can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

mecbur kalınca değiştirir, değiştirmeyip ne yapacak bekleyecek mi kndi kendine değişsin die

allahımm isteyen herkese hayırlısı ise nasip etsin inşallahhh

Aaa ben değiştircem ya neden mecbur kalsın ben zaten hiç yorgunda olamam
Yardım konusunda bile sınırlı düşünen biriydi kendisi

Aaa ben değiştircem ya neden mecbur kalsın ben zaten hiç yorgunda olamam
Yardım konusunda bile sınırlı düşünen biriydi kendisi

heee galibaa eski sevgiliymiş zaten pardnn

kadına saygı duymayan erkeklerin kafasını koparasım geliyorr valla kusura bakmasınlar da her iki taraf da çalışıyorsaa en azından masaya 2 tabak koyacak beyefendii, onları toplayacakk, bebek olunca da senin işin varsa bi zahmett altını da değiştirecek mamasını da gerekirse yedirecekk kendilerine eş değil de köle alıyo sanki adamlarr

varmış demek ki.. ben de öyle dedim yolcuya yoksa mümkün mü o kadar muntazam durması.
ama çok fazla abartı bence. günlük hayatta da yapılabilir ama kubbeyi az azaltmaları lazım feci göz yoruyor.

varmış demek ki.. ben de öyle dedim yolcuya yoksa mümkün mü o kadar muntazam durması.
ama çok fazla abartı bence. günlük hayatta da yapılabilir ama kubbeyi az azaltmaları lazım feci göz yoruyor.

Bak böyle bisey olmasi lazim, bunlarin büyük boyutlarida var, yoksa dedigin gibi nasil yapacaklar

maşallahhh diyeyim de eşimden bir örnek vereyimD:
benim eşim her konuda yardım eder bana.. aklınıza gelen her şeyi yapar.. WC temizliği dahil..
hatta geçen hafta izindeydim ben de yemekten sonra masayı toplamaya başladı. akşamları birlikte topluyoruz.
ay ben rahatsız oldum o toplayınca hani evdeyim ya.. sen geç içeri dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…