can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

nereye koşacaklar yaa

yolcu nerde zayıfladım dedi kaçtı bilmiyorum egzersiz yapmam gerek vermem lazımm çok mutsuz oluyorum

Egzersizle ısınmak tabiki olmalı zaten de koşmak sonraki evre Kesinlikle terledikçe kaybediyorsun kiloları

Dur ben anlatamadım İsim vermeden yorum yapılıyor ya orayı çözemiyorum ama belki aynı kişi isim vererekte yorum yapmıştır yani yorumun kime yapıldığını az da olsa anlayabilirim belki

Tamam şimdi anladım da isim vermeden de genelde o kişiye olumsuz yorum yapıldığı için aynı kişiye isim vererek olumsuz birşey yazmaz heralde

kısıcam canımm yemeyi kesiyorum komple bir de benım bolgesel sorunum var yaaa karın bolggesı sorunn

kısıcam canımm yemeyi kesiyorum komple bir de benım bolgesel sorunum var yaaa karın bolggesı sorunn

Tamamen kesme. O hiç doğru değil. Öğün arttırıp az az yemelisin o öğünlerde Böylesi daha sağlıklı

Çok hırslandım bana da yazıyolar mıdır acaba :26: Eğer yazarlarsa ben anlamazsam siz anlarsanız bana söyleyin olur mu
Ben şimdilik gidiyorum kitabıma devam ediyim gelicem yine şimdilik görüşmek üzere

Çok hırslandım bana da yazıyolar mıdır acaba :26: Eğer yazarlarsa ben anlamazsam siz anlarsanız bana söyleyin olur mu
Ben şimdilik gidiyorum kitabıma devam ediyim gelicem yine şimdilik görüşmek üzere

Kötü birşey yazarlarsa söylemem içime atarım kahrolur ölürüm

bilmiyorum bende

nasıl nasılll söyleesene

kendi diyet programımı hazırladım. harfiyyen uydum. en az 2.5 lt su içtim. şu hanım ablayla evde kendi kendime yürüdüm. http://baharcafe.blogspot.com.tr/2010/10/evde-yuruyus-sistemi-yuruyus-videolar.html
ilk hafta zorlansam da sonrasında bünye alışıyor zaten. ben 5 kilo verdiysem sen 2.5 kioyu rahat rahat verirsin.. biraz dikkat biraz spor

youtubedaki link bozuk çıktı. konuyu ele alan bir sitenin linkini yapıştırdım..

Son düzenleme:

merhaba, bir hekim olarak önerim, tatlı yok, tuz yok, su çok içilmeli, haftada 4 defa 40 dakika tempolu yürüyüş sizleri oldukça fit yapacaktır inanın.

Soramadım ki ya kendi istedi ya da adminler kapattı :26:
kendi istemiştir :26::26: sevgi nerde

yürüyüş iştee

nasıl programını kendin yaptın mesela :26: veremıyorum işte ofis ortamında çalıştığım içinnn , mesela evde olunca karnımı hiç şiş hissetmiyorum nıye oyle anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…