Callanetics Egzersizleri

Ben terliyorum açıkcası ama bu egzersiz yağ yakımı değilde daha çok sıkılaşmaya yönelik sanırım..

Teşekkür ederim cevabın için. Callaneticse başlayalı birkaç gün oldu henüz ama mekik çekmeyi çok kolaylaştırdı kaslara iyi geldiğini buradan bariz bi şekilde anladım bende callaneticsin. En zorlandığım hareket ise bu karın hareketleri, diğerlerini daha kolayca yapabiliyorum ama karın hareketlerinde çabuk yoruluyorum ve ikidebir duruyorum karın kaslarım güçlü değil galiba. Sağlık sorunum yok Allah'a şükür, sanırım o kaslarda güçlendikçe yapabileceğim açıklamanızdan onu anladım teşekkürler tekraren :KK16:

bende karında zorlanıyorum kalçayı 200 rahat yaparken karında en iyi tek bacak havada tek bacak bükülü 100+10 tanede bacağı uzatarak yapabiliyordum. benim boynumda problem var biraz ara verip tekrar başlayınca ağrı oluyor ama 2-3 gün sonra geçiyor.

Kızlar cal. yaparken terliyor musunuz? Hiç terletmiyor bu beni, leslie terletiyor mesela, zumba da öyle:) terlemeyince yağ yakmıyor muyuz şu durumda :KK8:
ısınma kısmındaki yanlara esnemede terliyorum sırtımdaki hafif scolyosdan dolayı sağa sola aynı açıda eğilemiyorum aynı olsun diye kendimi zorluyorum sanırım ondan oluyor. birde pelvisi hareketlerinde bi ter atıyorum zaten en iyi yaptığım zamanda onu 12 yapabildim gerçekten zor bir hareket videoda callan teyze bile yere yatıyor bitirince:)))
call yağ yaktırmıyor sıkılaştırıyor ama bütün sporlar gibi metabolizmayı hızlandırır yediklerine dikkat edersen kilo vermeyi kolaylaştırır, daha enerjik hissetmeni sağlar vs.. ayrıca verdiğin 1 kiloyu 2 kilo gibi gösterir. 165 boyundayım 60 kilo ile 36 beden giydim daha ne söyleyeyim eskiden bu kilodayken 40 beden giyerdim.

Ben videodakilerin vucüdünu görünce gaza geliyorum hemde acayip
Benim bugün 1o.cu gündü galiba
Keşke daha fazla bir grup olsak ilgilenen:)

ölçü aldınmı canım paylaşırsan eminim fena halde gaza geliriz:)))

Kod:
her sabah aç karna ölçülerimi alıyım diyorum yine unuttum yaaa:KK1:

canım özelden denediğin için teşekkür ederim acaba nerden indirebileceğimi bilen başkaları var mı????? bulmam lazım kafaya koydum geniş ve büyük BASENLERİMDEN kurtulmak istiyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kod:

canım özelden denediğin için teşekkür ederim acaba nerden indirebileceğimi bilen başkaları var mı????? bulmam lazım kafaya koydum geniş ve büyük BASENLERİMDEN kurtulmak istiyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rica ederim canım keşke faydam dokunanilseydi.. valla topiği açanlar artık buraya pek uğrmıyor sanırım nnnyy wisper var onlarda belki başka formatta vardır

bende karında zorlanıyorum kalçayı 200 rahat yaparken karında en iyi tek bacak havada tek bacak bükülü 100+10 tanede bacağı uzatarak yapabiliyordum. benim boynumda problem var biraz ara verip tekrar başlayınca ağrı oluyor ama 2-3 gün sonra geçiyor.

ısınma kısmındaki yanlara esnemede terliyorum sırtımdaki hafif scolyosdan dolayı sağa sola aynı açıda eğilemiyorum aynı olsun diye kendimi zorluyorum sanırım ondan oluyor. birde pelvisi hareketlerinde bi ter atıyorum zaten en iyi yaptığım zamanda onu 12 yapabildim gerçekten zor bir hareket videoda callan teyze bile yere yatıyor bitirince:)))
call yağ yaktırmıyor sıkılaştırıyor ama bütün sporlar gibi metabolizmayı hızlandırır yediklerine dikkat edersen kilo vermeyi kolaylaştırır, daha enerjik hissetmeni sağlar vs.. ayrıca verdiğin 1 kiloyu 2 kilo gibi gösterir. 165 boyundayım 60 kilo ile 36 beden giydim daha ne söyleyeyim eskiden bu kilodayken 40 beden giyerdim.

ölçü aldınmı canım paylaşırsan eminim fena halde gaza geliriz:)))

güzelim sende bu videolar var mı gece kuşu özelden denedi ama olmadı sende varsa bana özelden gönderir misin çok ihtiyacım var!!!!!!!!!!!!! mail : sudem307@hotmail.com

hadi o zaman birbirimizi gaza getirelimmmm :KK49: ama bnm başlayabilmem için ilk önce videoları bulmam lazım bana yardım edermisinizz :26:

çoğu kişi türkçe dublajlısını bulamamılş az önce de burdsan bir arkadaşa göndermeye çalıştım msnden ama dosya boyutu fazla olduğu için göndermedi malesef... googgle a callanetics yazın muhakkak indirebilirsiniz kızlarr. ben de türkçe dublajlısı var. hareketleri anlayamazsanız elimden geldiğince burdab açıklamaya çalışırım

gece baya aradım ama sonunda buldum hemde türkçe dublajlısını :21: :21: :) bunu 21 gün yapıyoruz sonra da 10günlük olanı farklı mı kızlar?

kızlar merhaba 3 yıl önce tanıştım call teyze ile o yıl büyük hırsla başlayıp sadece bir hafta yapmıştım sonra aklıma gelince 2 gün belki 3 gün yaptım yaptığım zamanlarda bile çok faydasını gördüm şimdi bu grubu görünce kesinlikle tekrar başlamam gerektiğini anladım çünkü vücudumu tanıyamıyorum bebek yapmamış olmama rağmen kalça göbek yan simitler of of of evet şimdi kalkıp call 21/21 programının 1/21 yapmaya gidiyorum ve hergün burada paylaşırım bakalım ne olcak

X