Callanetics Egzersizleri

arkadaşlar linkleri banada gönderebilirmisiniz lütfeen bulamıyorum hiç bi yerde :KK43: burda da yeniyim özelden mesaj atamıyorum :KK25:

kızlar bide benim bi sorum olacak bu callanetics in bir çok versiyonu var .ben 10 günde 10 yaş adlı yaklaşık 1 saatlik videosu var ingilizce ama birde quick callanetics diye yine ingilizce 20dklık bi videosu var ama sanırım asıl olan bunlar değil.bir super callanetics var .birde full versiyon yazıyo o var ve ben bulamıyorum kızlar kafam çok karıştıı yardııım :KK25:

merhaba
bende callanetics yapmak istiyorum ancak bir sorum olacak
ilk önce hangisini indirip yapmaya başlayacağımı anlamayamadım:KK5:
süper callanetics
callanetics EVOLUTİON
cardio callanetics

önce hangisinden başlamam gerekli ne kadar yapmam gerekli lütfenn yardımcı olurmusunuz:KK43:

callanetics yeni başladım 3/21 yaptım bugün bana hiç sıkıcı gelmiyor güzel bence biraz farketti gibide:KK53: birde super callanetıcs videosu olan atabilir mi mesajla? :KK17:

mrb arkadaşlar ben videoları buldum lotus35 isimli arkadaş paylaşmış çok sağolsun.. ancak bnde yeni başlayacam oyüzden bilenlere soruyorum lütfen yardımcı olurmusunuz. ilk videoyu 21 gün uygulayıp sonra süper olana mı geçecez.peki sonra onu kaç gün uygulayacaz ve diğer videolaramı geçecez??? help help!!:18:

KIZLAR 3 MAYISTA SÖZÜM VAR ŞUAN HER YERİMDEN YAĞ FIŞKIRIYOR 60 KİLO 1.60 BOYUNDAYIM ACİL 1 BEDEN İNCELMEM LAZIM BANADA ELİNİZDE VARSA VİDEO GÖNDEREBİLİR MİSİNİZ??????????????????:KK14::KK50::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Merhabalar neredeyse her siteye baktım ama videolar silinmiş bende youtubeda 4 farklı seviyede buldum yaptım ama güvenemiyorum hareketleri tam anlayamıyorum rica etsem orjinali banada link olarak özelden atar mısınız?

Sanırım artık kimse yapmıyor :KK43: Youtube'da bulduğum o 4 seviyenin ilkini 6 gün ara vermeden yaptım ve basenlerim 3cm inceldi 7.gün ara vermeden 2.seviyeye geçtim ama bugün sporda çok zorladım kendimi ve yapamadım 10.günüm olacaktı vicdanım hiç rahat değil :KK43:

Sanırım artık kimse yapmıyor :KK43: Youtube'da bulduğum o 4 seviyenin ilkini 6 gün ara vermeden yaptım ve basenlerim 3cm inceldi 7.gün ara vermeden 2.seviyeye geçtim ama bugün sporda çok zorladım kendimi ve yapamadım 10.günüm olacaktı vicdanım hiç rahat değil :KK43:

Canım bana o linkleri verir misin youtube daki ????

X