can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

trip hoşuna mı gidiyor:KK53::KK53:
ahh benim ki hiç sevmez onu balkondan at ama trip atma ama ben çok seviyorum tribe bağlamayı:KK1::KK1:

Yok kız ne hoşuna gitcek :KK1: Değişme, trip atmaya devam et diyorum :KK53:
Benimkisi de tripe hayatta gelemez :KK1:
Ama var ya bu doğum günümde dananın kuyruğunu kopartcam, geçen sene bişey demedim:KK53: Milletin kocası neler yapıyor ya :KK50:

Onu ben denedim bi fark olmuyor canım :KK1:
Sen değişiyosun diye onlar daha fazla değişiyor :KK53: Hatta senin değişmen onların hoşuna gidiyor. Tribe devam :KK51:

Nerde ediyosun,kimle ediyosun :KK52: Yeme kız ban durduk yere :KK1:

Dewamlı takıldığım bi topik war orda..
Aramıza yeni katılan biri wardı..
Konu farklı boyuta geldii, girdik birbirimizee :KK47:

Yok kız ne hoşuna gitcek :KK1: Değişme, trip atmaya devam et diyorum :KK53:
Benimkisi de tripe hayatta gelemez :KK1:
Ama var ya bu doğum günümde dananın kuyruğunu kopartcam, geçen sene bişey demedim:KK53: Milletin kocası neler yapıyor ya :KK50:

neler yapıyo kız milletin kocası banada de bende gazlanayım bi:44:

ben falakaya yatırıcam artık :KK52:

biliyorum şekerim yoğun zaten hep maddi sebeplerden seneye düzelcek diyo ama olmadı evden kaçarım ben de :KK60: kelebekle biz planladık kaçıcaz evden :KK60:

Maddi sebeplerine başlayayım ya :KK14: Bu erkekler maddi şeyleri ne kadar sorun ediyorlar. Siz kaçarsanız ben de gelirim, kaçalım evden, hatta eylem falan yapalım, ilgisiz kocaya HAYIR En Büyük KK:KK1:

Maddi sebeplerine başlayayım ya :KK14: Bu erkekler maddi şeyleri ne kadar sorun ediyorlar. Siz kaçarsanız ben de gelirim, kaçalım evden, hatta eylem falan yapalım, ilgisiz kocaya HAYIR En Büyük KK:KK1:

peki eşiniz evlenmeden önce nasıldı?

milletin kocası neler yapıyo dersek villa da alıyo valla :KK60:

ay evet borcu var diye 3 gün ağzıma mıçtı mahkeme duvarı suratla gezdi ya :KK53:

benim suçum ne diyorum yok diye :KK53:

neler yapıyo kız milletin kocası banada de bende gazlanayım bi:44:

Ayy görsen şekerim, facebooktan her gün millet kocamla şurdayım, kocamın evlilik yıldönümü hediyesi, kocamla sinema keyfi falan diye paylaşıyor. Benimkine gösteriyorum, ben çalışıyorum diyor, sanki o adamlar işsiz :KK53:

yasemin yakınsın sen bana:KK1::KK1:
ben kaçıp ebruu sokak durağına gidiyorum baliciler gibi orada duruyorum beraber yapalım 3 kişi daha iyi olur ateşte yakarız hem:KK55::KK55:

X