can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Ayy görsen şekerim, facebooktan her gün millet kocamla şurdayım, kocamın evlilik yıldönümü hediyesi, kocamla sinema keyfi falan diye paylaşıyor. Benimkine gösteriyorum, ben çalışıyorum diyor, sanki o adamlar işsiz :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60: bak ben face kullanmıyorum yasemin neden gerek yok gereksiz kıskançlık gelip burda bdv ye girip halime şükrediyorum çok harika bir eşim ben sırf eşimin başını şişirmemek için facelerde takılmıyorum hep bdvlerdeyim heppp

Evlenmeden önce de dertliydi :KK1: Benim eşim hep dertli :KK1: Aileden bi destek göremeyince giriveriyor depresyona :KK55:
Ama evlenmeden önce bana karşı daha sabırlı ve romantikti :KK17: Şimdi göremiyorum o adamı :KK19:

çok korkuyorum bnmki de sonradan öyle olursa diye.s:2:

tmm canım bende yağlara başlıycam:)

Sen hangi yağlara başlıyosun canım? Ben yapıyorum resmen yeni saçlarım çıktı. O kadar komik ki sanki ben kesmişim gibi :KK1::KK1:
Bi an önce uzaması lazım böyle çok komiğim ya :KK1:

Her ban lafı duyduğumda bu mal şarkı geliyor aklıma, ban ban çiki çiki ban ban :KK76::KK76::KK52::KK52::KK52::KK52:
http://www.youtube.com/watch?v=Xwe7wqAQREg

Bu da güzelmiş :KK1: Ama akşama bu dansı yapalım topikce :KK52::KK52:

[video=youtube;gsn3b233m5k]http://www.youtube.com/watch?v=gsn3b233m5k[/video]

milletin kocası neler yapıyo dersek villa da alıyo valla :KK60:

ay evet borcu var diye 3 gün ağzıma mıçtı mahkeme duvarı suratla gezdi ya :KK53:

benim suçum ne diyorum yok diye :KK53:

Ooo ben geçen hafta eve nevresim takımı aldım 4-5 tane, tamam biraz abartmış olabilirim ama neler dedi neler :18: Bu maddi sıkıntıda ne gerek varmış da, ben ev geçindirmeyi bilmiyomuşum da. İhtiyacımız vardı aldım dedim :KK31:
Adam 2 gün lafını yaptı ya :KK53:

Sen hangi yağlara başlıyosun canım? Ben yapıyorum resmen yeni saçlarım çıktı. O kadar komik ki sanki ben kesmişim gibi :KK1::KK1:

Ayy Ribbyyy yapalım şu dansı çok özeniyorum yaa :KK52::KK52:

topikte yazdığım otların yağlarını yapıyorum oraya gene yazdım tarifini aldım yagları bugun başlıycam inşallah:) ben yaptım çıkanlar bide uzadı kaynak yaptırmış gibi oldum:)

Ooo ben geçen hafta eve nevresim takımı aldım 4-5 tane, tamam biraz abartmış olabilirim ama neler dedi neler :18: Bu maddi sıkıntıda ne gerek varmış da, ben ev geçindirmeyi bilmiyomuşum da. İhtiyacımız vardı aldım dedim :KK31:
Adam 2 gün lafını yaptı ya :KK53:

bi önceki yorumuna bittim ben çalışıyorum güzel bahaneymiş :KK60:

bence arada sen de onun taktiğiyle vur onu ben çok yoğunum dicem mesela işi düştüğünde :KK14: :KK53:

yasemin yakınsın sen bana:KK1::KK1:
ben kaçıp ebruu sokak durağına gidiyorum baliciler gibi orada duruyorum beraber yapalım 3 kişi daha iyi olur ateşte yakarız hem:KK55::KK55:
Ayy süper olur kelebeğim :KK60: Üzerimize kalın şeyler giyelim üşütmeyelim bi de :KK1:
yalnız şarkı çok sardı bida dinlicem ban ban çiki çiki ban ban :KK60:
:KK76::KK76::KK76: Çok mal şarkı yaaa :KK53:
:KK60::KK60::KK60::KK60: bak ben face kullanmıyorum yasemin neden gerek yok gereksiz kıskançlık gelip burda bdv ye girip halime şükrediyorum çok harika bir eşim ben sırf eşimin başını şişirmemek için facelerde takılmıyorum hep bdvlerdeyim heppp
Face zaten beni çok sinir etmeye başladı, kapatcam da fotoğraf kursu için ordan bağlantıda kalmamız gerekiyor :26:
Millet artık her şeyini paylaşır oldu, ne ayıp :KK51:
çok korkuyorum bnmki de sonradan öyle olursa diye.s:2:

Valla canım, olmayacağının garantisini veremem :KK1:

Ayy Ribbyyy yapalım şu dansı çok özeniyorum yaa :KK52::KK52:

Yaa evet tatlımm yapsak ne güzel olur izledikçe yerimde duramıyorum artık :KK52::KK52:
Senin sayende bağımlısı oldum sabah ve akşam günde 2 doz penguen dansı alıyorum :KK60::KK60::KK60:

topikte yazdığım otların yağlarını yapıyorum oraya gene yazdım tarifini aldım yagları bugun başlıycam inşallah:) ben yaptım çıkanlar bide uzadı kaynak yaptırmış gibi oldum:)

Ay minnakım söylesene yeni formülleri yazdığını :KK1:
Hemen bakıyorum şu çıkanları çabucak uzatsın yeter :21::21:

bi önceki yorumuna bittim ben çalışıyorum güzel bahaneymiş :KK60:

bence arada sen de onun taktiğiyle vur onu ben çok yoğunum dicem mesela işi düştüğünde :KK14: :KK53:

Dinlemiyor ki, benim yoğunluğum önemli değil ona göre. Boş işler müdürüyüm ben :KK53:
Sanırsın dünyada bi tek benim adam çalışıyor :KK1:

Ayy süper olur kelebeğim :KK60: Üzerimize kalın şeyler giyelim üşütmeyelim bi de :KK1:

:KK76::KK76::KK76: Çok mal şarkı yaaa :KK53:

Face zaten beni çok sinir etmeye başladı, kapatcam da fotoğraf kursu için ordan bağlantıda kalmamız gerekiyor :26:
Millet artık her şeyini paylaşır oldu, ne ayıp :KK51:

Valla canım, olmayacağının garantisini veremem :KK1:

evet yasemin üşüme kalın giyin ateş yakacağız justholdmetight bizi terapi eder hem olmaz mı:KK1:

canım valla biran önce kurtulmaya bak o illetten başa bela bence:KK9:

X