can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

images

O surat ne eylollllliii :KK53::KK53::KK53:

Vallah simdi övünmek gibi olmasi yada hava atmak gibi, ama cok yardimci, cocuklara bakar, gerekirse altlarini temizler, hatta ben yemek yapmayi sevmem esim isten gelsede yemek yapmayi cok sevdigi icin genelde o yapar, ben misafir gelince yaparim ozaman bana ait o is, temizligi yapmaz beceremezde zaten :KK1: ama genel olarak cok yardimci allaha sükür :nazar:

:nazar::nazar::nazar:
yaşasın anlayışlı kocalar:KK62::KK62::KK62:

hayır canım bugün geldim topiğe ben kabul ederseniz katılmak istiyorum sohbetlerinize

çalışıyorum evliyim 2 yaşında bir kızım var canım

hoşbuldum canım sakın sen beni takip ediyo olmayasın söyle hadi
benmiyim kurbanın senin:KK1::KK1::KK1::KK1:

anlamadım canım ne damak istediğini ben:26::26::26:

tabikiii seni takip ediyorum :KK53::KK53: acabaa nedenn :KK52::KK52:

Yani beraber kaldığımız zamanlarda yardım ediyordu ama güvenemiyor insan konuşmalardan ötürü .
Seviyorum . Çünkü hakkını yemim daha bir arkadaşı için beni kırmış , yalan konuşmuş değil.
İyi biri , dürüst biri , merhametli ama işte bu değişmeyen ve baskıcı yapısı sadece sevmenin yetmediğini bana gösteriyor.
Ya bide evde ki baba profili otoriter onu sevmiyor mesela ama onun gibi ollmaya mehilli.

en azından birazcık yardım ediyormuş yine de işte ne kadar sürerdi bu durum bilinmaz tabi :KK34:

çok baskıcı bir nişanlıdan kurtulmuş ve şuan onu en mutlu edecek insanı bulmuş oldugunu düşünen bir insan olarak haddim olmayarak yazacam sanırım bunları, sürç i lisan edersem affola :26::26:

dürüst olması, merhametli olması vs. çok güzel özelllikler, ve günümzde çoğu insanda yok. ama şunu çok rahat söyleyebilrim ki yetmiyorr.. bi kere işin içine baskı girdigi zaman kendin olmaktan çıkıyorsun. ki ben ayrıldıktan sonra anladım kendimin nasıl bişey oldugunu, resmen unutmuşum.. neleri severim, ne giyerim, ne yerim.. hepsini unutmuştum, baştan keşfettim kendimi.. artık nefes alabiliyorum, ve şükrediyorum sürekli Rabbim e beni ondan kurtarıp da hayatıma şu anki sevgilimi soktugu için. beni baskı olmadan da, kendimden vazgeçmeden de birisine aşık ettigi ve bu aşkım karşılıksız olmadıgı için..

senin de karşına herşeyden önce sana saygı duyacak ve seni dğeiştirmek istemyecek biri çıkacaktır inan. nefes aldıgını hissettigin zaman sanırım daha iyi anlarsın beni. Allah yardımcın olsun zor günlerinde inşllah :KK34:

eğer sıkıntı olacaksa gelmeyebilirim canım topiğe huzur bozmak istemem asla

banada geliyorlar valla yaaa

çok güldüm bu sözüne gerçekten ilacı olsa yok satardı yaaa

ay olur mu öyle şey.. valla bak senlik bir durum yok. alınma boşuna. arkadaş nickleri karıştırdı:KK34:

X