can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

çok üzücü bir konu.. beni bu kadar etkileyen şeylerden biri bu adamın içindeki canavarı dışarı çıkarmasına vesile olmak, diğeri de herşeye an be an şahit olmak(yazışarak):KK25:
link önceki sayfalarda var..
yaa bu koca değişecek mi yaniii :KK53: daha sonuna gelmedim ben ayy cok üzülürüm du bakiimm
Sende haklısın :KK1: Ama resmen bi çok pirensez böyle bi konu bekliyormuş çok güzel bi noktaya değindin öpücemm :KK19:

Hıı tatlı telaş aşıları bunlar :KK16: Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi :KK16:
teşekkür ederimmm :) sen evli misin çocuğun var mı:KK8:
:KK60::KK60::KK60::KK60: olsa da yesek:KK56::KK56:

leydiiimm:KK17::KK17::KK16:

:KK60: bekliyorum bakalım ilk banımı hangi sebeple alcam. bekret konularından yırttım. fetibörlü de bekledim cıkss o da olmadı. açılışı neyle yapcam bilmiyorum:KK60:

üzülme mapusluk boyunca sana temiz don sigara yollicam:KK60: hatta sen yalnız hisstme diye bi linkte ben atarım gelirim yanına:KK60::KK60::KK60:

ben hanım hanımcık dolaşıyorum ban yemem herhalde :) siz içeri girerseniz ben ziyarete gelirimm:KK52:

Kuru Kahveci Mehmet Efendi marka kahvemi de koymayı unutma :KK53:
Ben yanarsam sende yanma kuzum içeride kim bakıcak yoksa bana :KK1: :KK1:

anaeemmm aynı marka kahve içiyoruzz seviyoruz:KK23::KK23: millet buraya gelirken paket paket sigara alıyor ben kahve:KK60:

yaa bu koca değişecek mi yaniii :KK53: daha sonuna gelmedim ben ayy cok üzülürüm du bakiimm

ben hanım hanımcık dolaşıyorum ban yemem herhalde :) siz içeri girerseniz ben ziyarete gelirimm:KK52:

ehehehehe vefalı arkadaşsın:KK19::KK9::KK16:

Okudum :KK50::KK50:

Allah yardımcısı olsun nedir o ya :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60: olsa da yesek:KK56::KK56:

leydiiimm:KK17::KK17::KK16:

:KK60: bekliyorum bakalım ilk banımı hangi sebeple alcam. bekret konularından yırttım. fetibörlü de bekledim cıkss o da olmadı. açılışı neyle yapcam bilmiyorum:KK60:

üzülme mapusluk boyunca sana temiz don sigara yollicam:KK60: hatta sen yalnız hisstme diye bi linkte ben atarım gelirim yanına:KK60::KK60::KK60:

diloommmmm görüşemedik bayadır napıyosun yevruum

Aynen dışarıda birileri olmalı mutlaka :KK1:
Ben evliydim canım 3 ay önce bitti evliliğim. Çocuğum yok. Yani daha önce bitmişti de resmi olarak 3 ay oldu.
Yeni yaşantıma adapte olmaya çalışıyorum.

çık tişikkirler.. bunlar da benden :KK71::KK71:

:KK17: Çok mersii :KK16::KK16:
anaeemmm aynı marka kahve içiyoruzz seviyoruz:KK23::KK23: millet buraya gelirken paket paket sigara alıyor ben kahve:KK60:

ehehehehe vefalı arkadaşsın:KK19::KK9::KK16:

Hem aynı anda hemde aynı marka kahve içiyoruz bu kadar olur :KK16::KK16:
Aynen kahve olmazsa olmaz :KK1::KK1: Buarada sen neredeydin kuzum?

kızlar ben çıkıyorum.. kendinize iyi bakın.. topikimize sahip çıkın taam mı?:KK53:
ilk geceden ürkütmeyin:KK53:

Son düzenleme:
Aynen öyle canım :KK1: Fetibörlü pasta eşliğinde kocaya sürpriz doğum günü partisi yapmak isteyen pirensez :KK60::KK60:

2.üyelikmiş o:KK53::KK53: ben erkek üye zannetmiştim:KK60::KK60:

Okudum :KK50::KK50:

Allah yardımcısı olsun nedir o ya :KK53:

diloommmmm görüşemedik bayadır napıyosun yevruum

bdv'de konu okudum efkarlandım leydimm cevriyem dinliyorum:KK50: misafirim vardı gittiler.. yanlızlığımı özlemişim la:KK60::KK60:

X