Çanakkale hadi buluşalim özledim hepinizi

Canım arkadaşlarım nasılsınız uzun zamandır giremedim iş yerinde internet arızalıydı ve işler yoğundu nasılsınız bakalım .hepinizi çok özledim .

Biz çok iyiyiz .6 aylık olduk artık ama hala cinsiyetimiz belli olmadı göstermiyor yaramaz kapatıyor bacaklarını pazartesi gideceğim şeker testi için o zaman iyişallah ögrenirim. Hiç birşey alamadım daha sadece bakıyorum mağazalara

sizler nasılsınız bakalım haberler varmı

BULUŞAMADIK BİR TÜRLÜ YA

ay zaman ne cabuk geçmiş sen tobmiş olmuşsundur şimdi canımmm kesın kısdır senın bebiş hangi doktora gidiyorsun canım 6. ayında dopler ölçüm yaptırısan orda belli olması lazımm4, boyutlu ultasonda omurga kemikleri bile belli oluyor canım..

bebekim canım benim prensesimiz mi geliyormuş..
ay nasıl sevindim anlatamam.sağlıkla sıhhatle inaşşalh gelir...

bebekim bayramdan sonra yapalım mı buluşma.

hiç bişi yapamazsak bi pzar sabah kapalı bi yerde hatta donanmada bile olur simit- çay yemeye gidelim..

kimler varmış burda böyle.banucum canım maşallah doğum yaklaşmız bacım.çok sevindim ikinizinde sağlıklı olmasına.demek kızın olacak canım.Allah tamamına erdirsin inşallah.

ç.kaleli çokmuş burdada haberim yok benim bişeyden yaa.ama hala bi buluşma gerçekleşememiş.benide unutmayın bee.bende gelirim valla.nerde ne zaman olursa uyar bana.hepinize sevgiler.

Selam hepinizi çok ama çok özledim artık buluşalım ya
işlerden bir türlü fırsat bulamadık bayramdan sonra yapalım artık 2. Buluşmamızı

Selam nasılsınız bakalım buluşamdık gitti ya en kısa zamanda buluşalım dün biz songül ile karşılaştık çarşıda o da hamile 28 haftalık olmuş . Tel verdi buluşmaya oda gelecek

eğer sizler içinde uygunsa 28 aralık pazar günü buluşalım işiniz yoksa buraya yazarsanız sevinirim.

CANIM BULUŞMAYA OĞLUŞUNUDA GETİRDE SEVELİM ÇOK İYİ OLUR

ardınmı bebekecemım kızları kımsecikler yazmamış buraya..gelırsem tabıkı oğlumda mutlaka getirim ama havalarda soğudu nasıl olur bilememm..toplanın bana gelın dicema ma uzak kımse gelmez çanaa

nerde bulusacaksınız kızlar burdan burnumu cekeyım bende.cok ozledım oraları.5-6 senedır gelemıyorum.sut annem war orda.ah ah genclık ne anımlarım gectı orada.....

nerde bu ç.kale hatunları yahu.Banu abla biz ikimiz bari buluşalım yaa.ben bi arkadaş daha getiririm.onada anlattım geçen gün seni oda tanışmak istediğini söyledi.hadi artık ayarlayalım bi kapalı alanda buluşalım artık.senin uygun zamanına göre haberini bekliycem.

merhaba arkadaşlar.. ben de çanakkaleliyim:) beni de aranıza alır mısınız:)) ne zaman buluşuyosunuz?:ecrin_bebek:

X