Çamaşır kurutma makinası hakkında...

Memnun kaldınız mı bir şikayetiniz varmı

hayırlı olsun canım..bende vestel aldım çok memnunum ama çamaşırlarda biraz çekme oldu bunu göze alarak aldım zaten.
umarım sende memnun kalırsın..

bu arada tecrübeli arkadaşlar hani çamaşırlarda ilk yıkamadan sonra çekme oluyor ya sonraki yıkamalarda da çekmeye devam eder mi? yoksa ilk yıkamadan sonra çekme olmaz mı? kafam karıştı bu sabah eşimin çoraplarının çekmiş olduğunu fark ettim hiç bozuntuya vermeden tabi :)

Ben geçen yıl ariston marka aldım.sadece bir programı iyi kurutuyor.diğer programlarda çamaşırlar nemli ,hatta ıslak çıkıyor.bir de kurutma süresi çok uzun ve gürültülü.aldıktan 2-3 ay sonra bozuldu,servise gönderdik kartını değiştirmişler.şimdi çalışıyor ama benim kurutma makinesinden beklentimi karşılamıyor.diğer markalar nasıl bilmiyorum.

speedy yorumları beklioum makineyle ilgili bende istioum almayı.
ama ben arçelik almam yani kesin kararlıyım da makinenin kullanımı açısından senden yorum beklicem

bosh'a çok iyi diolar ama son çıkanları epey pahalı daha makul bişiler bulmalıyım

bugün gelmiştir herhalde makinen güle güle kullanEki Görüntüle 549640

sorma aksilikler hep üstüste geliyor yaaa makine cumartesi geldi ama kurulum için şimdide servisi beklicez onu da adam haftaiçi akşama falan ayarlamaya çalışacak..

Bende arçelik istemiyorum diyordum. ama kullanıma falan bakınca diğerlerindn hiç farkını göremedim. 1,5 yıldır aralıksız kurutma makinesi araştırıyoruz. gelsin direk kullancam sonra yorumlarımı söylerim

off 1,5 yıl araştır al kurulum için bekle kötü olmuş
merak edioum acaba çamaşırlarında çekme, küçülme olacak mı?
yada zarar görecek mi:18:

başka beğendiğin var mıydı yani arçelik olmazsa 2. seçenek

aynen öyle neyse son 1 hafta en kötü haftasonuna kadar mecbur gelecek
yalnış program kullanıldığın da olabiliyormuş . kullanma kılavuzunda bile yazıyor

Hoover istiyordum kesinlikle o olacak falan diyordum. oda (A) sınıfı. ama sonra baktım makineye bişey olsa
yetkili bayi servis falan zor iş onun için vazgeçtim son dakika. bilindik ve yaygın servisli bişey olsun dedim.

benim için bide öenmli olan (A) sınıfı olması daha az yakıyor ve daha az ısı veriyor

siemens kullanıyorum yani kullanıyorum derken artık kullanamıyorum çamaşırlarım küçülüp yıprandığı için asmaya başladım artık evde giyilen kıyafetleri çarşaf ve havlularımı kurutuyorum sadece. çok büyük rahatlık aslında çocuklarım geçen yıl daha küçüktü çok işime yaradı artık oğlumda kreşe başladı bu sene asabilcek vaktim oluyor o yüzden artık asıyorum. genede iyki almışım dyorum 2 yıldır kullanıyorum baya işime yaradı yıpratsada beni baya zahmetten kurtardı. şimdide elimin altında duruyor eğer acelem varsa kuruması gereken acil şeylerim onları atıyorum .bazen asmaya üşeniyorum atıyorum falan öyle işe yarıyor hala... ama genel olarak asıyorum artık...

makinayı ne kadara aldığınızı sorabilirmiyim bizde aynı makinadan almak istiyoruz pazarlıkla falan düşüyorlarmı fiyattan?

merhaba arkadaşlar,
boschtaki kampanyayi görüp mağazaya girince hiç bu aralar gündemde yokken birden aklima düştü bu kurutma makinesi fikri...
bütün akşam internetten araştirdim sonunda gözümü karartip aldim...
bulunduğum bölge rutubetli olduğu için kış ayları ewde kurutma gerçekten sıkıntıydı ewimde,üstelik oda ısısını da düşürüyoruz aynı zamanda...
2 gün oldu makine ewe geleli,çamaşır makinemi de değiştirip aynı marka aldığımdan üstüste kurdular bi güzel...
ve ben 2gündür şükrediyorum her çamaşır katlayışımda,şimdiye kadar keşke alsaymışım her şey mis gibi pofuduk pofuduk çıkıyo havlularim...
hatta kurutmasa bile razıyım,minnettarım o tozu saçı garip şeyleri ayrıştırdığı için çamaşırlarımdan

ilk seferlerde güzel geliyor pislikler gtti ohh diyorsun ama sonradan eşyalarını incelttiğini yıprattığını görüyorsun çünkü her seferinde o şekilde topluyor pamukçuk pamukçuk kumaşın kendisinden almaya başlıyor artık ve incelip solmalar yıpranmalar başlıyor((( ama benim çocuklarım küçükken beni 2 sene boyunca rahat ettirdi, boşverdim eşyayı yıpranmayı falan düşüncek durumda değildim o ara :)))

Son düzenleme:
biz de almayı planlıyoruz zaten köpüşümüz var, koyu renklerden tüy toplamak sıkıntı oluyor. ara ara kucağımıza çıkıp bizi sevmeye çalışmasa tüy olmayacak kıyafetlerde de, sevgi yumağı işte napalım

zaten almayı planlıyorduk ama yorumları okuyunca kıl-tüy-yün toplayıcısı olduğunu öğrenince, henüz almadığım makineye daha da bir bağlandım yorumlara teşekkürler.

biizm de en büyük sıkıntımız havasızlık ve rutubetti.

makinayı ne kadara aldığınızı sorabilirmiyim bizde aynı makinadan almak istiyoruz pazarlıkla falan düşüyorlarmı fiyattan?

eşimin arkadaşından aldık. 1550 TL geldi + elektrik süpürgesi hediye adam bize gelişinden vermiş oldu.
arkadaşı olduğu için de bekliyoruz işte öncelik başka müşterilerin oluyor malesef bu haftasonuna gelecek kısmetse.

eğer düşünüyorsan da mutlaka bi bayisi ile gidip görüş kampanyası stoklarla sınırlıymış

benimde bu konuda kafam karışık almak istiyorum ama tereddütlerim var
çamaşırlar çok mu çekiyor yıpranma yapıyorsa kötü
arçelikte b sınıfı 7 kilo kurutma 700 lira nasıldır acaba

Tekrardan Merhaba ;

Cumartesi misafirlerim varken geldi kurutma makinem. adam detaylarını anlattı evde misafir olunca adam da şaşırdı hatta hızlı hızlı anlattı gitti sadece yerine oturttular
Misafirler gidince direk yorganımı yıkadım. yaklaşık 2 saatte kuruttu sıcacık ve tamamen kurumuştu. normalde yıkasam camı bile açsam 2 günde ancak kururdu.
pazar günü de renkli çamaşırlarımı yıkadım ütü kuruluğunu seçtim sonra program bitince de ütüleyeceklerimi çıkartıp yeniden dolap kuruluğunu seçtim makineden genel olarak çok memnun kaldım.

Etrafa kesinlikle ısı falan vermiyor küçük kilerde duruyor kapısı şuanda yok içeriye hiç ısı vermedi
Titremesi yada yerinden oynaması falan mümkün değil çamaşır makinesinden bile az titriyor.
Ürünlerde çekme falan oluyor diyorlar daha 2 kez çalıştırdım fakat gram küçülme olmuyor ütü için çok fazla kırıştırmıyor da
Kesinlikle A sınıfı alınmasını öneririm hatta A sınıfı VE AKILLI NEM SENSÖRÜ mutlaka olsun alacağınızda ürünlerin nemine göre zamanını kendisi ayarlıyor.
Çamaşır makineninzin sıkma devri yüksek ise kurutma makinesini daha kısa süre de bitiyorsunuz zaman açısındaın bizim çamaşır makinesi (1200 DEvir )

Mesela ütü kuruluğu 1 saat 55 dk akıllı nem sensörü ile 1 saatte bitirdi ve sonra Dolap kuruluğunu seçtim onda da 2,45 dk yazıyor ama 30 dk bitirdi kendi kendisi ayarlıyor..

Aklıma gelenler bunlar sormak istediğiiz var ise cevaplayabilirim.

Ürün Resmi ve modelini ekliyorum. Şuanda kampanyada 3885 KT Çamaşır makinesi kurutucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…