can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

ben de olmam ya insanlar ne güzel sevişiyolar :KK70:

olan var olmayan var canı çeker falan şimdi :KK60:

evet :KK60:

ya peki sizce sevgililer gününü evliyken kutlamak mantıklı mı benim çok hevesim yok 14 şubata çok mu öküzüm acaba :KK53:

Vallahi benim de hiç hevesim olmadı 14 şubat çok gereksiz :KK14:

ben de olmam ya insanlar ne güzel sevişiyolar :KK70:

olan var olmayan var canı çeker falan şimdi :KK60:

evet :KK60:

ya peki sizce sevgililer gününü evliyken kutlamak mantıklı mı benim çok hevesim yok 14 şubata çok mu öküzüm acaba :KK53:

bencede herkes savaşmasın sevişsin :KK53::KK53:

aaa yok canım kutlanılsın tabi ama illa bi hediye almasına gerek yok benimki ogün sanki sadece bana sevgililer günüymüş gibi bana prensesler gibi davranır özel günlerde öyle yani :KK16::KK16:

sevgili demek çıkmak anlamında değildir zaten sevdiğin sevgilidir oyüzden evlenince sevgililik biter gibi saçma bir düşünce yok 2si farklı şeyler :KK34::KK34:

böyle birşey yapmayı düşünüyorum kızlar
kibrit kutularından onları süsleyip içlerine küçük küçük şeyler koymak ne bilim yazı söz
jelibon komik yazılar nasıl sizce yapmalımıyımm
206250857904286837_Gtoiuikr_c.jpg

Hiç de öküz değilsin, burda sevgiliyken bile kutlamamış biri var:KK53:

Selam :KK3:

Ben oldum olasi sevgililer gununu sevmiyorum:KK66:) kutlamayi da dusunmuyorum:KK24:

Banada cok sacma geliyor, sirf para tuzagi aslinda, zaten heryerde gözüne sokuyorlar, öyle beni hatirlayipta hediye almasi nekadar güzelki anlamiyorum:KK19:
Hic olmadik bi zamanda yapsin bana bi süpriz, iste ozman degerini anlarsin, herkezin kutladigi, erkeklerin sirf azar isitmesinler diye zorunlu yaptiklari günü bizde kutlamiyoruz vallah :KK14::KK1:

sizin şu aldatan kadının topiğine mune el atmış gözümüz aydın:)

X