Çamaşır kurutma makinası hakkında...

4-9-2008 de açmışım başlığı hala alamadım ama araştırdığım kadarıyla bosh en iyisi ,siemensi de burada okudum.en iyisi çocuk yapayım o zaman almak zorunda kalırım dermişim şimdi :dilcikar:
şaka bir yana da işe girersem ilk iş bunu alıcam sayende iyice netleşti kararım

hihihihohohoooyyttt valla bu süper fikir ama ailene açıklaman biraz zor olabilir yavrulama işini yav:))))
emmee arkidiş hiç düşünme bu markayı al geçç :)))
hadi şimdi bide cv ile yeni bi topic aç iş ara filan dermişim :))
şaka bir yana işallah gönlüne göre kazancı keyfi yerinde bir iş bulur çokk iyi mevkilere gelirsin arkadaşım....
dünya emek dünyası... ne yazıkki emeksiz yemek yok...... hani derler ya oturduğu yerden bişey elde edebilen tek canlı tavuktur :))
işallah yorulup üzülmeden gönlüne göre bir hayat kurarsın yeni işinle birlikte :) olumunekankayizsmile

ayyyy çooooooooook teşekkür ederim çok çok hem de bu güzel dileklerin için.İnşallah sen de çocuğunla beraber arzu ettiğin her şeye kavuşursun.Bu dileklere çok ihtiyacım vardı iyi hissettim kendimi canım.Bugün hallettim cv işini 6 aydır aramıodum iş bugün başladım zaten.Önce evliliğimin mutlu devamı ,sonra iş sonra hayırlısıyla çocuk veya çocuklar :kedi:
Allahım sana da her şeyin en iyisini güzelini nasip etsin inşallah

rica ederim canım benim burda birbirimize destek olmak için varız..... ne demek...
sende çokk sağol iyi dileklerin için nede güzel şeyler söylemişsin.. Allah razı olsun hepimize versin bu güzellikleri işallahhhhhhh....
işallah evliliğindede pamuk dede nine ve pamuk dede olana kadar el ele yürürsünüz eşinle.. sağlıklı hayırlı ömürlü evlatlarınız süsler sizinde evinizi.... (.....larınız diyorum evlat sahibi olmak kadar güzel bir duygu yok şu dünyada bence bol bol yapmak lazım bu şeker veletlerden ehehheeee.. :) )

ya bu aada ütün ne?
benim ütü gümledi yaa ((
servise verdim kol gibi fatura çıkardılar..
acaba ne alsam ütü yaa...
tefal düşünüyorum ama hani şu buhar jeneratörlülerden....acaba daha uygun bişimi baksam.. çünkü ütüleri ben yapmıyorum, el kadınıda başkasının eşyasını hor kullanıyo biraz... o yüzden fazla iyi bişi bakmasammı acaba...? bende amma hinim beee :))

Amin inşallah,her şeyin hayırlısı olsun herkes için içinde de bize.
Çocuk konusunda da aileme açıklamak çok kolay olur onlar istiyor ama biz yapmıyoruz opuyorumnanaktan
iş olayını ayarlayamazsam,kendime ağustosa kadar süre tanıdım,o zamana kadar olmazsa yapıcaz boshayallersmile
Ama sen ne güzel büyütmüşsün çocuğunu biz kendimize güvenemedik şimdiye kadar,maşallah en iyisini yapmışsın sen.

ay ben bilgilerini okumamıştım bekar sandımda ailene açıklaması zor olur dedim kusura bakma :)))

ama bende 4 sene yapmam bilmemne diyodum 2.5 yılllıkken hamile kaldım şimdi bebişkom 4 aylık ve iyiki hayatımıza girmiş... bambaşka bir duygu ve masumiyet.. tarifsiz gerçekten....

eğer bakacak kimsen yoksa bebeğe, eninde sonunda işten çıkacaksan belkide hiç iş aramamak daha iyi.. ben çalışsamda çıkarım diyodum Allahtan çalışmıyorum ve öyle bebek sahibi oldum...

ama herkesin fikri ayrı tabii ben böyle düşünüyorum..... :)

Burdan da bekar gibi görünüyorum demek,beni görenler de aynı söylüyolar :ecrin_bebek:
Yaa ben de 2,5 yıllık evliyim demek zamanım gelmiş :)))))
Bakmaya gönüllü olan çok da bazı şeyleri garantilemeden yapmaya cesaret edemiyorum,eşim de işten çıkmıştı yeni girdi bakalım ben de bulabilirsem inşallah.Annem sen yap ben bakarım diyo da ,tabi o kadar kolay olmadığını çok iyi biliyorum.
Oyy bebişin 4 aylık ne tatlı zamnlarıdır şimdi onun,kendi de ismi gibi talıdır eminim.

çok şükür çok tatlı canım böle turist bebeleri gibi sarışın maviş bişi işallah öle kalır :)))
darısı senin ve tüm isteyenlerin başına olsun inşallahh Rabbim kimseye aratmasın kimsenin kucağını boş koymasın inşaallahhhh...
ama dediğin gibi biraz manevi maddi güvenmesi lazım insanın kendine.. iş güç azcık sabit ve sağlam olmalı... yani bebeklerde herşey sürpriz doğmadan öncede sonrada hep stres içinde oluyo insan.... maddi baskıda cabası oluyo... ama herşeye değer.. milletten duyduklarına bakarak yinede hiç korkma derim Rabbim her türlü gücü veriyo rızkıyla yolluyor melekleri gerçekten..... eğer istiyorsa insan birazda Allaha bırakmak akışında yaşamak lazım bazı şeyleri bence ya :)))))

Dediğin çok doğru cesaretim olsa,zaten hep bir şeyleri beklerken karar veremeyip çok çok ertelemek durumunda kalıyor insan.mavişi öpüyorum bu arada.

heheh saol cicim mavişte uyanık olsa seni öpemezdi ama şuan verebildiği tepkiler alttan ve üstten gaz çıkarmak kusmak ağlamak ve kaka yapmak :))) aralarından istediğin tepkiyi sana verebiliriz çekinme iste :)))))

ama şunuda söylemek isterimkiiii asla hazır olmak diye bişiy yok.. doğursanda hazır hissetmiyosun... ama nezamanki emmeye başlıyo.. işte ozaman aşk başlıyo gerçekten anne bebek arasında.... bence evlenirkende doğururkende hazır hissetmek diye bişiy yok..
zaten annelik çevrede annemizde görsekte içte gerçekten bilindik bir duygu değilki kişiden kişiye değişen bişiy o yüzden kendinde nekadar olduğunu bilmediğin ve tahmin etmekten öteye gidemediğin bir duyguya nekadar hazır olabilirsinki?????
ha ama maddi bir rahatlık gerekli dersen bak ona sonuna kadar katılırım.. insan evadına herşeyde elinden gelenin en iyisini yapmak istiyo....

Evet maddiyat çok önemli benim için ,maneviyat konusunda çok haklısın bilmediğin bir şeye hazır olup olmamak diye bir şey olamaz.Ben de bilmediğim şeylere karşı cesaretsizimdir,maddiyatın yanında bu da etken yapmamamıza bu arada bunu senin mesajından sonra farkettim.Gerçekten ne olduğunu bilmediğim için korkuyorum.Bir de ya iyi gibi bi anne olamazsam o da var.
ıstediğim tepkisi gülümsemesi bebekler çok tatlı oluyo gülünce ayyy yavrum benim allah kaderini güzel etsin inşallah,melek yaaa boshayallersmile

ay canım sağol Allah razı olsun seninde evine bebek kokuları dolsun işallahh..
ama korkma iyi anne olamamak diye bişiy yok... istisnalar belki vardır ama her kadın en iyi annedir evladına karşı... her çocuğun huyu başka annelerininde anneliği başka haliyle :)))
ama hiçç korkma dünyanın en güzel şeyi... evet belki bilmiyoruz o duyguyu ama tanımak beklemek çok güzel o minik şeyleri.. işallah sene en hayırlı en güzel sizin için en doğru zamanda kucaklarsın bebişini canım benim :))

bu konuda uzun süredir hiçbirşey yazılmamış. geçen süre içerisinde kurutma makinesi alanlar var mı? tavsiyeleriniz neler? bilmiyorumkismile

benim de kafama takılan bikaç soru var...
ben de almayı düşünüyorum,taşınacağım evde balkon olmayacak,şimdiden başladım kara kara düşünmeye çamaşırları nasıl kurutcam diye...
ama bazı olumsuz yorumlar yüzünden kafam karıştı..
olumsuzluklar arasında
-ÇAMAŞIRLARI YIPRATMASI,SOLDURMASI
-KÜÇÜLTMESİ
-KURUTURKEN BULUNDUĞU ORTAMI
AŞIRI SICAK YAPMASI
BUHAR ÇIKARMASI VE
ÇOK SES ÇIKARDIĞI
doğru mudur?
bir de ELEKTRİK FATURASI nı çok kabartır mı gerçekten?
tüm bu sorularıma cevap bulmam lazım almadan önce.....
bir de bu sorunları genelde arçelik kullananlar yazmış, bosh kullananlardan bi şikayet okumadım şimdiye kadar...
ama bu sıralar arçelikte kampanya varmış ben de arçelik alıyım diye düşünüyodum...
napsam ki....bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

arçelikten aldım 7 ay oldu alalı çokkullanışlı heleki kışın çok işe yarıyo atıyorum çamaşırı hem kurutuyo hemde dümdüz çıkartıyo ayrıca tüy kıl herşeyi topluyoo böyle giysinin üstünde tüy bile kalmıyo yada herhangi bişey

-ÇAMAŞIRLARI YIPRATMASI,SOLDURMASI kesinlikle öle bişey yok
-KÜÇÜLTMESİ - 7 aydır kullanıyorum boyutları aynı giysilerimin
-KURUTURKEN BULUNDUĞU ORTAMI
AŞIRI SICAK YAPMASI -sıcak yapıyo doğru ama normal sıcaklık yani aşırı değil
BUHAR ÇIKARMASI VE
ÇOK SES ÇIKARDIĞI buhar çıkartmıyo ben buharsız olanından aldım daha pahalı ama daha güzel ayrıca ses çıkartmıyo asla

bu dediklerim arçelik marka son çıkan kurutma makinesi

çok teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için...
Arçeliğin 2 model kurutma makinası vardı kataloğunda...biri 7 kiloluk diğeri de 8 kiloluktu ...çamaşır makinası alana kurutma 99 TL diye kampanyası var.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…