can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Ayy senin durumun daha kötüymüş, gene bizim ısınma sorunumuz yok
Bizim de ev eski, her şey kırık dökük. Hiç ellemiyorum valla. Adamın eskilerini ben mi tamir ettircem
Sen kiracı mısın ki canım ?

aynen 700 lira bizim sizin? ya 0 ev diye atladım ben bi de mutfak dolapları kırmızı filan al işte sonra

aynen 700 lira bizim sizin? ya 0 ev diye atladım ben bi de mutfak dolapları kırmızı filan al işte sonra

Bizim 500 tl Ama mutfak eski dolaplardan, bi de yüksek girişteyiz
Bu eve hiç ısınmadıydım zaten, düğüne bir ay kala ev mi aranır. Son bir aya sıkıştı her şey kv sağolsun vurdumduymazlar ya

Çok istiyorum Lily ya, bi evim olsun yatak odam pespembe olsun
Yeni yatak odası takımı alcam zaten, eşyada da herşey içimde kaldı

oyy kıyamam sana Allah gönlüne göre werir inşallah..
zOR dimi kirada olmak, sonu yok çünkü..
Peki araştırıyor musunuz ew..
Ne taraflardan bakıyorsunuzz

istanbul beylikdüzü taraflarında arıyorr

ohoy beni aşar o tarafları bilmem

Bizim 500 tl Ama mutfak eski dolaplardan, bi de yüksek girişteyiz
Bu eve hiç ısınmadıydım zaten, düğüne bir ay kala ev mi aranır. Son bir aya sıkıştı her şey kv sağolsun vurdumduymazlar ya

ben düğüne 1 yıl kala buldum ama

ya insanın içi daralır bi kere ben öyle eski istemiyorum bi de wc konusunda hassasım ikinci el olabilir ama wc yeni dayalı döşeli olucak bana afakanlar basıyor bunalıma meyilliyim zaten

bence valide yazlığı satsın bize ev alsın

satmaz ki gerçi ay evim de evim oğullarımın payı da payı hahah

oyy kıyamam sana Allah gönlüne göre werir inşallah..
zOR dimi kirada olmak, sonu yok çünkü..
Peki araştırıyor musunuz ew..
Ne taraflardan bakıyorsunuzz

Valla canımcım çok zor, diken üstünde olmak lafı tam uyuyor yani Giriş kapısı bozuluyor, korkuyorum bizden bilincek diye, tek kiracı biziz. Millet zaten pek iyi karşılamadı bizi. Daha yeni yeni komşuluk yapıyoruz Kiracıları çok dışlıyorlar.
Araştırmaya başladık canım. pendik taraflarından bakıyoruz şimdilik

Hiç izmirli yok mu yav ben kimle tartışacağım ne taraflardan bakacağımı

Çok bakarsın satar diye Kızlara pay yok
Ben de bi evde ilk mutfak banyo ve wcye bakarım. Yine ev eski meski ama temizleyince bişeye benziyor
Sen nerde oturuyosun nerden bakıyosun ev ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…