can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

kendi açtığım topiğe bile fransız kalmayı başardığım için kendimi yılın fransızı ilan ediyorum:KK19::KK19::KK19::KK19:

Yaa evet tatlımm yapsak ne güzel olur izledikçe yerimde duramıyorum artık :KK52::KK52:
Senin sayende bağımlısı oldum sabah ve akşam günde 2 doz penguen dansı alıyorum :KK60::KK60::KK60:

Ay minnakım söylesene yeni formülleri yazdığını :KK1:
Hemen bakıyorum şu çıkanları çabucak uzatsın yeter :21::21:

gördün sandım kuzum ne biliyim:))

Yaa evet tatlımm yapsak ne güzel olur izledikçe yerimde duramıyorum artık :KK52::KK52:
Senin sayende bağımlısı oldum sabah ve akşam günde 2 doz penguen dansı alıyorum :KK60::KK60::KK60:
Ben öğrendim, yapabilirim bu dansı :KK76::KK76::KK52::KK52:
Ben de her gün izliyorum ya, acaba saçma bi dans da bize mi güzel geliyor :KK1: Adamların milli dansıymış niye saçma olsun di mi :KK53:

Son düzenleme:
Ben en iYisi aksam yediden sonra size laf yetistireyim :KK53:
Ozaman cocuklar uyuyor anca yatisirim :KK9:

Ben en iYisi aksam yediden sonra size laf yetistireyim :KK53:
Ozaman cocuklar uyuyor anca yatisirim :KK9:
Kankaaa akşam ben yokummm lann :KK14:
Ve midem bulanıyor bi kusucam şimdi tee almanya ya kadar uzanıcak o dereceyimm :120:

kendi açtığım topiğe bile fransız kalmayı başardığım için kendimi yılın fransızı ilan ediyorum:KK19::KK19::KK19::KK19:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Normalde ben de yetiştiremem böyle de , koca gidince pc bana kaldı :KK52:

Ay benim ufaklik uyaninca bem daha yetisemedim :KK50:

akşam 7den sonra benim iş çıkışım evdeki mesai saatimin başlangıç saati ben olmam ki o zaman bensiz mi kaynatcaksınız:KK14::KK14:

Vallah napayim kiz, benimde ev cocuk mesaim o saatte bitiyor bende rahatliyorum :KK1:

kızlar hepinizle tanıştığıma çooook memnun oldum yarın gene geliyorum inşallah hadi kendinize iyi bakın:):KK16::KK16::KK16::KK16::KK52::KK52:

X