can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

silin linkleriiii gördümm:KK60: kimsecikler ceza almasın:) yatılı misafirim vardı kızlar bugün gittiler. bakamadım hiç nete.. yalnızlığımı özledim yaa:KK70: sizler napıyorsunuz?? kahvemi içtim ben şimdikk dumanlanıyorum:) var mı fal bakan:KK70:

Bende cayimi ictim, uzandim koltuga, ohhhh sessizligin tadini cikartiyorum :KK16:

Hosbuldum tesekkurler:KK1:

Tanitayim kendimi. 24 yasindayim tazecik gelinim:21: tekirdagda yasiyorum mecbuuren:KK66: boylee iste:KK66:

Ayyyy benim memleketimdeee :97:

İnsan bazen okuduğuna kendini kaptırıyor , çok üzülüyorum bazı konulara özellikle

Bunu bende görmemişim hiç , kötü sonuçlanmış galiba , okuyayım .

Evet bende, kimileri okuduktan sonrada esime sariyorum :KK1:
Offf az gir su kk ya diyor :KK60:

Bende bi okuyayim su konuyu :126:

çok uzunmuş:KK53:

yinede okuyacağım:KK52:

boşuna dememişler adamın başına ne gelirse meraktan:KK60:

ayy bu can sıkıntısı ne kadar kötü birşey ya bak bak bişey de yok:KK36::KK36:

memnun oldum.. ben de 23 yaşında 1 oğul sahibi hökmet gibi bir kadınım:KK53:
Masallah oglunaa :KK66: sana da tabi:KK1: benim de oglum olacak insallahh:emir_bebek:
Bende cayimi ictim, uzandim koltuga, ohhhh sessizligin tadini cikartiyorum :KK16:

Ayyyy benim memleketimdeee :97:

Evet bende, kimileri okuduktan sonrada esime sariyorum :KK1:
Offf az gir su kk ya diyor :KK60:

Bende bi okuyayim su konuyu :126:
Tekirdagli misin bende 7aydir burdayim sarayda:KK66: bursaliyim aslinda:21:
çok uzunmuş:KK53:

yinede okuyacağım:KK52:

boşuna dememişler adamın başına ne gelirse meraktan:KK60:

Bende cok merak ettim de basladim okumaya:KK37:

silin linkleriiii gördümm:KK60: kimsecikler ceza almasın:) yatılı misafirim vardı kızlar bugün gittiler. bakamadım hiç nete.. yalnızlığımı özledim yaa:KK70: sizler napıyorsunuz?? kahvemi içtim ben şimdikk dumanlanıyorum:) var mı fal bakan:KK70:

Burda açılan konu linklerini vermekte mi yasak :26:
Eğer ben gidersem hepinizi götürürüm tertemiz bansızım ben bunun yüzünden ceza alırsam dayanamam :KK53::KK53:

Kuzum biz seninle hep aynı anda kahve içiyoruz :nazar: Evet ya bi fal bakan olsa güzel olurdu :KK31:

ama mune pek de haksız sayılmaz. bdv de bir ablaya kısır tarifi verdiydim de ondan:KK53::KK53:

İnsan bazen okuduğuna kendini kaptırıyor , çok üzülüyorum bazı konulara özellikle

Bunu bende görmemişim hiç , kötü sonuçlanmış galiba , okuyayım .

Sonunun kötü olabileceğini tahmin ediyorduk ama karı-koca arasında değil adamın ailesiyle sorun yaşarlar diye tahmin etmiştik.
Ama kötü bitti ne yazık ki :26:

Tuhh yazik olmus bakk:KK1: sabahtan asi olmaya gittim de simdi sohbete dalarsam gidemem diye kedi gibi baktim uzaktan:KK37:

Hım konu sağlıksa ertelenmez tabi geçmiş olsun buarada ciddi birşey değildir umarım :KK31:
Neyse yolcuya söyleriz bi daha yapar artık napalım :KK1:

X