can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Ayy kavga ederken ben de gülerim :KK52:
Benimki ailesiyle kutlatcak orası kesin ama bi de evde ayrı ve özel bi kutlama isterem ben :KK51:
Beni öyle annesiyle yaptığı kutlamalarla kandıramaz. Kendisi uğraşsın bişeyler yapsın :KK1:
Bu adam evlenmeden önce böyle değildi yavv, Pastaları alıp kapıma dayanırdı gece yarıları :KK53:

mirabaaaa :KK17::KK17::KK17:

Merhaba efendim :KK42: Niye böyle utandın bakim, dün senin için oyun topiğinde öpüşgen bi kız yazmıştım ben :KK52::KK52:

o rahatlık sadece kocama var :KK52::KK52:

ay ben sana ne zamandır yakınlık duyuyorum bazı konulardan ötürü ne bleyim cana yakınsın filan :KK53:

çok yanlış anlaşıldı bence şu an :KK60:

24 olacağım sanırım canım :KK1::KK1:
14 günüm kaldı:KK1:
sendende azcık büyüğüm sanırım ben gelir alırım seni bizim mekana gideriz :KK60::KK60::KK60:

tamam ben 3-5 paket alırım :KK52:

ohoo benim daha 9 ay var 24e :KK53:

Ayy kavga ederken ben de gülerim :KK52:
Benimki ailesiyle kutlatcak orası kesin ama bi de evde ayrı ve özel bi kutlama isterem ben :KK51:
Beni öyle annesiyle yaptığı kutlamalarla kandıramaz. Kendisi uğraşsın bişeyler yapsın :KK1:
Bu adam evlenmeden önce böyle değildi yavv, Pastaları alıp kapıma dayanırdı gece yarıları :KK53:

benimkide değişti ama bende değişebilirim hiç sıkıntı yok :KK14:
öküzlük ruhunda varmış ama ben o ruhun derinliklerine inememişim:KK1::KK1:

ay ben sana ne zamandır yakınlık duyuyorum bazı konulardan ötürü ne bleyim cana yakınsın filan :KK53:

tercihlerinin farklı olduğunu bilmiyodum:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

tamam anlaştık o zaman..
ee bu akşam ki konumuz ne olacak peki:KK1:

X