Çamaşır kurutma makinası hakkında...

Canım modelini söyleseydin keşke....

merak ediyorudm bunu:)
iki kişiyiz inanın iki kişinin çamaşırı ile ugraşmak bile yorucu..
şuanda almayı düşünmüyorum ev alana kdr almam ama ilerde çoluk cocuga karıştıgımda alcam gerekli:)

kızlar ben de almak istiyorum hatta şiddetle istiyorum kullanan arkadaşlara bir kaç sorum var.

şimdi efenim almak istediğim kurutma makinasının markası arçelik ya da başka bir marka ama benim çamaşır makinem vestel,çamaşır makinamın üzerine farklı bir markanın kurutma makinasını koyabiliyormuyum?

kurutma makinasının bulunduğu oda çok ısınıyormu?

istediğini istediğin ile üstüste koyarsın. canım kurutmanın genelde gideri olmuyor altında kutu oluyor oraya doluyor

ısınmaya gelince ısınma oluyormuş ama ne kadar bilmiyorum hala alamadım

cevap için teşekür ederim.
peki vestel marka kullanan var mı acaba ?

ona da cevap veriyim
Vestel marka beyaz eşya kullanıyorum çok memnunum.
ama ben öncelikle A sınıfı olmasına bakıyorum daha az yaksın diye hoover marka buldum 1200 TL stokla sınırlı hala alamadım

cevap için teşekür ederim.
peki vestel marka kullanan var mı acaba ?

ona da cevap veriyim
Vestel marka beyaz eşya kullanıyorum çok memnunum.
ama ben öncelikle A sınıfı olmasına bakıyorum daha az yaksın diye hoover marka buldum 1200 TL stokla sınırlı hala alamadım

benimde beyaz eşyalarım vestel memnun olmasına memnunum da hoover benimde aklıma takıldı ve 800 lira hoover ve vestel arasında kararsız kaldım.

yok şuanda mutfakta makinam olurda ilerde kendi evim olursa ya da başka bir eve çıkarsam üst üste kullanırım diye düşündüm.
bir kaç yerde b sınıfı makinalarında çok elektrik harcamadığı yazıyordu aklım çok karıştı.a sınıfı makinalar çok pahalı geliyor b sınıfı alıcam sanırım

Anladım ileri de inşallah istediğin gibi olur.

İkisi arasında çok fark olmuyormuş, bende söyleyenlerin yalancısıyım. ama A sınıfı bulabilirsek yine de A sınıfı istiyoruz. garantili olsun diye..

Hoover stok ile sınırlı bakalım yakalayabilirsek eğer bunu alıcaz sende diğerleri vestel ise yine onu al

güzel temenin için teşekkür ederim

hooveri neden istedğini sorsam hani fikir edinmek adına ?

3885 KT Arçelik bu makineyi almaya karar verdik. bugün araştırıp akşama alıyoruz

Diğer
Maksimum Kurutma Kapasitesi 8
Renk Beyaz
Elektronik Program Takip Göstergesi Var
Program Sonu Sesli Uyarı Var
Kalan Zaman Özelliği Var
Enerji Performansı A
Net Ağırlık (kg) 55,5
Brüt Ağırlık (kg) 58
Program Sayısı 16
Havalandırma Programı Var
Çocuk Kilidi Uyarısı Var
Zaman Erteleme Ledi Var
Su Tankı Dolu Uyarısı Var
Çocuk Kilidi Var
Kondenser Temizleme Uyarısı Var
Genişlik (cm) 59,5
Yükseklik (cm) 85
Derinlik (cm) 60
Gösterge Tipi Screen
Kurutma Tipi Akıllı Nem Sensörü
Fıltre Temizleme Uyarısı Var
Mini Programı Var
Direkt Su Tahliyesi Var
Kırışık Önleme Fonksiyonu Var
Zaman Programlama Özelliği Var
Elektrik Tüketimi(kWh 1,92

Arçelikten aldık makineyi bir sonraki haftasonu gelecek 10 kasımda falan inşallah.

en çok kullandığınız programlar neler ? yada en çok işinize yarayanlar bir de yalnış program seçersen küçülme yıpranma yapabiliyormuş.. asla kullanma dedikleriniz var mıdır ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…