can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

ohoy beni aşar o tarafları bilmem :KK53:

ben düğüne 1 yıl kala buldum ama :KK60:

ya insanın içi daralır bi kere ben öyle eski istemiyorum bi de wc konusunda hassasım ikinci el olabilir ama wc yeni dayalı döşeli olucak bana afakanlar basıyor bunalıma meyilliyim zaten :KK50:

bence valide yazlığı satsın bize ev alsın :KK53:

satmaz ki gerçi ay evim de evim oğullarımın payı da payı hahah :KK53:
Sen istanbulda değilsin anladığım kadarıylaa :KK1:

Valla canımcım çok zor, diken üstünde olmak lafı tam uyuyor yani :KK53: Giriş kapısı bozuluyor, korkuyorum bizden bilincek diye, tek kiracı biziz. Millet zaten pek iyi karşılamadı bizi. Daha yeni yeni komşuluk yapıyoruz :KK31: Kiracıları çok dışlıyorlar.
Araştırmaya başladık canım. pendik taraflarından bakıyoruz şimdilik :KK55:
Hmm bize uzak bayağı orasıı, inşallah bulursunuz bebeğim ya..
İnternetten de bakıyorsunuzdur dimii
:KK14:

O zaman artmış, bizim baktığımızda gayet uygundu ki :KK1:
Ne zaman baktınızz sizz cnm :KK31:

Evet canım internetten bakıyoruz da, evi gezip görmeden anlaşılmaz ki :26: Nete ne kadar güvencen. Biraz zaman geçsin de eşim ailesiyle de konuşcak hep beraber bişeyler yapcaz inşallah :13:
Biz geçen sene baktık b.düzünde fiyatlar iyiydi, buraya göre tabi :KK24:

Çok bakarsın satar diye :KK53: Kızlara pay yok :KK1:
Ben de bi evde ilk mutfak banyo ve wcye bakarım. Yine ev eski meski ama temizleyince bişeye benziyor :KK1:
Sen nerde oturuyosun nerden bakıyosun ev ?

canım sizinkine kötü demedim asla yanlış anlama :KK16:
benim gördüklerimde öyleydi eski wc bilirsin işte o taşların arası kirli paslı oluyor yani mesela abartmıyorum ben öyle bir evde ayak üstünde dururum totomu koyamam çünkü gidip onları kazıyasım gelir, bembeyaz yapana kadar öyle de takıntılıyım o konuda :18:
uyuyamam ellerim kaşınır falan uf çok fena bi vakayım :KK53:

zaten gidip temiz mi diye yerleri lavaboyu falan kontrol ederim yatmadan önce :KK60:

ben şu an hatayda oturuyorum ya metroya 7-8 dakika ama çok dik merdivenleri var sokağın nefes nefese kalıyorum :KK25: yine böyle metroya yakın bir yerde bakmak istiyorum çünkü metro şart işe gidip gelirken :KK14:

ne bileyim hatay olur bornova olur karşıyaka daha süper olur (o tarafta çalışıyorum :KK14:)

amma lakin ki hayalimiz alsancakta yaşamak :KK52:

amma çok konuştum dimi :KK52:

düğüncüm gelcem düğününe:KK53:

beklerim davetiyeni hazırlıcam bilir misin bizim tarafları :KK1:

yok ben izmirdeyim :KK1:

Yok ben aramiyorum ama evlenen arkadaslardan falan biliyorum.zor oldugunu....

ay evet canım ya :26:

canım sizinkine kötü demedim asla yanlış anlama :KK16:
benim gördüklerimde öyleydi eski wc bilirsin işte o taşların arası kirli paslı oluyor yani mesela abartmıyorum ben öyle bir evde ayak üstünde dururum totomu koyamam çünkü gidip onları kazıyasım gelir, bembeyaz yapana kadar öyle de takıntılıyım o konuda :18:
uyuyamam ellerim kaşınır falan uf çok fena bi vakayım :KK53:

zaten gidip temiz mi diye yerleri lavaboyu falan kontrol ederim yatmadan önce :KK60:

ben şu an hatayda oturuyorum ya metroya 7-8 dakika ama çok dik merdivenleri var sokağın nefes nefese kalıyorum :KK25: yine böyle metroya yakın bir yerde bakmak istiyorum çünkü metro şart işe gidip gelirken :KK14:

ne bileyim hatay olur bornova olur karşıyaka daha süper olur (o tarafta çalışıyorum :KK14:)

amma lakin ki hayalimiz alsancakta yaşamak :KK52:

amma çok konuştum dimi :KK52:
Ayyy hayaller işte, böyle konuşturur adamı :KK52:
Ne yanlış anlicam canım saçmalamaz mısın lütfen :KK1:
Ben de pis tuvalete dayanamam. Eşimden tiksindiğimden değil ama bizim evde bile wcler ayrıdır :KK53: Ben klozeti kullanıyorum eşim normali. Şimdi eşim gece vardiyasına gitti, başlarım birazdan temizliğe can sıkıntısından :KK53:
Ne şanslısın keşke ben de gelsem Egeye ahh ahhh :KK14: Burnumda tütüyor :KK16:

Evet canım internetten bakıyoruz da, evi gezip görmeden anlaşılmaz ki :26: Nete ne kadar güvencen. Biraz zaman geçsin de eşim ailesiyle de konuşcak hep beraber bişeyler yapcaz inşallah :13:
Biz geçen sene baktık b.düzünde fiyatlar iyiydi, buraya göre tabi :KK24:

Yok balım şunu demek istedim,
Netten bakıyorsun..
Gözüne kestirdiklerini arayıp gidip yakından görüyorsun..
Biz abime öyle yapıyoruz..
Bulucaz inşalllah..
Beylikdüzünde fiyatlar uçtu Allah büyük bakalımm :KK14:

Yok balım şunu demek istedim,
Netten bakıyorsun..
Gözüne kestirdiklerini arayıp gidip yakından görüyorsun..
Biz abime öyle yapıyoruz..
Bulucaz inşalllah..
Beylikdüzünde fiyatlar uçtu Allah büyük bakalımm :KK14:

İşte daha o aşamaya gelemedik :KK1:
Sadece nete bakıyoruz :KK55:
Eşimin ailesiyle konuşcaz destek olcaklar mı bakalım :KK53:

bornovayı biliyorum az buçuk:44:

o da izmirin girişi zaten çirkin bi yer :KK1:

Ayyy hayaller işte, böyle konuşturur adamı :KK52:
Ne yanlış anlicam canım saçmalamaz mısın lütfen :KK1:
Ben de pis tuvalete dayanamam. Eşimden tiksindiğimden değil ama bizim evde bile wcler ayrıdır :KK53: Ben klozeti kullanıyorum eşim normali. Şimdi eşim gece vardiyasına gitti, başlarım birazdan temizliğe can sıkıntısından :KK53:
Ne şanslısın keşke ben de gelsem Egeye ahh ahhh :KK14: Burnumda tütüyor :KK16:

dimi :KK52:
çok plan yapıyorum çok :KK52:
aa niçin ayrı peki :KK52::KK52:

bizim de iki wc vardı ilkin adam sordu yapılsın mı yapılmasın mı ben orayı kiler kıyafet dolabı gibibişey yaptm :KK51:

ne iş yapıyordu seninkisi :KK53:

gel canım gel buralar ya izmir sıcak şu aralar bahar gibi bir tek kasım-aralık gibi çok soğuktu daha da öyle soğuk olmadı :KK52:

istanbulda ne kadar mesela ev fiyatları ortalama

dipnot: oğlumun adı da ege olacak :KK52:

Son düzenleme:
dimi :KK52:
çok plan yapıyorum çok :KK52:
aa niçin ayrı peki :KK52::KK52:

bizim de iki wc vardı ilkin adam sordu yapılsın mı yapılmasın mı ben orayı kiler kıyafet dolabı gibibişey yaptm :KK51:

ne iş yapıyordu seninkisi :KK53:

gel canım gel buralar ya izmir sıcak şu aralar bahar gibi bir tek kasım-aralık gibi çok soğuktu daha da öyle soğuk olmadı :KK52:

dipnot: oğlumun adı da ege olacak :KK52:

Niye ayrı ben de bilmiyorum, şimdi eşim wcdeyken benim de tuvalet ihtiyacım oluyor :KK53: Ben de alıştım klozete, öyle bi düzen oturttuk :KK53:
Bizim ebeveyn banyosu var ben de orayı yüklük yaptım, evin bütün dağınıklığını toparlıyor valla :KK1:
Ya inşallah kpssyi kazanırsam ege taraflarını çok istiyorum :KK52:
Zaten egede yaşıyosan oğlunun ismi ya ege olur ya efe :KK52:

Arkadaslar aranizda rüya yorumlayan var mi? Rüya yorumlari topigine baktim ama oraya kimse ugramiyor..

X