can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

merhaba, bir hekim olarak önerim, tatlı yok, tuz yok, su çok içilmeli, haftada 4 defa 40 dakika tempolu yürüyüş sizleri oldukça fit yapacaktır inanın.

merhaba çok fazlam yoktu zaten 5 kilo vermek yetti. zaten hamileyim. diyete son verdim..
çok haklısınız ne zaman tatlı yesem sonraki gün tartıda kendimi birkaç yüz gram fazla görüyordum ki çok nadir yememe rağmen..

kahvaltısız evden çıkma. 2 ince dilim kepek ekmeği, kibrit kutusu kadar peynir, 6 tane zeytin, maydanoz, salatalık, şekersiz çay.. tabii öncesinde 2 bardak su..
işe giderken yolun yarım saatini yürüyerek gitmeye çalış. öğle yemeğinde ekmek yeme, daha çok yoğurt salata bir patatesle geçirebilsen iyi olur.
aralarda kayısı ye..
akşam da 2 ince dilim ekmek sebze yemeği salata ayran.. akşamdan sonra sadece meyve yiyebilirsin..

merhaba, bir hekim olarak önerim, tatlı yok, tuz yok, su çok içilmeli, haftada 4 defa 40 dakika tempolu yürüyüş sizleri oldukça fit yapacaktır inanın.

iyi de benimle aynı şeyleri yazmışsın. üstüne hepimizi eksilemişsin..ne işsin?

Aynı kişi benimde sana öneri yaptığım mesajı eksi replemiş.

sabah erkenden işe gidiyorum kahvaltı yapamıyorum ama iş yerine ekmek salatalık peynir getiriyorum , malesef servisle gidiyorum yürüme şansım yok canım

anladım canım çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…