Çalışan Anne Adayları

ben şahidim denizi hastanede bilem aradıklarına:)
ya kızlar ne cins patronlarınız varmış onlara ne dr kontrolünde ne oluyo yok çoçuğu aldır falan millet ne kadar pervasız yaaaa kendilerinde böyle bir hakkı nerden buluyolar hayret bişiyyyyy:KK43:
ben izindeyim kızlar allah sizin yardımcınız olsun hamileyken zor tabi çalışmak
ben memur olduğum için sevk hakkım var ne zaman kontrole gitsem okula gitmiyodum böyle bir hakkım var tedavi olurken işe gitmek zorunda değilim

benimdesorun oluyo bişey demiyor ama yüzü tavrı değişiyor Ne zaman geleceksin o zaman ordan şuraya git buraya gel gibi şeyler söylüyor Zaten nikah günümde bile sorun oldu. Düğünden önce yapıldı nikahımız o tatildeydi 2 aydır Nikahdan sonra gelip calışmamı bekledi bende gelmiyecem dedim Bana böyle şeylerden önceden haberim olsun Niye haber vermedin daha önce dedi halbuki gitmeden söylemiştim O zaman geri gelmiyeceğimi dememişim sadece nikah gününü söylemişim Yani gelecektim nikah saati nikah dairesine gidecektim nikahım kıyıldıkdan sonra işime dönecektim onca misafir falan benim özel günüm falan yok zaten biz ne hasta oluruz ne özel günümüz olur

ben hiç bi problem yaşamadımmm. bişey demeye hakkı yok zaten.. cumartesi de dahil çalışıyorum akşamın sekizine kadar.. bişey söylicek olursaaa anında çıkar giderimm... ben zaten yeteri kadar strestli ortamdayım bide onu hiç çekemem...:eek:klava::eek:klava:

kızlar allah tüm hamişlere kolaylık versin ama en çokta çalışan hamişlere ,
yatmak isersin yatamazsın, ağrın olur söyleyemezsin , zor gerçekten.

Ben ablamla aynı ofisteyim ama bazen sorun olmuyor değil hani testler muayene kontrol v.s.işler yüzünden sorun oluyor.Hamileyken çalışmak çok zor yaa..Bakalım doğumdan sonra nasıl olacak ..

doğumdan sonra ne yapacağımı bilmiyorum ilk zamanlar bebeğimle ilgilenmek yani en azından 2 yaşına kadar .... ama çalışmam lazım :KK43: kızlar ne biçim iş bu yaa :S

33. haftaya kadar çalıştım ve izne ayrıldım öyle rahatmış ki evde olmak.koşuşturmaca yok süper.

kızlar merhaba. bu sitede baya bi değişiklik olmuş. cetvellerimiz yok kızlar onlarıda almışlar sonunda. ne güzel takip ediyorduk biz ona göre. hiç iyi olmadı.

şu cetvel için bayağı bi cebelleştim yapapamıştım :) çokta özeniyodum ... belki farklılıklar düşünülüyodur ...

ben de izinde sorun yaşıyorum bazen ama umursamıyorum artık. haklarım boşuna gitmesin diye çalışıyorum. 2 yaşına kadar en azından bebişimle ilgilenmek istiyorum. ama en güzeli memur ya da öğretmen olacakmışsın. özel sektör cidden çok zor.

benimde çok cins bir patronum vardı Allahtan iş değiştirmek için çıkmıştım bebeği öğrenince öbür iş yeride kabul etmedi evde kaldım. Benim tersimde kötüdür kesin papaz olurdum patronla o sıkıntı içinde birde tavır çekemezdim yani.Hiç moralinizi o kan emiciler yüzünden bozmayın arkadaşlarım Analık tazminatınızı bırakmayın onlara ben eski şirketimdeyken hamile kaldığımı öğrenseydim burunlarından getirirdim ama çıkmazdımo işyerinden

katılıyorum arkadaşlar hamileysen evde oturacaksın.ben daha ilk kontrolüme bile gidemedim. ama yarın için rest çektim daha dügün borçlarımız bitmedi o yüzden çalışmak zorundayım ama aya kadar falan ayrılıcam inşallah sürekli midem bulanıyo ve sinir durumundyım bebişim dogmadan annem asabi dycek nerden bilsin çocuk dışardaki dünyayı

hamileyken çalışmak özelliklede düşük tehlikesi yada başka bi durum varken çok zor..düşük tehlikesi olduğu için 10 günlük istirahatteyim.hiç evlenmemiş patronumun karşısına geçip düşük riskini anlatana kadar ecel terleri döktüm tatlicadiarzu neyseki anlayışlı adammış raporu bi kenara attı önemli olan senin sağlığın dedi..bakalım doktor bi rapor daha yazarsa bu sefer o raporu kafamamı atacak laelaelaelaelae ama bu bizim kanuni hakkımız hamile kadını işten atmak suçç haydi eyleme naniknanik

X