can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

merhaba, bir hekim olarak önerim, tatlı yok, tuz yok, su çok içilmeli, haftada 4 defa 40 dakika tempolu yürüyüş sizleri oldukça fit yapacaktır inanın.

merhaba çok fazlam yoktu zaten 5 kilo vermek yetti. zaten hamileyim. diyete son verdim..
çok haklısınız ne zaman tatlı yesem sonraki gün tartıda kendimi birkaç yüz gram fazla görüyordum ki çok nadir yememe rağmen..

kendi istemiştir :26::26: sevgi nerde :KK28:

yürüyüş iştee :KK25::KK25:

nasıl programını kendin yaptın mesela :26: veremıyorum işte ofis ortamında çalıştığım içinnn , mesela evde olunca karnımı hiç şiş hissetmiyorum nıye oyle anlamadım :KK14::KK14:

kahvaltısız evden çıkma. 2 ince dilim kepek ekmeği, kibrit kutusu kadar peynir, 6 tane zeytin, maydanoz, salatalık, şekersiz çay.. tabii öncesinde 2 bardak su..
işe giderken yolun yarım saatini yürüyerek gitmeye çalış. öğle yemeğinde ekmek yeme, daha çok yoğurt salata bir patatesle geçirebilsen iyi olur.
aralarda kayısı ye..
akşam da 2 ince dilim ekmek sebze yemeği salata ayran.. akşamdan sonra sadece meyve yiyebilirsin..

Aynı kişi benimde sana öneri yaptığım mesajı eksi replemiş. :KK19::KK19:
:KK50::KK50::KK50::KK50::KK15::KK4:
kahvaltısız evden çıkma. 2 ince dilim kepek ekmeği, kibrit kutusu kadar peynir, 6 tane zeytin, maydanoz, salatalık, şekersiz çay.. tabii öncesinde 2 bardak su..
işe giderken yolun yarım saatini yürüyerek gitmeye çalış. öğle yemeğinde ekmek yeme, daha çok yoğurt salata bir patatesle geçirebilsen iyi olur.
aralarda kayısı ye..
akşam da 2 ince dilim ekmek sebze yemeği salata ayran.. akşamdan sonra sadece meyve yiyebilirsin..

sabah erkenden işe gidiyorum kahvaltı yapamıyorum ama iş yerine ekmek salatalık peynir getiriyorum , malesef servisle gidiyorum yürüme şansım yok canım :KK25::KK25:

anladım canım çok sağol :KK16::KK16:

X