can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Bayagi kaynatmissiniz sizzz kizkar

Bende hasta olucam sanirim sabahtan beri burnum akiyor :2:

Napıyosunuz kızlar ben bit pazarını falan geçtim yeni ev bakıyorum aştım kendimi iyice

can sıkıntısından patlıyorum sizde değişik bişeyler yokmu kızlar

ya ben hiç memnun değilim evimden

sizinkinin ne sıkıntıları var? dertleşelim bari

Ya başta kiracıyız, eve bişey almaya özeniyorum, sonra diyorum ki kiracıyım ne gerek var. Hevesim kursağımda kalıyor Bari kendi evim olsa zevkime göre dayar döşerim. Evin kredisine girsek, bi şekilde ödenir ama ev bulmak da zor
Evsahibimiz falan da kötü bizim o da var
Sen niye memnun değilsin tatlış

Bizim ev çok güzel çok büyük değil ama lüks döşenmiş aslında ama dediğin gibi ev sahibiyle çok sıkıntı yaşadık ve her yerde bi problem çıkıyor sonra bizden bilecek adam hiçbir şeyle ilgilenmedi yeminle ankastre sözü vardı 4 ay sonra geldi ankastrem bir de sapı kırık çıktı yok tuvalet taşı kırılır yok klozetin kapağı çıkar yok kapı sola dönük döşenmiş olur resmen kazık yedim ya eşim de dedi tutmayalım bunu bu adam bir şeyle ilgilenmez

ha bir de en üst kat çok soğuk oluyor ve ısıtma sistemimiz yok klima, elektrikli soba yani. doğalgaz gelcek dedi dedi kapının önüne geldi e içeri kim döşicek bir ikincisi neden döşeteyim

ne dolmuşum yav

Ayy senin durumun daha kötüymüş, gene bizim ısınma sorunumuz yok
Bizim de ev eski, her şey kırık dökük. Hiç ellemiyorum valla. Adamın eskilerini ben mi tamir ettircem
Sen kiracı mısın ki canım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…