Hamileyimm :) yaptığım kürler size vesile olsun inşallah..

Allahim saglikla kucagina almayi da nasip etsin bende ramazanda dusuk yaptim tekrar hamile kalabilmek icin ugrasiyorum bicok sey duymustum sogan kuru incir kuru falan ama bu sutlu seyi hic duymamistim bu ne ise yariyo .bende denemelimiyim
Canım çok teşekkür ederim Allâh razı olsun. Düşüğün için Allah sabır versin benimde bi Düşüğüm var. Düşüğün çok yeni canım şimdiden kendini böyle sıkıntılara sokma derim ben :) bir kerr olmuş inşallah tekrar olur :)

Hayirli olsun :) tabi hersey ilk once allahtan.
Sorununuz varmiydi ? Bizimde yok ama esimin mide biraz hassas degisik tadlar hemen lavaboya koşturuyor malesef kullanmaz bunlari :) allah anali babali buyutsun
Sorun varmıydı yokmuydu bilmiyoruz canım, adet olsaydım hormon baktırmaya gidecektik.. Rabbim nasip etti hamd olsun gerek kalmadı. Allah razı olsun bitanem Allâh tez zamanda tüm isteyenlerede nasip etsin her zaman duamdasınız.

Ben de kan verdim az önce.İlcede oldgum için maalesef kanlar ile gndrliyrmuş.pzt belli olacak .O zmna kadar ya hasta olurum ya da inş. Olmam.Gögüslerim indi gerçi.Senin gögüsler nasıl?
ben yeni üyeyim nasıl kullanacağını bilmiyorum seni görünce heyecanlandım benimde adet 3.gun geçti senin sonucunu merak etim hamilemisin?

merhaba ben yeni üyeyim 1 senedir bebeğim uyar bu ay rahim filmi çekildim ve şuan adetin 3 günü olmadım kasiklarimda arada ara ağrı oluyor bişey yediğimde şişkinlik hisediyorum akıntım da çok test yaptım negatif çıktı dün ama ben 13 gün önce çatlama olduğunu düşündüğüm bir ağrı yaşadım ilkkez öyle bişey oldu acaba geç döllenme mi oldu diyorum 15.gun bidaha tekrarlıyorum testi inşallah hamileyimdir.

Yakı ne işe yryrmuş cnm?
yumurtalik lar için kuluçka gibi düşün canım eskiden kadınlar öyle yaparlarmis tam yurlmurtlama gününden birgun önce yapıştırdım snra ki gün beraberlik oldu ertesi sabah duş aldım snra tekrar yapıştırdım inşallah ise yaratmıştır bende

İnş.canım.Yumurtlamayı nasıl takip ettin?Doktor vajinal ultrasonla mı ypyrr?
yok canım genelde hep 14 gün birlikte olmaya çalıştım snra hep bırakmadan devam etik ama işte bu ay ilk defa 13 gün önce karnıma adet sancısı girdi 2 dk durdu geçti o çatlama oluyormuş o gün ve sonraki 2 gün hep birliktelik oldu inşallah bakalım bekliyorum

X