can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

aynen ben de hep kendim alırım:KK53:
zaten sarıyım bir tutam kaşım var onu da ona yediremezdim :KK52::KK52::KK52:

bu kuaförler bildiğin bize düşmannn:18::18:
birkeresinde saçlarımı uçlarından aldırmak amacıla gittim saçlarımı nasıl kısalltılardıı:KK5:
ondan sonra birdaha gitmedim gitmeyiş o gitmeyiş patladı gittii:KK53::KK53::KK53::KK53:

ne bileyim ben de hani bizim tanışma yıldönümümüz olur evlilik yıldönümü olur falan kutlamak isterim ama her yerde kırmızı kalpler falan bana çok yapmacık görünüyor bir de evet sevgililik ebedidir aslında yaren olmak birbirine ama şimdi düşünüyorum ne alsam ne alsam bulamıyorum biz zaten şehirdışına gidicez gezicez kutlamış olucaz aslında ama ne alınabilir ki :26:

gerçi bu yıl tanışma yıldönümümüzü unuttum ben ya :KK60:

Yani bende seninle aynı düşünüyorum Just tanışmadır evliliktir kutlanır ama sevgililer günü gereksiz bi gün :KK31:

bibim :KK30::KK30::KK30:
bu kuaförler bildiğin bize düşmannn:18::18:
birkeresinde saçlarımı uçlarından aldırmak amacıla gittim saçlarımı nasıl kısalltılardıı:KK5:
ondan sonra birdaha gitmedim gitmeyiş o gitmeyiş patladı gittii:KK53::KK53::KK53::KK53:
ben her makas sesinde soruyorum naptın diye :KK53: adam olun didim :KK53::KK52:

el emeği dedin diye atkı dedim :KK28::KK28:

napıyosun cancağzım nerdeydin :KK19::KK19:
buralardayım fıstıgım sen napıyorsun :KK12:

İyiyim kuzumm seni gördüm daha da iyi oldum :KK19::KK19:
ben de kuzum :nazar:

ne bileyim ben de hani bizim tanışma yıldönümümüz olur evlilik yıldönümü olur falan kutlamak isterim ama her yerde kırmızı kalpler falan bana çok yapmacık görünüyor bir de evet sevgililik ebedidir aslında yaren olmak birbirine ama şimdi düşünüyorum ne alsam ne alsam bulamıyorum biz zaten şehirdışına gidicez gezicez kutlamış olucaz aslında ama ne alınabilir ki :26:

gerçi bu yıl tanışma yıldönümümüzü unuttum ben ya :KK60:

hey allahımm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ya aslına bana da gereksiz geliyo.
yıl dönümü dogüm günü vs anlamlı geliyo yada anlamsız bir süpriz hediye.
ama biz kutluyoruz o kutlamk istiyo napımm bende işte böyle cebeleşiyom:KK53::KK53:

el emeği dedin diye atkı dedim :KK28::KK28:

napıyosun cancağzım nerdeydin :KK19::KK19:

ben ona demiyomm kiiii :63: :63:

Bir de mesela benim içimden geçer arada mesela bir şey görürüm bir kazak onun sevdiği değer verdiği bir şey plak vs o zaman gönlümden kopar alırım, aynı şekilde eşim de öyle bana hiç doğumgünlerimde vs çiçek almamıştı ama geçenlerde aklına gelmiş papatyaları çok seviyorsun demiş almış benim daha çok hoşuma gitti :KK31:

kafasını gözlerin patlatırım onların
dükkanlarını başına yıkarımm öyle birşey yaparlarsa sana çağır beni tamm mıı:KK14::KK14::KK14:

ay napıyım son 1 saat işte
30co0.gif

ama biz kutluyoruz o kutlamk istiyo napımm bende işte böyle cebeleşiyom:KK53::KK53:

neye diyon bopp :KK53::KK53:

Yani bende seninle aynı düşünüyorum Just tanışmadır evliliktir kutlanır ama sevgililer günü gereksiz bi gün :KK31:

günah günah :KK60:

ben yılbaşından da nefret ederim :KK60:

belki de içinde aile kavramı geçtiği içindir :KK1:

ilk sevgilin falan mı

çünkü ben de ilklerde hep heves ediyordum :KK31:

Bir de mesela benim içimden geçer arada mesela bir şey görürüm bir kazak onun sevdiği değer verdiği bir şey plak vs o zaman gönlümden kopar alırım, aynı şekilde eşim de öyle bana hiç doğumgünlerimde vs çiçek almamıştı ama geçenlerde aklına gelmiş papatyaları çok seviyorsun demiş almış benim daha çok hoşuma gitti :KK31:

evet öyle daha anlamlı oluyo dimii:KK17::KK17:

günah günah :KK60:

ben yılbaşından da nefret ederim :KK60:

belki de içinde aile kavramı geçtiği içindir :KK1:

ilk sevgilin falan mı

çünkü ben de ilklerde hep heves ediyordum :KK31:

yok canm ilk sevgilim değil ama ilk aşık olduğum kişi öyle deyimm:KK17::KK17::KK17:
ya bende pek hevesli değilim aslında bunu kutlamaya ama birkere kutladık patladı gitti öyle:KK53::KK53::KK53:

X