can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

İzmir'li olunca rakı- balık örneği oldu tabi Aynen canım bırakmayı istiyorum baya da azalttım bakalım

Bende çalmıştım ,içmiştim beğenmiştim

Merak ettim

ben rizeliyim canım izmirde yaşıyoruz sadece ama uzun yıllar oldu burda yaşayalı

Heh aynen oyle ogretilmis davranis gibi oluyo benim dogum gunumu hatrlasin yiteeeerr

Hiç de öküz değilsin, burda sevgiliyken bile kutlamamış biri var

Vallahi benim de hiç hevesim olmadı 14 şubat çok gereksiz

Ben oldum olasi sevgililer gununu sevmiyorum) kutlamayi da dusunmuyorum

bence kutlanmalı böyle şeyler

Sadece bize özel şeyleri kutlmayı seviyorum. Yıldönümleri, doğumgünleri gibi. Ne bileyim sevemedim Sevgililer Günü'nü

ne bileyim ben de hani bizim tanışma yıldönümümüz olur evlilik yıldönümü olur falan kutlamak isterim ama her yerde kırmızı kalpler falan bana çok yapmacık görünüyor bir de evet sevgililik ebedidir aslında yaren olmak birbirine ama şimdi düşünüyorum ne alsam ne alsam bulamıyorum biz zaten şehirdışına gidicez gezicez kutlamış olucaz aslında ama ne alınabilir ki :26:

gerçi bu yıl tanışma yıldönümümüzü unuttum ben ya

Heh aynen oyle ogretilmis davranis gibi oluyo benim dogum gunumu hatrlasin yiteeeerr

Aynen vallah
Biz evlilik yildönümündede hediye almayiz, al gülüm ver gülüm gibi oluyor, ama beraber bisiler yapariz yemege cikariz o günü özel yasariz
Dogumgünlerinde bogarit hediyeye ohhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…