Çakşır suyunu kullandık veeee hamileyimmm :))

Canım benim tebrik ediyorum sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Ben de bi ara misafirlikte duydum çakşır i burada koyunlara üremeleri için otunu yediriyorlarmis hemen ürüyorlarmis doktorlar da insanlarda çoğul gebelik isteyenler e öneriyormus. Bulup hemen başlıcam
Canım bu sabah aktifmişsin en son
Çaksır suyunun etkisi oldu mu
İnşallah hanilesindir
??

Kızlar geçen aylarda forumda çakşır suyu ile ilgili bilgi görmüştüm, denemekten zarar çıkmaz dedik ve aktara gittik. Çakşır tozunu alacaktım, adam suyu iyi abla dedi fiyatı da uygundu 10 lira civarında, aldık. Sabah, öğlen, akşam eşim aç karnına bir kahve fincanı içti beşinci şişenin sonunda yani dün hamile olduğumu öğrendim.:KK49::KK52::KK16: Bu arada eşim azospermdi hiç beklemiyordum hamilelik. Bu mutluluğu sizinle paylaşmak istedim, rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah. Bu arada bi aşılama olmuştu hüsranla sonuçlanmıştı bnm.
Çok sevindim ya.Saglikla kucaginiza alin.Biz de deneyelim o zaman

Kızlar geçen aylarda forumda çakşır suyu ile ilgili bilgi görmüştüm, denemekten zarar çıkmaz dedik ve aktara gittik. Çakşır tozunu alacaktım, adam suyu iyi abla dedi fiyatı da uygundu 10 lira civarında, aldık. Sabah, öğlen, akşam eşim aç karnına bir kahve fincanı içti beşinci şişenin sonunda yani dün hamile olduğumu öğrendim.:KK49::KK52::KK16: Bu arada eşim azospermdi hiç beklemiyordum hamilelik. Bu mutluluğu sizinle paylaşmak istedim, rabbim olmayan herkese nasip etsin inşallah. Bu arada bi aşılama olmuştu hüsranla sonuçlanmıştı bnm.
Faydası oldu mu sizlere

Öncelikle Rabbim inşallah hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin size. eşim azospermdi demişsiniz benimde eşim azosperm sperm sayısı sadece 4 adet ve hareketsiz olarak çıktı testte. tedavimize yeni başladık. yazınızı okuyunca çakşır bizede iyi gelebilirmi diye düşündük ama sizin eşinizin sperm sayısıda bizimki kadar düşükmüydü diye sormak istedik çünkü aşılama denemişsiniz bize doktor tek şansınız tüp bebek olur ancak dedi.

Allah'ım sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin çok güzel bir duygu

çok sevindim. Allah sağlıklıca kucağınıza almayı nasip etsin....

Canim hayırlı olsun bebeğin Rabbim kucağına almayi nasip etsin cnm sende caksir suyunumu kullandın eğer özel olmazsa eşinde problem varmıydi
Benim eşimde bi problem yok bizde 1 buçuk senedir istiyoruz.

çook sevindim. hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin:nazar::nazar::nazar::nazar:

Merhaba kızlar... Ben bişey sormak istiyorum... Sitede okuduklarıma karşın eşime çakşır suyu içirmeye başladım, daha doğrusu başlamıştım. Spermiogram testi yapılmıştı. Sperm testinde sadece hareketlilikte sıkıntı vardı. Çakşıra başladı, 2. şişede menide azalma oldu. Zaten ilk başladığında ben hamile olduğumu öğrendim ama her ihtimale karşı devam etti. Ama bende düşük yaptım. Sormak istediğim çakşır içtikten sonra eşinde sıkıntı olan, bunu yaşayan var mı? Tekrar teste gidecek ama ben korkuyorum...

Çok sevindim ya.Saglikla kucaginiza alin.Biz de deneyelim o zaman
Faydası oldu mu sizlere

Maalesef esimde de çok azdı birkaç taneydi ve morfolojisi bozuktu. Çakşır suyunu da tesadüf burada gördüm denemekten zarar cikmaz dedik. Denedik ve çok şükür mucize oldu şimdi spermiyografi değerini sorsan bilmem. Eşime test yaptırmaya gidecektir değer yukseldi mi diye hamile olduğumu ogrendim .herkese saglikli evlat nasip etsin Rabbim inşallah. Siz kaç yildir boylesiniz?
Bende çaksir suyunu yeni duydum bugun basladim bardagin yarisini caksir suyunu diger yarisina normal su koyup oyle iciyorum acaba dogrumu yapiyprum

Merhaba kızlar... Ben bişey sormak istiyorum... Sitede okuduklarıma karşın eşime çakşır suyu içirmeye başladım, daha doğrusu başlamıştım. Spermiogram testi yapılmıştı. Sperm testinde sadece hareketlilikte sıkıntı vardı. Çakşıra başladı, 2. şişede menide azalma oldu. Zaten ilk başladığında ben hamile olduğumu öğrendim ama her ihtimale karşı devam etti. Ama bende düşük yaptım. Sormak istediğim çakşır içtikten sonra eşinde sıkıntı olan, bunu yaşayan var mı? Tekrar teste gidecek ama ben korkuyorum...
Merhaba,aradan uzun zaman geçmiş ama sormak istedim benim de eşimin sayida sıkıntı yok,hareket sorunu var.caksir kullanacaktim yazınızı okuyunca tedirgin oldum.caksiri kullanmaya devam ettiniz mi? Netice ne oldu acaba?

Merhaba,aradan uzun zaman geçmiş ama sormak istedim benim de eşimin sayida sıkıntı yok,hareket sorunu var.caksir kullanacaktim yazınızı okuyunca tedirgin oldum.caksiri kullanmaya devam ettiniz mi? Netice ne oldu acaba?
Hareketi artıran çinko ve e vitamini içeren besinler ( kabak çekirdeği, deniz ürünleri, badem, ceviz, fındık, bitter çikolata) tüketmeli eşiniz. buna ek olarak keçiboynuzu kürü deneyebilirsiniz.

Hareketi artıran çinko ve e vitamini içeren besinler ( kabak çekirdeği, deniz ürünleri, badem, ceviz, fındık, bitter çikolata) tüketmeli eşiniz. buna ek olarak keçiboynuzu kürü deneyebilirsiniz.
Evet şuan bunların hepsini tüketiyoruz çinko ve e vitamini takviyesi alıyoruz.Allah'tan hayırlısı.Bekliyoruz bakalım.

Evet şuan bunların hepsini tüketiyoruz çinko ve e vitamini takviyesi alıyoruz.Allah'tan hayırlısı.Bekliyoruz bakalım.
inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz. sigara alkol çok önemli bunları kullanmayın ayrıca egzersizin de olumlu yönde etkisi varmış ...... yürüyüş bile çok şeyi değiştirir...

inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz. sigara alkol çok önemli bunları kullanmayın ayrıca egzersizin de olumlu yönde etkisi varmış ...... yürüyüş bile çok şeyi değiştirir...
Çok şükür sigara alkol yok.amin inşallah Allah tez zamanda kucaklarimizi doldursun.

Gözünüz aydın.Sağlıkla kucağınıza alın inşallah.

X