can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

canım alınma ama ben bu tür tesettürle alakasız kıyafetlerin üzerine başörtüsü, altına pantolon giyilmesini tesettüre aykırı buluyorum..

Alinma pericik ama bencede öyle, tesettür deyince uzun elbise olmasi gerekir bencede, pantol üstü kisa elbiseler bolda olsa anlamini yitiriyor... Ama sende haklisin herkes öyle giyiniyor artik :97:

Bende senii sewimmmm

Kankaa abimlere ew buldukk bakalımm kredi işlerini halletmeye çalşıyoruzz..
Birde eksper ewe gelip bakıcakk..
iNŞALAH aksilik çıkmazz

Hayirliysa olsun insallah canim
Eksper ne kiz yada kimmi demeliyim :26:

Son düzenleme:

önce eşinle ilgili bi nazar boncugu koyayım daaa

asında deliyimdir ama cesaretini almamışım sanırım çoxukları çok severim aslında komşumuzun veledi var, şimdi bizden biraz uzaga taşındılar amaa ben fırsat buldum mu direk kaçıyorum onlara arada alıyorum getiriryorum bize bizde kalıyo falan ama işte sürekli beraber olmak sürekli ilgilenmek falan ne kadar becerebilirim bilmiyorumm :26::26:

Ay benimde sevgilim bez değiştiremezmiş Allahım ya adam heryerden ofsayt

nedense bence öyle değil superisi..
çok güzel kapalılar var gerçekten..çok yakıştıran..
ama bu şekilde de giyilmesi güzel oluyor.. tunik altına denim kotlardan...
tek önemli olan şey burada bence kıyafetin kaliteli olup kendini göstermesi..
bazıları abartıyor bu sınırı ama konumuz da o değil ki..

kendi çocuğun olunca nasıl becerirsin bir bilsen.. korkma, korkutanlara da aldırma.. evlattan güzel şey yok şu hayatta

ama abartanlar gerçekten çok itici duruyor yaa

Hayirliysa olsun insallah canim
Eksper ne kiz yada kimmi demeliyim :26:

Ewe gelip bakıyor eksper,
Ewe fiyat biçiyor..
Şu kadar kredi çekilmesi lazım diyor..
Ama abimin çekeceği kredi o ewi karşılayacak mı onaylayacak mı
Karışık işlerrr amannnn

Ay benimde sevgilim bez değiştiremezmiş Allahım ya adam heryerden ofsayt

mecbur kalınca değiştirir, değiştirmeyip ne yapacak bekleyecek mi kndi kendine değişsin die

kendi çocuğun olunca nasıl becerirsin bir bilsen.. korkma, korkutanlara da aldırma.. evlattan güzel şey yok şu hayatta

allahımm isteyen herkese hayırlısı ise nasip etsin inşallahhh

ama abartanlar gerçekten çok itici duruyor yaa

doğru bana en itici gelen kısım da kafalarına bir saksı koyuyorlar ya.. dayanamıyorum nedense o kadar büyük olmasına. saçı kısa olanlar ne yapıyor acaba o saksı görünümlü model için?

doğru bana en itici gelen kısım da kafalarına bir saksı koyuyorlar ya.. dayanamıyorum nedense o kadar büyük olmasına. saçı kısa olanlar ne yapıyor acaba o saksı görünümlü model için?

Benim bildigim,bisi var, adini bilmiyorum onu koyuyorlar, yoksa hepsinin o topuzu o sekle getircek kadar gür ve uzun saci yoktur, hatta kuaförlerde kullaniyor topuz yaparken doldun gözüksün diye ondan iste :26:
Günlük hayatta abarti oluyo bence ama dügün dernekte olabilir...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…