız reklamda öyle söylüyo hiperini ekstrasını bilmem gayri
Hiç denk gelmedim anam o 1 tl günlerine arkideşler anlatıyoda burada
Anam ne şanssızım bir kere bile denk getiremedim

Aaaaa ne dikişi ayol bak benim haberim yok bundan bir yerden mi düştü yoksa yavrucak:26:

10gün önce babasıyla düyüne gitmişti gelirken arabanın arkasına binmek istemiş babası ani fren alınca arkada nereye çalmışsa kolu yarılmış 3tane dikiş atmışlardı dün aldırdı daha iyi çok şükür oğlumun foto sunu gördünmü bı bak

bu arada yarın kipalarda teflon tencere neynn %50 indirime girecekmiş haberiniz olaaa:KK24::KK24::KK24:

Çok şükür iyiyim canım
Buralardayım aslındada
Eşim evde olduğu zaman ben pek girmiyorum

ilk defa rastlıyorum sana:26:

Kız reklamda öyle söylüyo hiperini ekstrasını bilmem gayri
Hiç denk gelmedim anam o 1 tl günlerine arkideşler anlatıyoda burada
Anam ne şanssızım bir kere bile denk getiremedim

olar mı. altında hiper market,ekstra,süpermarket çeşitleri yazıyo

X