Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Evet canim daha cok yeni :) Hep aç karnina tartiliyoruz ya malum yarismada, 61.5 cikinca ve doktor o sekilde kaydedince hafif bi bozuldum sadece
Takılma artık sen bunlara bebişine bak ama biliyorsun artık aldığın kilo önemli ben de 62 ile hamile kalmıştım ilk 4 ay 3 kilo aldım kimse hamile olduğumu anlamıyordu 5. Ayda hamilelik şekeri çıktı bi kilo almaya başladım 84le doğuma girdim sen düşün 22 kilo.ye ama yararlı ye canım.

Evet canim haklisin dikkat etmeyi dusunuyorum. Dedigin gibi saglikli devam etsin, onemli olan o :) benimki isin şakası zaten :)

merhabalar ben 3.takımdan bir yarışmacı sıfatım yok şuan cafe olayının olmasına sevindim valla :) 1 ay oldu ben yarımaya başlayalı iki hafta ara verdim.71 kilo ile başlamıştım 68 de ara verdim bu hafta geri döndüm şöyle gözümle oha gerçekten zayıflamışım he dedğim günü iple çekiyorum

Olur inşallah hergün kendini gördüğünden pek anlamıyorsun. Ama sağlıklı olduğunu hissediyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…