çanakkale - balıkesir

yettimgarii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
65
0
selamlar.biz eşimle busene 28 temmuz 7 ağustos arası tatile çıkacağız.çanakkale -balıkesir taraflarını düşünüyoruz ama oraların suyu soğuk diyorlar.o civarda yada izmir civarında önerebileceğini tatil köyü varmı.şimdiden teşekkürler..kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

çanakkalede yaşıyorum denizin suyunun soğuk olduğunu düşünmüyorum hiç yada biz alıştığımız için öyle olailie bilmiyorum ama tabiki antalya gibi sıcak deildir sana bozcaadayı gökçeadayı asossu önerebilirim gerçekten görülmeye değer yerler

altınkum u bilen varmı vede akçayı .sahili denizi çarşı pazarı nasıl acaba.birde burada kalbileceğimiz tatil köyü yada otel..ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

bandırma tarafında tatlısu var erdeğe de yakın küçük ama güzel bir tatil köyü memnun kalırsınız zannımca:))boshayallersmile

Assosu bende öneririm görülmeye değer bence....Bizde bu sene güneyi düşünüyoruz ama hala karar veremedik doğrusu.

Merhaba yettimgarii,

Balıkesir ve Çanakkale civarında size önerebileceğimiz tesisler şunlardır:

Assos Otelleri

Assos Eden Beach Otel

Assos Park Otel

Akçay Otelleri

Akçay Otel & Resort

Ayvalık Otelleri

Etap Altınel Ayvalık

Olivera Resort Otel

Soley İnn Otel

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Kart Sahibi Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

altınel otel-akarsu otel
güre düşünürseniz adrina otel
ama önerim assos hatta kadırga koyu hem sakin huzurlu hem de dupduru bir deniz

arkadaşlar benim korkum rüzgarlı hava soğuk deniz..erdek balıkesir tarafları öyle diyolar doğrumudur..

X