can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Ay benim ufaklik uyaninca bem daha yetisemedim :KK50:

Vallah napayim kiz, benimde ev cocuk mesaim o saatte bitiyor bende rahatliyorum :KK1:

valla haklısın çocukla zor ne yapalım bişey olmaz artık nasıl çocuklar iyiler mi Allah analı babalı büyütsün:KK16:

gördün sandım kuzum ne biliyim:))

Bdvden oraya fırsatım kalmıyor ki dur arkadaş olalım da en azından yazdığında görebileyim :KK1:
Ben öğrendim, yapabilirim bu dansı :KK76::KK76::KK52::KK52:
Ben de her gün izliyorum ya, acaba saçma bi dans da bize mi güzel geliyor :KK1: Adamların milli dansıymış niye saçma olsun di mi :KK53:

Adamların milli dansıysa saçma değildir tabi canımm :KK52::KK52: Yok vallahi müziği duyunca içim kıpır kıpır oluyo acaba dedelerim balkanlardan mı göç etti :KK53::KK53:
kendi açtığım topiğe bile fransız kalmayı başardığım için kendimi yılın fransızı ilan ediyorum:KK19::KK19::KK19::KK19:

Hoşgeldiniz kimsiniz bize kendinizi tanıtın lütfen :KK51::KK51: :KK53::KK53:

evet olmuş:KK1::KK1:
ve çok incesin:KK60:

Yaniliyorsun, hic ince degil :KK50: her iki anlamdada :KK53::KK60:

valla haklısın çocukla zor ne yapalım bişey olmaz artık nasıl çocuklar iyiler mi Allah analı babalı büyütsün:KK16:

Iyiler canim ama yorucular, ögle uyudumu bi rahat var bide yedide yani türkiye saati sekizde yatirdimmi :KK14:
Sende cocuk yokmu :26:

Rica ederimm..
Zaten inceliğimle meşhurumm kk ben
:KK12:

Havani yesinler :KK9:
Benim o meshurluktan heeec haberim yok :KK14:

Bilmem ki, ama bende de var Balkan müziklerine karşı bi sempati :KK76::KK52:

Bende aynı sempati karadeniz müziklerine karşıda var bide roman havasına da var :KK1::KK1:
Tahminlerime göre bizim atalarımız balkanlardan edirneye giriş yapıp ordan Karadeniz'e oradan da Egeye gelmişler :KK53::KK53:
Resmen kültür mirasıyım koruma altına alın beni :KK52::KK52:

Iyiler canim ama yorucular, ögle uyudumu bi rahat var bide yedide yani türkiye saati sekizde yatirdimmi :KK14:

hadi ya onuda s sanmıştım :KK8:
benim malesef yok henüz ama erken daha değil mi öyle avutuyorum kendimi:KK55:
seninkiler kaç yaşında ki ?

Kankammm hoşgeldinn, biliyordum laf atacağını bana :KK1::KK1:

EE sen bilirsin o zaman penguen dansını :KK52:
Demin Ribbons bi video paylaştı ordaki gelin Arnavutmuş galiba, izledin mi :KK76:
Müzik ewet bizim o taraflara benziyor ama ..
Bizim öyle havalarımız yok, oyle oynamadık hiç..
Bence o bulgaristan tarafına ait kuzumm :KK31:

Son düzenleme:
X