çalışmaya başlayan nisan anneleri

öğretmenler mesai saati bakımından daha şanslıymış. bizim öyle değil aybaşı aysonu yılsonu yok kdv günü yok kasa tutmadı hesap araştırmaları, yok arşive evrak gönder biz herbişey için mesaiye kalıyoruz ne berbat bi iştir yaw..
kaç yıldır bankadayım şube eve yakın olmasına rağmen saat 19.00 da eve geldiğim gün o kadar azki 2-3 ayda bir belki..
bende ücretsiz izindeyim ama galiba çıkıcam. bakıcılarla falan uğraşamam hem çok yıpranırım.ücretsiz izin ihbar süresine saydırılırmı acep ?

bende çalışıyorum.
ama işyerim rahat çok yorulmuyorum. doğumdan sonrada çalışıcam. kayınvalidemlerle oturuyoruz biz. ben çalışırken o bakıcak yani.

ben işebaşlayalı 2 hafta oldu ve sabahları işe giderken kızım arkamdan ağlıyo içim parçalanıyo her sabah ayrılamk çook zor yaa canım kızım benim

canım ben de sınıf öğretmeniyim.Allahtan benimki 4.sınıf.boş derslerim oluyor.ev de okula yakın.branş öğrt.arkadaşlardan sonderslerimi almalarını rica ettim.henüz tam oturmadı ama en azından haftada bir kaç gün eve erken gelebileceğim.
senin evin okula uzak mı? ben büyük oğlumu okuturken sınıfıödevlendirip yarım saat gidiyordum.bebeğe kim bakıyor?Allah yardım etsin çalışan annelerin işi çoooooooooooook zor:teselli:

Ben işe başlayalı biebucuk ay oldu.Bu ayın dokuzunda beşinci ayınımızı bitirdik.Şimdilik beni çok fazla aramıyor.Birazdaha büyürse ne yapar bilmiyorum ama bu devirde çalışmazsan olmuyorki.Doğumdan önce kendim içindi ama şimdi ise çok farklı.Doğumdan sonra bebeğimin geleceği için çalışmak zorundayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…