Callanetics Egzersizleri

ya valllaha pes biriniz link atmadınız yaa teessüf ederim (

daha önce defalarca yazdığım gibi malesef link veremiyoruz, yasak, çoğumuz 100 mesaj olmadığı için özel mesaj yazamıyoruz zaten özelden link yazmak da yasak, özelden yazanları da tespit edip üyeliğini siliyorlar. tek çare arama motorlarından aratmak zaten hemen hemen herkes de videoyu bu yolla buldu. Callanetics 10 Hours Türkçe Dublaj Altyazı indir sözcükleriyle aratırsan kesin bulursun

bende yapmak istiyorum nasıl başlıyabilirim acaba yardımcı olurmusunuz ???

bir önceki mesajda yazdığım şekilde aratıp videoyu indirdikten sonra 35-45dk süren bu hareketleri hergün 1 defa yapmaya başlıyorsun 6 gün yapıp 1 gün dinleniyoruz, istediğin şekle gelene kadar devam etmelisin, biz 21 defa yapmaya çalışıyoruz. bu videodaki herhareketi eksiksiz süper yapınca süper callanetics videosunu indirip onu yapabilirsin yada istediğin şekle gelince günde 15dk koruma programını yaparak hayat boyu incecik kalıyorsun, inşallah yani:))

tebrik ederim, başlayacam başlayacam bir türlü olmuyor derken bir başladım tam başladın
ölçü de aldın mı? kaç cm gitmiş?

tebrik ederim, başlayacam başlayacam bir türlü olmuyor derken bir başladım tam başladın
ölçü de aldın mı? kaç cm gitmiş?

ewet canım aynen tam oldu:) ölçü almıyorum çünkü regl oldum 2-3 güne kadar biter inş hemen alıcam ve yazıcam buraya

callanetics videosunu indirdim yarın uygulamaya başlıyacağım.ölçülerimi buraya yazarak başlıyacağım mesela şuan 62 kiloyum tabi bu hale gelene kadar 25 kilo verdim, şimdi ise sıkılaşmak ve bölgesel incelmek istiyorum inş bu işe yarar :18: ve söylediğin gibi incecik olurum :)

kızlar slm araya çok şey girdi dr olayları falan neyse call kaldı.yarın inşallah başlıyorum yine.azimle devam eden arkadaşları tebrik ederim.

13/21 ama bugün çok zor karar verdim yapmaya..dün ara verince bugün canım hiç istemedi kendimi zor ikna ettim

ya ben bakıorum ama bulamadım nolur yardımcı olun hangısını ındırıp yapıcm bıssuru vıdeosu var yaz geldı bunaldımmmmmmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme:

ya ben bakıorum ama bulamadım nolur yardımcı olun hangısını ındırıp yapıcm bıssuru vıdeosu var yaz geldı bunaldımmmmmmmmmmmmmmmmm

10 Years Younger in 10 Hours olanını indireceksin, ayrıca türkçe dublajlı sadece o var zaten, klasik diye de geçer bazen

Son düzenleme:
türkçesini bulamıorum nasıl ındrcemıde blmıorum.. siz sonç aldınızmı yptıktan snra

callanetics 10 Years Younger in 10 Hours türkçe dublajlı diye arattır çıkan linklerde bir sürü video vardır evet ama hangisi hangi işe yarar orda yazar, hatta nasıl indirilir onlarda yazar, burdan link vermemiz yasak biraz zahmet gerekiyor. evet çok işe yarıyor kaç günde kaç cm inceldiğini paylaşanlar oldu geriye doğru sayfaları okursanız zaten yeterli bilgi var.

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim :)

Heey:) Burayı bulduğuma çok sevindim! Bir iki haftadır yarım yamalak yapıyorum Callanetics'i, etkili olduğuna kanaat getirdim düzenli olarak yapmaya başlayacağım yarından itibaren. Burası da beni gaza getirir inşaallah bırakmam:)
:119:

ya ben buldum indirdim ama türkçesi yazıyordu indirdim türkçe falan degil yazıları + açılmıyorda nolur yardımcı olun bende başlıyım çıldırcam bu kiloyla gezemem yaz boyu :84::84:

ya ben buldum indirdim ama türkçesi yazıyordu indirdim türkçe falan degil yazıları + açılmıyorda nolur yardımcı olun bende başlıyım çıldırcam bu kiloyla gezemem yaz boyu :84::84:

Açılmıyor derken görüntüleri mi izleyemiyorsun bengeldimbak? Altyazılar üstüne yapışık şekilde ayrı değil, en azından benim videoda öyle. Callanetics'in başka videoları da var eğer o bahsedilen sitede indirdiysen, yukarıda bahsedileni indirmen gerek, diğerlerinin ne çevirisi var ne Türkçesi. Bir kontrol et istersen. Üzülme bir yolunu buluruz zayıflatırız seni :)

ya yukarda yazıldıgı gıbı yazdım indirdim ilkten türkçesi yazdı sonra ing olarak indi açılmadıda bulamıyorum 1 haftadır bakıyorum yok inş ya zayflıyım artık yanii

ben de burayı sessiz sedasız takip edenlerdenim buda ilk mesajım :) callanetics de bugün 13 yapıcam inş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…