Callanetics Egzersizleri

sonunda bugün başladım yapmaya ama haftaya yeniden başlamak zorunda kalıcam.ya kızlar bu karın hareketlerinde titreme oluyo da,bi de sanki tık tık atıyo karnım,zıplıyorum sanki yaparken,küçük küçük hareketlerle yapıyoruz ya onun için galiba,yanlış yapmıyodum dimi hareketi,size de oluyo mu

canım cevabın için çok teşekkürler.kafamdaki soru işaretleri çözümlendi.

bugun 6/21 yapcam çok üşenıyorum ama yapıcam yarın dınlenme gunum , 21 tamamlıcam inş. bakalım kac cm gıdıcekkk

cuma günü ben de başlıyorum kızlar ama bu 6/21 falan ne oluyor onu anlamadım hiç

1 set 21 saat ben 6. yı bu aksam yaptım 6/21 oldu 21 tamamlayınca bastan baslıcam inş. :))))) bende yenı ogrendım valla:))) bunu kolaylıkla yapmaya basladıgımda super call gecıcem . yarın dınlenme gunum

1 set 21 saat ben 6. yı bu aksam yaptım 6/21 oldu 21 tamamlayınca bastan baslıcam inş. :))))) bende yenı ogrendım valla:))) bunu kolaylıkla yapmaya basladıgımda super call gecıcem . yarın dınlenme gunum

süper canım darısı bana ben de bu alsam baslıyorum farkı gördün mü peki sen ?

1/21 oleeeyyy ben de başladım ve gercekten zormuş bazı hareketleri yarım yamalak yapabildim özellikle pelvis hareketlerini ama yılmak yok diyete spora devamm

kızlar nedir bu callanetics nerden bulucaz bende yapmak istiyorum videolar diye aradım ama pek bişey bulamadım siz nerden buldunuz videolarını biriniz söylesin bana lütfen..

16/21e geldim kızlar bu arada yeni gelenler olmuş hoşgeldiniz öncelikle de arkadaşlar belli bir şeyi merak ediyoresanız az geçmişi okuyun zor değil .her gelen link istiyo sürekli aynı muhabbet dönüyo.emeksiz yemek olmaz

kızlar nedir bu callanetics nerden bulucaz bende yapmak istiyorum videolar diye aradım ama pek bişey bulamadım siz nerden buldunuz videolarını biriniz söylesin bana lütfen..

ben söylerim arkadasım sana millet cok zor bişey sormuşsun gibi tribe girmiş 170 sayfayı nasıl okusun insanlar.. ben sana link atıyorum ordan indirceksin videoyu

ben söylerim arkadasım sana millet cok zor bişey sormuşsun gibi tribe girmiş 170 sayfayı nasıl okusun insanlar.. ben sana link atıyorum ordan indirceksin videoyu

ilk sayfada bu bilgiyi yazdırtmanın yolu yok mu mesela videonun tam adı yazsa o isimle aratın bulursunuz falan yazsa? kimse darılmasın ama bu video linki sorma mesajları çok fazla yer kaplıyor 170 sayfanın nerdeyse 100 tanesi link nerde sorusu ve cevabıyla geçmiş, sorana da eziyet yazana da, üstelik özelden link atanı farkedince de üyeliğini siliyorlar...

canım çok teşekkür ederim linkler için
bende araştırdım tabiki ilk sayfalara baktım bütün sayfaları okuyamam haliyle sonuçta herkes birbirine link göndermiş açık verilen link göremedim ve bende yardım istedim linkin banada gönderilmesi için hatta burda sormadan internettede yazıp aradım ama sizin dediğiniz gibi uzun videolar ve indirilen biyer bulamadım neyse tekrar teşekkür ederim arkadaşım

selam kızlar..
dayanamadım yine başladım bugün callanetics'e..
diğer egzersizleri yaparken calleniticsle bayağı açıldığımı hissettim..
21'i tamamlasaydım kesin incelirdim diye düşünmeye başladımm...

ve bugün tekrar başladım..herkese kolay gelsin..

1/21

slm kızlar bende indirdim videoları ve bugün başlıycam yanlız bişey sorucam
siz videonun tamamındaki hareketleri yani 1 saat yapıyomusunuz
ben doğum yaptım fazla kilom yok şuan 53 kiloyum ama doğumdan sonra göbek kaldı biraz onu eritmek için sadece karın egzersizleri olan bölümü yapsam olurmu..

ben 1 saatlik videodaki hareketlerin hepsini yapıyorum..zaten bir süre sonra hareketleri ezberliyorsun..artık videoya bakmadan yapıyorum ben..
hareketler birbirleriyle bağlantılı bence..o yüzden hepsini yap derim

bu arada bugün 2/21

kızlar özür dilerim ama 20. sayfaya geldim hala link göremedim nerden bulabılırım bırı bana yardımcı olabılırmı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…