Callanetics Egzersizleri

kızlaarr bişi sormak istiyorum ben videoyu buqün indirdim 12 part şeklindeydi şuan elimde sadece o var 21 qünü tamamlamaktan bahsediyosunuz ya videodakilerin hepsini bi qünde yapıyosunuz dimi aynı hareketleri 21 qün tamamlıyosunuz yani doğrumu anladım yardımcı olun lütfen...bideee sabah ve akşam yapılması qeereken linkler vardı onları henüz indirmedim onlarla birlkte hepsinimi yapıyosunuz çok acill yardım edin lütfenn ...

cnım virusvirusvirusvirusvirusvirusvirusvirusıflakulübü . comdan indirdim ben videoyu oraya bak orda bulursun

o videodakilerin tamamını 21 gün boyunca yapıyorsun yada sabah akşam versiyonunu indirip onu sabah akşam yapıyorsun zaten aynı hareketlerin 2 parçaya bölünmüş hali. 6 gün yapıp 1 gün mola vermen tavsiye ediliyor. 21 rakamı alışkanlık olsun diye 21 den sonra bırakıp ömürboyu mucize beklemiyoruz tabiiki:) bu videoyu hiç zorlanmadan çok çok iyi yapar hale gelince super callanetics videosu var onu indiriyorsun onu yapmaya başlıyorsun yada bu bana yeter istediğim forma gidim artık koruma dönemindeyim diyorsan onun içinde bi video olacaktı 15 dklık...

slm kızlar bende 6 ay önce doğum yaptım 73 te takıldım kilo veremedm bende başlamak istiyorum çok siteye girdim bi türlü bulamadım indiremedm hala yardımcı olurmusunuz:2:yazdığınz yerlere de girdim ama anlamadım ki niye olmdı

kızlar cok yoğun olduğum için 2 gündür yapmıyorum :84: ne yapsam telafi edebilirim? 2 gün 2şer kez yapsam olur mu ki

kızlar nerden indircez kızım vızıklıyor bakamadım bana yardım edermsiniz??
birde 21 gü mü yapılıyor şimdiden tşkler

Son düzenleme:
kızlar cok yoğun olduğum için 2 gündür yapmıyorum :84: ne yapsam telafi edebilirim? 2 gün 2şer kez yapsam olur mu ki

günde 2 defa yapma bence zaten ağır bir egzersiz 2 gün ara vermekle birşey kaybetmezsin üzülme, bende 10. günden sonra başka sorunlar nedeniyle haftada 2-3 gün yapmaya başladım. disiplini bozmamak iyidir ama 2 gün yapamadın diye de bir şey olmaz, korkma, incelen yerler geri şişmez:)
kaçıncı günündesin? kaç cm inceldin?

ben bu egzersizi anlamadım bende var bunun videosu ama bi garip geldi bale yapar gibi hiç anlamadım...
birde yapamadım zaten ben spor falan da yapan bir insanım ama bu egzersizi beceremedim de anlamadım da.....:26::26::26:

ben bu egzersizi anlamadım bende var bunun videosu ama bi garip geldi bale yapar gibi hiç anlamadım...
birde yapamadım zaten ben spor falan da yapan bir insanım ama bu egzersizi beceremedim de anlamadım da.....:26::26::26:

aslında banada ilk başta çok anlamsız gelmişti..ilk gün neredeyse yapamamıştım hareketleri..
ama 3.günümde oturdu hareketler..

kizlar bende carsamaba gunu basladim bi dun yapamadim bugun iki kez yapmayi dusunuorum hareketleri yada 22 gun yapicam bakim ama insana baslarda zor gelio ama videonun sonuna dogru hareketleri az yaptirdigindan cok cabuk bitio cok etkili bence ben ole dusunuorum baya sikilastirio cunku hareketler cok guzel dogru dengeli yapilio

8 / 21

ara ara yapıyorum malesef.ama bugünden itibaren düzenli yapmaya karar verdim.bu arada bu kadar düzensizliğe rağmen arkadaşlarım zayıflıyorsun belin inceliyor diyorlar.

call sayesinde :92::92::92:

selam kızlar ben 15 e kadar yapmışstım ama elimde olmayan sebeplerden bırakmak zorunda kaldım
ölçülerime baktım göğüsten 2 cm ve belden de 2 cm gitmiş.bunu yaparken yediklerime falan hiç dikkat etmedim hatta samimi söylüyorum sporu yaptıktan sonra her seferinde bir çikolata yedim :))
bana kalça lazımdı belden göğüsten gitmiş neden böyle oldu anlamadım
herkese kolay gelsinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…