Çakşır suyunu kullandık veeee hamileyimmm :))

AlalaKT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
109
10
Kızlar geçen aylarda forumda çakşır suyu ile ilgili bilgi görmüştüm, denemekten zarar çıkmaz dedik ve aktara gittik. Çakşır tozunu alacaktım, adam suyu iyi abla dedi fiyatı da uygundu 10 lira civarında, aldık. Sabah, öğlen, akşam eşim aç karnına bir kahve fincanı içti beşinci şişenin sonunda yani dün hamile olduğumu öğrendim. Bu arada eşim azospermdi hiç beklemiyordum hamilelik. Bu mutluluğu sizinle paylaşmak istedim, rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah. Bu arada bi aşılama olmuştu hüsranla sonuçlanmıştı bnm.

Öncelikle Rabbim inşallah hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin size. eşim azospermdi demişsiniz benimde eşim azosperm sperm sayısı sadece 4 adet ve hareketsiz olarak çıktı testte. tedavimize yeni başladık. yazınızı okuyunca çakşır bizede iyi gelebilirmi diye düşündük ama sizin eşinizin sperm sayısıda bizimki kadar düşükmüydü diye sormak istedik çünkü aşılama denemişsiniz bize doktor tek şansınız tüp bebek olur ancak dedi.

Maalesef esimde de çok azdı birkaç taneydi ve morfolojisi bozuktu. Çakşır suyunu da tesadüf burada gördüm denemekten zarar cikmaz dedik. Denedik ve çok şükür mucize oldu şimdi spermiyografi değerini sorsan bilmem. Eşime test yaptırmaya gidecektir değer yukseldi mi diye hamile olduğumu ogrendim .herkese saglikli evlat nasip etsin Rabbim inşallah. Siz kaç yildir boylesiniz?

Doktor bize de tüp bebek demişti

Allah'ım sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin çok güzel bir duygu

Merhaba canm kullandiniz ilk aymi gebe kaldin bizdr bu ay kullandikta caksir kokunu alip yapmistim ben hergun Allahim ins bu ay bize isteyen herkese evlat nasip eder

Doktor bize de tüp bebek demişti

Biz daha öğreneli 1,5 ay oldu şuanda bitkisellerle şifa arıyoruz . bizimde bikaçtane çıktı çakşır suyunu bizde deneyelim Rabbimin nerden şifa vereceği belli olmaz. Sizin adınıza çok sevindim kendinize ve bebişinize iyi bakın, ilginize teşekkürler

Sakın uzmeyin kendinizi. Kimisinde 10. Sisede fayda etmiş kiminde etmemiş biz evlendikten sonra 4. Ay ogrenmistik 1.5 yil sonra oldu çok şükür çok bekletmedi Rabbim sizde çok beklemez mutlu sonuçlar alirsiniz inşallah

Merhaba canm kullandiniz ilk aymi gebe kaldin bizdr bu ay kullandikta caksir kokunu alip yapmistim ben hergun Allahim ins bu ay bize isteyen herkese evlat nasip eder

İkinci ay sanirim. Esim 5 litre bitirdi 6. Litreye geçmişti canim bi regl geçirdim 1.5 ay kullandi. Sakin düzeni bozmayin 3 ogün ac karnina esim is yerine götürüp öğlenleri de orda içiyordu. İnşallah sizde güzel haberler verirsiniz. :)

Son düzenleme:

Canim bende bu ay gebe kaldim cook sukur Rabbime suan 5 haftaligiz bakim gecen ay kullandik ve cok sukur hamileyim Rabbim herkese nasip etsin...

Canim bende bu ay gebe kaldim cook sukur Rabbime suan 5 haftaligiz bakim gecen ay kullandik ve cok sukur hamileyim Rabbim herkese nasip etsin...

Canim hayırlı olsun bebeğin Rabbim kucağına almayi nasip etsin cnm sende caksir suyunumu kullandın eğer özel olmazsa eşinde problem varmıydi
Benim eşimde bi problem yok bizde 1 buçuk senedir istiyoruz.

ne güzel Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. tadı nasıl çakşırın keçiboynuzuyla benziyomu eşim keçiboynuzunun tadını beğenmediği için çakşır almak istedim geçen gün ama bana miktar olarak çok geldi beğenmezse çöpe gitcek diye almadım. 1 kilo fiyatı 30 lira. sen 10 lira demişsin dahamı azdı sizinki

Son düzenleme:
Canim hayırlı olsun bebeğin Rabbim kucağına almayi nasip etsin cnm sende caksir suyunumu kullandın eğer özel olmazsa eşinde problem varmıydi
Benim eşimde bi problem yok bizde 1 buçuk senedir istiyoruz.

Esimde bi problem yoktu canm oyle kullandik ve oldu cok sukuru Rabbime...

Canım benim tebrik ediyorum sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Ben de bi ara misafirlikte duydum çakşır i burada koyunlara üremeleri için otunu yediriyorlarmis hemen ürüyorlarmis doktorlar da insanlarda çoğul gebelik isteyenler e öneriyormus. Bulup hemen başlıcam

Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah:) canım kaçıncı ayda hamile kalabildin.

Yok ya 1 litre işte suyunu aldık biz ve tozu da ucuzdu pahalı değildi öyle. Dikkat edin kazıklanmayın bizimki suyunu yadırgamadı aham şaham bi tadı yoktu zaten normal bulanık su gibi tadı vardı cnm. Keçiboynuzu acı oluyor. Nur--ma diye bi marka çok yaygın duymusşundur en fazla 15 lira olsun sizde de hatta bize aktarımız 7 liradan verdi tanıdık olduğu için. Düşün artık karını da alıyor adam o fiyata rağmen

[/Bslm bayanlar.bu çakşırı önceden kullanmıştık bizde ama düzenli degil.bu sefer kararlıyım uzun süre içirecem:)ben dün aldım 12.5 fiyatı.helkim var marka olarak ona da güvenebilirsiniz

Merhaba kızlar... Ben bişey sormak istiyorum... Sitede okuduklarıma karşın eşime çakşır suyu içirmeye başladım, daha doğrusu başlamıştım. Spermiogram testi yapılmıştı. Sperm testinde sadece hareketlilikte sıkıntı vardı. Çakşıra başladı, 2. şişede menide azalma oldu. Zaten ilk başladığında ben hamile olduğumu öğrendim ama her ihtimale karşı devam etti. Ama bende düşük yaptım. Sormak istediğim çakşır içtikten sonra eşinde sıkıntı olan, bunu yaşayan var mı? Tekrar teste gidecek ama ben korkuyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…