Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Merhaba hosgeldin canım ❤
Isteyen katılıyor canım sohbete bekleriz her zaman :)))
Ama ip atlamak senin için güzel olur :))))
Tesekkurler , sohbetle baslayayim ben o zaman, ip de atlamaya calisirim hergun ama 500 cok iddaaliymis :)
Bu aralar motivasyonda zorlaniyorum, tum forumlara geliyim ben

Tesekkurler , sohbetle baslayayim ben o zaman, ip de atlamaya calisirim hergun ama 500 cok iddaaliymis :)
Bu aralar motivasyonda zorlaniyorum, tum forumlara geliyim ben
Ipsiz denedin mi hiç canım günlük 100 ile basla ipsiz herhangi bir rahatsızlıgın yoksa eger zamanla artırırsın,
Motivasyonun neden düşük peki kac kilosun hedefin kac :))
Cook soru sordum hangi takımdasın canım nickin tanıdıkda cıkartamadım :)

Aslinda spora bir baslayinca bayaa yapiyorum ama bu aralar adapte olamadim, dogum izninden sonra ise yeni dondum ocakta, bebek ve ev kosusturmacasi, spora vakit ayiramiyorum, duzene oturtucam insallah :) ip at;arken benim cekincem alt komsum aslinda yoksa gunde 500 ipsiz atlayabilirim, duvarlar cok ince, iple cok zor
Kilom 64.7 suanda ama hedef cok uzakta 55kg (67 ile hamile kalmistim o yuzden hamileligi suclayamiyorum kilolarim icin, tamamen oburlugum )
4. takimdayim bu arada :)

Hamilelik kilolarını vermissin canım cocugunu sağlıklı büyüt inşallah canım,
Bu arada bende 73 den 52 ye kadar düştüm o yüzden hedefin cook uzak olmasın
Ben hep ipsiz atladım cook faydasını gördüm nickimde ipsiz atlamam sonrasında ortaya cıktı zaten :))
Memnun oldum canım semboller olmayınca karıstırıyorum :)

Ben de memnun oldum, nickin cok guzel, insana okurken enerji veriyor, kalkip hareket edesim geliyor
73ten 52 harikasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…