çalışan anne ve temizlik derdi...

Lütfen biraz kendine saygın olsun.. sen bir memur olarak altın yumurtlayan tavuksun. Asla seni evden atma gibi bir lüksü yok, palavra atar anca seni sindirmek için. Ailen de destek oluyormuş, sakın kendini ezdirme.. zayıflarsın merak etme.. azimli ol, iradeli ol.. bu forumda zayıflama takımları var biliyorsun.. verirsin sen, istemen yeterli..

bazı şeyleri ediyo da temizlik işleri dokunmuyo.. sadece süpürüyo.. haftasonu gelince bütün yükü bana birakiyo. ben yap onu diyorum. ama önceki gün ettiği laflari kendime yedirmedim. kemer için konu çok uzatti. bulamadığım için... herşeyi kaybediyormuşum... daginikmişim..
bende kaybediyorum ama takmiyorum o değerli mi diyorum. yine aliriz nolucak kemeri..

Burada anlamadığım nokta onun eşyalarını neden topluyorsun. Toplama, kaybolmaz o zaman.

evet ailem arkamda.. inş zayıflarim çok uğraşiyorum

Parayı harcamıyor olması, tutumlu olması, parayı sevdiğini gösterir. Birikim yapıyor senin getirdiğin parayla misler gibi.. oh ne âlâ memleket.. bal gibi de gelir alır, ama seni öyle bir sindirmiş ki, zaten gidemezsin diye atıp tutuyor.. çantada keklik gibi.. dediğin gibi alt tarafı kemer ama adam seni eşya için kırmaya çekinmiyor..

Öve öve bitiremediniz e ne diyelim çok şükür mükemmel bir kocaymış meğer
Her topal satıcının bir kör alıcısı var demek ki
Sizden başkası da katlanmazdı bu parazite

İşte ev işlerinin sana bakmaması lazım. Buradaki hata bu zaten. Eşinin biraz sorumluluk alması lazım. Öyle bağırıp çağırmakla, erkeklik taslamakla olmuyor. Erkekten ziyade önce insan olacak, tüm yükü karşısındakine yüklemeyecek..

Siz çalıştığınız için evinize pek vakit ayıramıyor olabilirsiniz kocanız evi toplasın işe yarasın en azından ohh evde kıçını büyüt bide dağınıksın sen de

Kemeri nasıl kaybettiğini çözemedim valla özürdilerşm bak . Kemerin yeri gardıroptaki askı başka nerede olacak

Astım ve bronşit hastaları içinde sağlıklı temizleyiciler var al koy önüne bundan sonra her gün banyo lavabo tuvaleti temizle evi de süpür ortalığı da topla de
Sen de akşamları gelince yemek ve çocukla ilgilenin paşamız şımarmış bence yola gelsin önce

hiç yanaşmaz temizlige sadece süpürür..
kaç gündür evi temizleyemedik malum düğünlerden dolayi..
bide kilolusun diyo yapa yapa zayıflarsin diyo.

Çok sinir oldum yaa kendisi çok mu fit yakışıklı acaba kemerine diline sahip çıksın önce bi .

Ezdirme kendini sen kendine değer ver önce ki o da versin .

Off tam bosamalik bir adam.
Kuzum seni cok mu sindirdiler, cok mu ezdiler nedir bu halin?
Koca bir höst diyemiyor musun?
Ev hanimiyim, esim yemek yaptin mi diye sorar hala cünkü zaten yoruluyorsun onla da ugrasma kafasi var, yapabilirsem yer. Yani o bile benim görevim olmaktan cikti cocuklu hayatimda.
Camisa bak bir de elestiriyor. Cok sinirlendim.
Ezdirme ya kendini bu kadar.
Calisip geliyon bir de kemer mi arayacaksin.
Kaybolursa kaybilur ese laf söylemeye deger mi.
Bizde de kaybolan esyalar oluyor, kullanmadan gidiveriyoruz napalim su aralar böyle diye.
Esinizle normalde araniz nasil, bu köle efendi iliskisi disinda?

Okudukça sinirlendim bu kadar hadsizlik olmaz kalksin kendi duzeltsin evi astim olan esya duzenleyemez diye kural herhalde yoktur Allahaskina kendinize deger verin bu kadar olmaz

normalde böle degil çok iyidir yeri geldi mi sinirlenir huyu öle diyip geçtim hep. önceki gün beni çok koydu. içime sindiremedim...
kemer bulundu ama geriye laflar kaliyo çivisi tak çök böle. delik kalir.
ben kaybolan eşyaya takmam. tutamam onu aklimda. ama şu ki eşimin eşyalari hiç dokunmuycam seni toplasin topluyo da. bundan sonra ellemem artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…