can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

sadece konu sahibinin mesajlarını okusan anlarsın.. ha bir de benim:KK23::KK23::KK60::KK60:

biraz baştan biraz ortadan biraz sondan okudum:KK43: içim fena oldu yaa:KK43: üzüldüm.. yolcu sende iyi çözüm bulmuşsun hee derdin mi var al sana kısır tarifi:KK60: mutfakta yemek yapmak üstüne bir güzelde yemek müthiş stres attırıyor bazen:KK60::KK34::KK9:

Masallah oglunaa :KK66: sana da tabi:KK1: benim de oglum olacak insallahh:emir_bebek:

Tekirdagli misin bende 7aydir burdayim sarayda:KK66: bursaliyim aslinda:21:

Bende cok merak ettim de basladim okumaya:KK37:

hepsini okuyamadım ben ama okuduklarım yetti üzüldüm yaa:KK43:

Burda açılan konu linklerini vermekte mi yasak :26:
Eğer ben gidersem hepinizi götürürüm tertemiz bansızım ben bunun yüzünden ceza alırsam dayanamam :KK53::KK53:

Kuzum biz seninle hep aynı anda kahve içiyoruz :nazar: Evet ya bi fal bakan olsa güzel olurdu :KK31:

valla ben değil diye biliyorum ama emin değilim:26: afiyet olsun kuzu:nazar::nazar: ahahaha benimde sicilim temiz daha hiç ban yemedim:KK14::KK9:

biraz baştan biraz ortadan biraz sondan okudum:KK43: içim fena oldu yaa:KK43: üzüldüm.. yolcu sende iyi çözüm bulmuşsun hee derdin mi var al sana kısır tarifi:KK60: mutfakta yemek yapmak üstüne bir güzelde yemek müthiş stres attırıyor bazen:KK60::KK34::KK9:

valla ben değil diye biliyorum ama emin değilim:26: afiyet olsun kuzu:nazar::nazar: ahahaha benimde sicilim temiz daha hiç ban yemedim:KK14::KK9:

kısır çoğu derde devadır.. uzmanlardan duyuyoruz da söylüyoruz herhal:KK14:

heeeeeççç bakınıyoz.. burası bakınma topiği ya o bakımdan:KK12::KK12:
hoşgeldin:KK3:

kadının derdi kısırı bir türlü tutturamamasıydı zaten:KK1:
Ama kisir da hatri sayilir bi dert yaa,kisir onemli yanii:KK66: bugun bende denk geldim o konuya tarifleri okudum bi guzeel:21::21:
Hım konu sağlıksa ertelenmez tabi geçmiş olsun buarada ciddi birşey değildir umarım :KK31:
Neyse yolcuya söyleriz bi daha yapar artık napalım :KK1:
Yok ciddi bisey degil hamilelikteki rutin asilar:) tesekkur ederim bu arada:KK1:
allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.. erken davranmışsınız :KK23::KK23::KK1:
Amin. He yaa benim adamin acelesi vardi bende dunden raziymissam demek:KK53:

Bende merak ettim sonunu ya:KK43: cok zor cidden.
Bu arada ben de tertemizim kendi halimde dolaniyorum forumda:KK1: sabika kaydim yok:KK8:

Neyse linkler dursun o zaman deneme yanılma uyarı alırsak yasakmış deriz en azından :KK53:
Kendimi sizin için ateşe atıyorum :18:

aa hiç olur mu öyle şey ne konusunu konusuyorsunuz öyle:KK53:

çok üzücü bir konu.. beni bu kadar etkileyen şeylerden biri bu adamın içindeki canavarı dışarı çıkarmasına vesile olmak, diğeri de herşeye an be an şahit olmak(yazışarak):KK25:
link önceki sayfalarda var..

ben bu kadar pirensezi başıma toplayacağımı bilsem ona göre yapardım.. bir daha ki sefere:KK56:

Sende haklısın :KK1: Ama resmen bi çok pirensez böyle bi konu bekliyormuş çok güzel bi noktaya değindin öpücemm :KK19:
Ama kisir da hatri sayilir bi dert yaa,kisir onemli yanii:KK66: bugun bende denk geldim o konuya tarifleri okudum bi guzeel:21::21:

Yok ciddi bisey degil hamilelikteki rutin asilar:) tesekkur ederim bu arada:KK1:

Bu arada ben de tertemizim kendi halimde dolaniyorum forumda:KK1: sabika kaydim yok:KK8:

Hıı tatlı telaş aşıları bunlar :KK16: Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi :KK16:

kısır çoğu derde devadır.. uzmanlardan duyuyoruz da söylüyoruz herhal:KK14:

:KK60::KK60::KK60::KK60: olsa da yesek:KK56::KK56:

Hoşbulduk iyi yapıyosunuz :KK76::KK76:

leydiiimm:KK17::KK17::KK16:

:KK60: bekliyorum bakalım ilk banımı hangi sebeple alcam. bekret konularından yırttım. fetibörlü de bekledim cıkss o da olmadı. açılışı neyle yapcam bilmiyorum:KK60:

Neyse linkler dursun o zaman deneme yanılma uyarı alırsak yasakmış deriz en azından :KK53:
Kendimi sizin için ateşe atıyorum :18:

üzülme mapusluk boyunca sana temiz don sigara yollicam:KK60: hatta sen yalnız hisstme diye bi linkte ben atarım gelirim yanına:KK60::KK60::KK60:

Sende haklısın :KK1: Ama resmen bi çok pirensez böyle bi konu bekliyormuş çok güzel bi noktaya değindin öpücemm :KK19:

Hıı tatlı telaş aşıları bunlar :KK16: Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi :KK16:

dur ben de öpeyim:KK19:
valla yaa neye uğradığımı şaşırdım.:KK53:

Son düzenleme:
:KK60::KK60::KK60::KK60: olsa da yesek:KK56::KK56:

leydiiimm:KK17::KK17::KK16:

:KK60: bekliyorum bakalım ilk banımı hangi sebeple alcam. bekret konularından yırttım. fetibörlü de bekledim cıkss o da olmadı. açılışı neyle yapcam bilmiyorum:KK60:

üzülme mapusluk boyunca sana temiz don sigara yollicam:KK60: hatta sen yalnız hisstme diye bi linkte ben atarım gelirim yanına:KK60::KK60::KK60:

Kuru Kahveci Mehmet Efendi marka kahvemi de koymayı unutma :KK53:
Ben yanarsam sende yanma kuzum içeride kim bakıcak yoksa bana :KK1: :KK1:

X