Çakşır suyunu kullandık veeee hamileyimmm :))

Canım bu sabah aktifmişsin en son
Çaksır suyunun etkisi oldu mu
İnşallah hanilesindir
??

Çok sevindim ya.Saglikla kucaginiza alin.Biz de deneyelim o zaman

Faydası oldu mu sizlere

Allah'ım sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin çok güzel bir duygu

çok sevindim. Allah sağlıklıca kucağınıza almayı nasip etsin....

Canim hayırlı olsun bebeğin Rabbim kucağına almayi nasip etsin cnm sende caksir suyunumu kullandın eğer özel olmazsa eşinde problem varmıydi
Benim eşimde bi problem yok bizde 1 buçuk senedir istiyoruz.

çook sevindim. hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin

Çok sevindim ya.Saglikla kucaginiza alin.Biz de deneyelim o zaman
Faydası oldu mu sizlere

Bende çaksir suyunu yeni duydum bugun basladim bardagin yarisini caksir suyunu diger yarisina normal su koyup oyle iciyorum acaba dogrumu yapiyprum

Merhaba,aradan uzun zaman geçmiş ama sormak istedim benim de eşimin sayida sıkıntı yok,hareket sorunu var.caksir kullanacaktim yazınızı okuyunca tedirgin oldum.caksiri kullanmaya devam ettiniz mi? Netice ne oldu acaba?

Merhaba,aradan uzun zaman geçmiş ama sormak istedim benim de eşimin sayida sıkıntı yok,hareket sorunu var.caksir kullanacaktim yazınızı okuyunca tedirgin oldum.caksiri kullanmaya devam ettiniz mi? Netice ne oldu acaba?
Hareketi artıran çinko ve e vitamini içeren besinler ( kabak çekirdeği, deniz ürünleri, badem, ceviz, fındık, bitter çikolata) tüketmeli eşiniz. buna ek olarak keçiboynuzu kürü deneyebilirsiniz.

Hareketi artıran çinko ve e vitamini içeren besinler ( kabak çekirdeği, deniz ürünleri, badem, ceviz, fındık, bitter çikolata) tüketmeli eşiniz. buna ek olarak keçiboynuzu kürü deneyebilirsiniz.
Evet şuan bunların hepsini tüketiyoruz çinko ve e vitamini takviyesi alıyoruz.Allah'tan hayırlısı.Bekliyoruz bakalım.

Evet şuan bunların hepsini tüketiyoruz çinko ve e vitamini takviyesi alıyoruz.Allah'tan hayırlısı.Bekliyoruz bakalım.
inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz. sigara alkol çok önemli bunları kullanmayın ayrıca egzersizin de olumlu yönde etkisi varmış ...... yürüyüş bile çok şeyi değiştirir...

inşallah hepimiz bebeklerimize kavuşuruz. sigara alkol çok önemli bunları kullanmayın ayrıca egzersizin de olumlu yönde etkisi varmış ...... yürüyüş bile çok şeyi değiştirir...
Çok şükür sigara alkol yok.amin inşallah Allah tez zamanda kucaklarimizi doldursun.

Gözünüz aydın.Sağlıkla kucağınıza alın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…