Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

tubişim sen ne dersen de, 2006 yılındaki halini görünce senin bu işi zaten başardığına iyice inandım. 2009 da 71 e düşmüşsün. Şu anda da 74 küsurlardasın zaten.
O kadar büyük yolu azimle kat etmişsin ki; bundan sonrasını da başaracağına inanıyorum.
Bir kere daha tebrik ediyorum canım.. :KK71: :nazar:

:KK60::KK60: $images-1.jpeg :KK60::KK60:

Selam kızlar ya benim bir sorunum var fikirlerinizi söylermisiniz.

Ben ocak ayında diyete başladım 120 kiloyla şuan 85 kiloyum şükürler olsun verebildim 35 kiloyu 10 ayda.

Ayda 3-4-5 kilo veriyordum genelde yani 1 ayda 5 kilodan fazla verdiğim olmuyordu.

Sporumu yapıyordum kardiyo - ağırlık çalışmaları şeklinde.

Her neyse işte sorunum ben verdiğim 35 kilonun %95 ini yağdan verdim yaklaşık.Diyete başlayışımın ardından yağ-kas ölçümü yaptırmıştım.Ve geçen ay 2. kez yaptırdığım yağ kas ölçümünde raporları karşılaştırdığımda kas ağırlığımda 5 kiloya yakın artış var.Yani kas kaybetmeden kilo verebilmişim.

Normalde ayda 4 kilodan fazla verilmedikçe sarkma olmaz deniliyor diyetisyenimde aynı şeyi söylüyor zaten yaşım genç 19 yaşındayım.Ama benim göbeğim yumuşak sanki içi boş gibi oyun hamuru gibi oynayabiliyorum tuttuğumda :KK43:
Diyetisyenime göre hepsini yağdan verdiğim için göbeğimde çok yüksek hacim kaybı oldu.(kas yağa göre aynı hacimde 4 kat daha ağır)

Acaba ne yapsam çok kararsız kaldım 80 kiloya inip 3-4 ay kilomu koruyarak beklesemmi acaba vücudum kendini toparlarsın yoksa devam mı edeyim iyice inceldikçe toparlar mı acaba.

Hayalim yazın sıkı bir vücutla bikini giymek.Biliyorum çok büyük bir hayal ama yapıcam ben bunu.Yani o yüzden 3-4 ay bekleyip devam etmek benim için önemsiz acelem yok.Ama 3-4 ay sonra tekrar az kalorili beslenmeye dönebilir miyim acaba.

Devam etsem hedefim 60 kiloya kadar duraklamadan acaba vücudum tamamen sarkar ve ameliyatsız toparlanmaz hale gelirse diye bir korkum var :S

Fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum.

Ben ocak ayında diyete başladım 120 kiloyla şuan 85 kiloyum şükürler olsun verebildim 35 kiloyu 10 ayda.

Ayda 3-4-5 kilo veriyordum genelde yani 1 ayda 5 kilodan fazla verdiğim olmuyordu.

Her neyse işte sorunum ben verdiğim 35 kilonun %95 ini yağdan verdim yaklaşık.Diyete başlayışımın ardından yağ-kas ölçümü yaptırmıştım.Ve geçen ay 2. kez yaptırdığım yağ kas ölçümünde raporları karşılaştırdığımda kas ağırlığımda 5 kiloya yakın artış var.Yani kas kaybetmeden kilo verebilmişim.

Normalde ayda 4 kilodan fazla verilmedikçe sarkma olmaz deniliyor diyetisyenimde aynı şeyi söylüyor zaten yaşım genç 19 yaşındayım.Ama benim göbeğim yumuşak sanki içi boş gibi oyun hamuru gibi oynayabiliyorum tuttuğumda :KK43:
Diyetisyenime göre hepsini yağdan verdiğim için göbeğimde çok yüksek hacim kaybı oldu.(kas yağa göre aynı hacimde 4 kat daha ağır)

Acaba ne yapsam çok kararsız kaldım 80 kiloya inip 3-4 ay kilomu koruyarak beklesemmi acaba vücudum kendini toparlarsın yoksa devam mı edeyim iyice inceldikçe toparlar mı acaba.

Hayalim yazın sıkı bir vücutla bikini giymek.Biliyorum çok büyük bir hayal ama yapıcam ben bunu.Yani o yüzden 3-4 ay bekleyip devam etmek benim için önemsiz acelem yok.Ama 3-4 ay sonra tekrar az kalorili beslenmeye dönebilir miyim acaba.

Devam etsem hedefim 60 kiloya kadar duraklamadan acaba vücudum tamamen sarkar ve ameliyatsız toparlanmaz hale gelirse diye bir korkum var :S

canım diyeti bırakma inan tekrar adapte olmak çook zor oluyor aynı şeyi yaşadım ben. göbek sıkılaştırıcı egzersizler yap bir de bak ben ab tronic x2 kullanıyorum yağ yaktırmıyor ama inanılmaz toparlıyor kasları geliştiriyor ve karnım semsert şuan.

bu arada tebrikler muhteşem kilo vermişsin hem de sağlıklı bir şekilde :KK9:

Son düzenleme:
4. takım; 281. etabın birinci olduğunuz için ayrı, iddianızı tutturduğunuz için de ayrı tebrik ederim. :KK9::KK9:

Canım merhaba. Bu başarı için öncelikle seni tebrik ediyorum.

Rejimi bırakma, ara verme. Çünkü her ne kadar 35 kilo verme başarısını göstermiş olsan da, tekrar rahat yemeye başladığın zaman rejime bugünkü iradeyle devam edemeyebilirsin. Bunu denemek çok büyük bir risk olur.

Karın toparlayıcı hareketler yap. Hatta komple tüm vücudun için toparlyıcı hareketler yap. Ben de 15 kilo verdim. Kollarıma ve bacaklarımın içine bakınca "ameliyatsız geçmezler" diyesim gelirdi. Ama geçtiler; bacaklarımı 1 aylık pilatesle, kollarımı da 2 aylık dambıl çalışmalarıyla geçirdim.

Yani sporla çok rahat geçirebilirsin sorununu. Üstelik sen şimdi sadece göbeğini görüyorsun ama bir süre sonra şu an farkına varmadığın başka sarkmalar olduğunu göreceksin. Haftanın en az 3 günü sıkılaştırıcı hareketler yap canım ve rejimi bırakma.

Benim tavsiyelerim bunlar.

Bir de ayda 4 kilodan fazla vermeyince sarkma olmayacağına ben hiç inanmadım. Çünkü ben ay başına 2 kilo verdim. Gerçi ben o 15 kiloyu aldım, sonra yine verdim. Yani o yüzden de sarkmış olabilir belki ama yine de inanasım gelmiyor pek.

Son düzenleme:
4. takım; 281. etabın birinci olduğunuz için ayrı, iddianızı tutturduğunuz için de ayrı tebrik ederim. :KK9::KK9:
Şahsım ve takımım adına teşekkür ederim canım.

Yeri gelmişken bayramdaki o zor koşullara rağmen iradelerini koruyan takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum harikasınız kızlar :KK9: :nazar:

canım diyeti bırakma inan tekrar adapte olmak çook zor oluyor aynı şeyi yaşadım ben. göbek sıkılaştırıcı egzersizler yap bir de bak ben ab tronic x2 kullanıyorum yağ yaktırmıyor ama inanılmaz toparlıyor kasları geliştiriyor ve karnım semsert şuan.

bu arada tebrikler muhteşem kilo vermişsin hem de sağlıklı bir şekilde :KK9:

Evet bendede compex vvarda pek kullanmıyordum son 2 haftadır düzenli kullanıyorum.Programları içinde sıkılaştırma var onu kullanıyorum inşallah etkili olur.

iyi akşamlar kıslar ..
hedefine ulaşanları tebrik ederim . başta 4. takımı tabiki :KK9::KK9:
sabah işim aceleydi ayrıntılı yazamadım .
geçen hafta göre bende artıdayım .
ama 3 gün önceye göre 1 kilo vermişim . 65 .6 düm sabah

Buffy cim bravo!
Gün bitsin herkes yazsın bakalım 2 Kasım ne oldu diye..

Allahtan benim 2 kasım hedefim yokmuş.. 200 gr. artıdayım ben de.. Hurma da yemedim oysaki.. :KK60:

Üzülerekten ve süzülerekten avatarımı güncelleyeyim bari.. Ay artı olunca da hiç içimden gelmiyo.. :KK14:

Kendime Not:
Üzme kendini canımın içi.. Bak daha bir ay var önünde. Önce 1 Aralık hedefine ulaşacaksın ki, sonra 60 kiloya kadar gidecek yolun var önünde. Gerçi o kiloda iskelet oluyorsun ama dur bakalım.. Dediğim gibi üzme kendini, Allah baba sağlık, sıhhat versin. Bu hafta tökezlemiş olabilirsin ama haftaya grafiğin güzel olacak canım. Bi'tanem benim. :KK16:

kendinle konuşmaları bayılıyorum püsküütüm .:KK19: iç sesine katılıyorum bir yer hariç.. 60 kilo senin içinbiraz az 63 kilon bile baya zayıf gelmişti bana . ama dedigin gibi kişi kendini hangi kiloda mutlu hisediyorsa onda olmalı . benim en mutlu halim 60 kilo tam 38 beden oluyorum .inşallah yıl başına kadar olurum rabbım izin verirse.(birini halletmeden yeni hedefmi koydum ne) :KK52:lütfen gerekli merciler dikkate almasın bu hedefimi.:KK9:

Ben de tubişe ve Fundaya katılıyorum.. Diyetine ve sporuna aynen devam et. Çok büyük bir hacim kaybı yaşamışsın dile kolay. Hem 35 kilo olarak hem de bunun %95 nin yağdan olması durumunu açıkça ortaya koyuyor.
Benim sana ayrıca pratik bir tavsiyem olacak. Çok emin bir şekilde tavsiye ediyorum. Çünkü faydasından emin olabilmek için iki kez ara verdim ve bekledim. Ve gördüm ki ara verince göbeklenmeye başlıyorum.
Tuhaf ama gerçek bir yöntem.
Aktardan temin edebileceğin bir ürün: Lahana yağı.
Göbeğine sürüyorsun, masaj yaparak, dairesel hareketlerle. Sonra üstüne stretch film sarıyorsun ve ne istersen onu yapıyorsun. İster spor yap, ister film izle.. neyse işte. Bir saat sonra da stretch filmi çıkart göbeğini yıka. Sonra da üstüne Nivea Body Form Lotion sür. Bunu her gün yap.
Büyük başarın için de yrıca tebrikler.. :KK9: :nazar:

Evet bendede compex vvarda pek kullanmıyordum son 2 haftadır düzenli kullanıyorum.Programları içinde sıkılaştırma var onu kullanıyorum inşallah etkili olur.

zazacım öncelikle tebrikederim istikrarın ve verdigin kilolar için :nazar::KK9:
bende arkadaşlara katılıyorum, diyeti bir bırakdınmı düzen bozuluyor . kardiyo yaptıgını yazmışsın, pilatesi denedinmi ? bence sıkılaşmak için ideal . zamanla vucudun kendi toparlayacaktır.
diyeti bırakmak deyilde belki yavaşlatabilirsin .buda bir şeçenek :KK16:

Son düzenleme:
Ben zombiye bağladım.. ya da vampire..
Siz seçin artık.
Dün gece uyuduğum 1 saati saymazsak en son Perşembe sabahı uykudan uyanmıştım!
Yatmaya gidiyorum, dilerim uyuyabilirim artık.. Çünkü parmaklarım bile sızlıyor şu anda..
İyi geceler, melekler korusun sizleri..

Fundacım..
Yarın belki iddian değil de şişliğin puf olur.. :KK34: Ama olmasa da, haftaya takım olarak ilk üçte olursunuz gibi geliyor. Yarısından fazlası ani kilo vermiş olacak çünkü..

aebenim hassas böreğim..
Sorma sorma.. Laf ağızdan çıktı bi'kere. Dur moralleri bozmayalım hemen daha 1 ay var önümüzde..
Beni favori yapan dillerini yirim senin.. :KK16:

tubişim..
Bilgisayarın sadece benim eklediğim fotoğrafları gösteriyor, çünkü; ben rejime uygun fotoğraflar paylaşıyorum. Akrepse bizi çileden çıkartacak fotoğraflar paylaşıyor. O yüzden sen sen ol, ayarlarına dokunma arkadaşım.. :KK45:
Ayrıca iddia listesini yeniden düzenlediğin için teşekkürler..
Akrebim ortalığı bi'pembeye bi'kırmızıya buluyor.. Kör olacam yakında.. :KK51:

hakikaten nerde bu hatun ,akrepppp:KK4:

1 ay var dimi püsküütüm:KK14:

kıslar karbonatlı suyu kulanan varmı ? tekrar içmeye başladıgımdan bu yana (3,4) gündür tekrar kilo veririm hızlandı . lütfen deneyin ne kaybedersiniz.:KK31:

Ben zombiye bağladım.. ya da vampire..
Siz seçin artık.
Dün gece uyuduğum 1 saati saymazsak en son Perşembe sabahı uykudan uyanmıştım!
Yatmaya gidiyorum, dilerim uyuyabilirim artık.. Çünkü parmaklarım bile sızlıyor şu anda..
İyi geceler, melekler korusun sizleri..

iyi geceler .
neden uyuyamıyorsun çukulatalı püsküütüm ?:26:

Ben de tubişe ve Fundaya katılıyorum.. Diyetine ve sporuna aynen devam et. Çok büyük bir hacim kaybı yaşamışsın dile kolay. Hem 35 kilo olarak hem de bunun %95 nin yağdan olması durumunu açıkça ortaya koyuyor.
Benim sana ayrıca pratik bir tavsiyem olacak. Çok emin bir şekilde tavsiye ediyorum. Çünkü faydasından emin olabilmek için iki kez ara verdim ve bekledim. Ve gördüm ki ara verince göbeklenmeye başlıyorum.
Tuhaf ama gerçek bir yöntem.
Aktardan temin edebileceğin bir ürün: Lahana yağı.
Göbeğine sürüyorsun, masaj yaparak, dairesel hareketlerle. Sonra üstüne stretch film sarıyorsun ve ne istersen onu yapıyorsun. İster spor yap, ister film izle.. neyse işte. Bir saat sonra da stretch filmi çıkart göbeğini yıka. Sonra da üstüne Nivea Body Form Lotion sür. Bunu her gün yap.
Büyük başarın için de yrıca tebrikler.. :KK9: :nazar:

Güzelmiş yatmadan önce her akşam yapıyım bunu teşekkür ettim

hakikaten nerde bu hatun ,akrepppp:KK4:

1 ay var dimi püsküütüm:KK14:

kıslar karbonatlı suyu kulanan varmı ? tekrar içmeye başladıgımdan bu yana (3,4) gündür tekrar kilo veririm hızlandı . lütfen deneyin ne kaybedersiniz.:KK31:

karbonatlı suyu nasıl hazırlayıp içiyorsun merak ettim işe yarıyorsa diyetimin yanında içeyim

karbonatlı suyu nasıl hazırlayıp içiyorsun merak ettim işe yarıyorsa diyetimin yanında içeyim

cam bir şişeye (500ml) 3 çay kaşıgı koyup üstüne sıcak su ekliyorum . eriyor .. gün boyu içtigim suya katıyorum 1 günde hepsini bitiriyorum ..
aslında tek amacım kilo vermek deyil bu linki okursanız mantıgını anlarsınız :KK16: ben kiloyada faydası olduguna inanıyorum . eger 1 aralıkdada iddamı gerçekleştirebilirsem buda karbonatın faydasını kanıtlayacak :KK9: çok zor deyil içmek en azından 1 hafta deneyin .
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/548706-alkali-diyeti.html

Son düzenleme:
Aebenim,
Karbonat konusunda tutukluğumu atamadım üzerimden.. :KK17:
Yemeklerden yarım saat önce ve bir saat sonra içme zorunluluğu beni kasıyor. Sen daha pratik bir yolunu bulmuşsun. Günde 3 lt su olunca 3 çk da karbonat oluyor haliyle.. O kız (beneben miydi neydi) sabah kalkar kalkmaz mutlaka 1 bardak suyu içtiğini yazıyordu. En azından bunu oturtabilirim herhalde, ay bilemedim daha.. Düzenini kafamda çözersem, bi'de Müftüoğlu ne demiş diye bakabilirsem başlayacağım. Haber ederim. :KK34:

Normalde uyku sorunum yoktu ama o gece çalıştığım bir şey vardı, ona sardırdım. Sonra gelsin uykusuzluk oldu tabii.. :KK53: Neyseki dün gece deliksiz bir uyku çektim, şükürler olsun.

Akrebim nerde yahu? Bu sabah günaydın mesajımızda yok. :KK14:
Gelir elbet, bizim adres belli..

günaydın :KK16:

mis gibi ankara havası yağmurdan sonraki temiz hava .. çikıp yürüyesim var .:KK55:

hafta sonu kaçırmayın kıslar sonra cumaya toplaması zor oluyor .:KK9:

Aebenim,
Karbonat konusunda tutukluğumu atamadım üzerimden.. :KK17:
Yemeklerden yarım saat önce ve bir saat sonra içme zorunluluğu beni kasıyor. Sen daha pratik bir yolunu bulmuşsun. Günde 3 lt su olunca 3 çk da karbonat oluyor haliyle.. O kız (beneben miydi neydi) sabah kalkar kalkmaz mutlaka 1 bardak suyu içtiğini yazıyordu. En azından bunu oturtabilirim herhalde, ay bilemedim daha.. Düzenini kafamda çözersem, bi'de Müftüoğlu ne demiş diye bakabilirsem başlayacağım. Haber ederim. :KK34:

Normalde uyku sorunum yoktu ama o gece çalıştığım bir şey vardı, ona sardırdım. Sonra gelsin uykusuzluk oldu tabii.. :KK53: Neyseki dün gece deliksiz bir uyku çektim, şükürler olsun.

Akrebim nerde yahu? Bu sabah günaydın mesajımızda yok. :KK14:
Gelir elbet, bizim adres belli..

sabah kalktıgımda bende 2 br su içiyorum genelde biri normal biri karbonatlı su oluyor . bu sabah aç karna su içme işi bagırsak tebbeligi olanlar içinde bir çözüm bence .
birde yatarken içiyorum ... yemek öncesi sonrası saat beklemiyorum püsküüütüm genelde arlarda susayınca bolca içiyorum . öyle saat beklemek benide kasar gelemem öyel şeylere .. ama yemekle birlikde içmiyorum su . çümki bu korbonat işinden öncede içmiyordum sindirim saglıgı için .
güzel uyumana sevindim .:KK16:

X