Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Gecmis olsun cnm kemikleri zorlayici spor yapmamaya calis
Zaten fazla kilodan zavallilar ne cekiyor :)))
Valla öyle kaptanım
Mesela ben 20 kilo vermişim bu zamana kadar
Çocuklar 11 er kilo toplamda 22 kilo ediyor... ikisini aynı anda kucağıma alsam felçli gibi kalakalıyorum
Bu 20 kilo gidene kadar ne çekmiş zavallı ayaklarım ve bacaklarım
Galiba anestezietkisi canım
Çünkü omurilikten yapıldı iğneler ayak parmaklarım falan sanki çıkmış gibiydi düzelmese ortopediye gidecektim cıktı galiba diye

Aaa evet hatırladım şimdi. Sorun varsa zorlama tabii canım Allah korusun bişey olmasın. Tekrar geçmiş olsun
Ben de korkuyorum aslında ama bişeyler de yapmak istiyorum. Şu an sanki dikişimde bi sızlama var gibi
Zorlamadan yüksek sıçramadan dene biraz, ben narin narin zıpladım.
Canım benim ya geçmiş olsun. Ben hiç sorun yaşamadım anestezi ile ilgili. Gerçi 2. De ameliyat boyu karnım ağrıyo dedim ama kaygıdandır deyip geçiştirdiler. 3. Sezaryende mesanem yırtıldı ben şanssızlığıma verdim, doktorum da keşke 2. den sonra bağlasaydık tüpleri dedi hiç hatası yokmuş gibi. Neyse şükür bugünlere.
Zıplama sen istersen yürüyüşünü arttırmaya çalış, benim hem ayak bileklerim hem dizlerim heryerim ağrıdı, zorlanmayacağın şeyler tercih et.

Doktorun kimdi canım merak ettim.

Zorlamadan yüksek sıçramadan dene biraz, ben narin narin zıpladım.
Zıplamadım fazla canım. Başlangıç seviyesi olarak ipi ayağının altına alıp yukarı çektiğinde tutacak yerleri omuzdan 2 parmak aşağı olması lazım. Sonra alıştıkça ipi kısaltmak lazım benimki başlangıç kısmında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…