can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Son düzenleme:
Kızlar konu burda vaktiniz varsa baştan okuyun sonrası olaylar hiç beklenmedik bir yönde gelişti :KK50:

hangii konu o rib? herkese selamlar bu arada akışta görünce dayanamadım daldım topiğe:KK3:

Hosbuldum :KK66: taze geyik topigi bulunca dalayim dedim:KK1: gunduz gordum de yazamadim bi turlu, esim uyuyunca geldim hemen:KK8::KK8:

geyik topiklerine bakıyordum. millet hep kendi aralarında kaynaşmış, kimse bizi görmüyor. mecburen açtık bir tane:KK33:
tanıtsana kendini kıızzz:KK23:

hangii konu o rib? herkese selamlar bu arada akışta görünce dayanamadım daldım topiğe:KK3:

Hosbuldum :KK66: taze geyik topigi bulunca dalayim dedim:KK1: gunduz gordum de yazamadim bi turlu, esim uyuyunca geldim hemen:KK8::KK8:

İyi yaptın hoşgeldin tekrardan sabah gelseydin fetibörlü pasta vardı topiğin açılışı şerefine yolcu kendi elleriyle yapmıştı yetişemedin :KK1::KK1:

Hosgeldin :KK3:Nerde :26:Hosgeldin dilsahin, nerelerdesin sen yaaaa :KK19:
silin linkleriiii gördümm:KK60: kimsecikler ceza almasın:) yatılı misafirim vardı kızlar bugün gittiler. bakamadım hiç nete.. yalnızlığımı özledim yaa:KK70: sizler napıyorsunuz?? kahvemi içtim ben şimdikk dumanlanıyorum:) var mı fal bakan:KK70:

geyik topiklerine bakıyordum. millet hep kendi aralarında kaynaşmış, kimse bizi görmüyor. mecburen açtık bir tane:KK33:
tanıtsana kendini kıızzz:KK23:

Hosgeldin :KK3:

Nerde :26:

Hosgeldin dilsahin, nerelerdesin sen yaaaa :KK19:

Hosbuldum tesekkurler:KK1:

Tanitayim kendimi. 24 yasindayim tazecik gelinim:21: tekirdagda yasiyorum mecbuuren:KK66: boylee iste:KK66:

X