Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Tama canım teşekkür ederim cevap icin sana da Günaydın ve ayrıca iyi pazarlar
Cok gec cevap verdim kusura bakma canim 12 yi gecrmeden uyuymaya calisiyorum leptin yuzunden pazar demek yorgunluk demek keklikleri yoldum doldurdum avci karisi olmanjn yorgunlugunu yasiyorum
Ben de atak yaptim ama maalesef cok az gitti bende bende de 2.1 gibi bi sey cikmisti ama olmadi
diyet yapiomuydun? Atakta hic kacamak yapmaman lazim.. Suyu ne kadar ictin

Keklik mi hiç yemedim çok avlamasin kız keneler artıyor sonra afiyet olsun diyim

selam cafe sakinleri kimse gelmemiş ne zamandır sinek avlıyorum burda vakit bulursanız muhabbete uğrayın canlarım motivasyonunuz bozulur bişey olur yine gelebilirsiniz yani içecekler benden

kimse gelmiyor bu aralar ya bizim takımda sessiz bend eyeni gelmiştim siteye ben biraz deppresifim bugün sen nasılsın canım
bende firsat bulamiyorum canim ancak bizim takima yaziyorum burasi kaliyor
Hayirdir neyin var? Yarisma sonuclarindan dolayi mi?
Ben iyiyim canim, oglum 3 gundur hasta onun haricinde her sey yolunda.
Birde bugun 1.lik geldi degme keyfime

bende firsat bulamiyorum canim ancak bizim takima yaziyorum burasi kaliyor
Hayirdir neyin var? Yarisma sonuclarindan dolayi mi?
Ben iyiyim canim, oglum 3 gundur hasta onun haricinde her sey yolunda.
Birde bugun 1.lik geldi degme keyfime
sonuçlara bakmadım ya birinci sen misin tebrik ederim sanırım sizim takımdabirinci olmuş takımı da tebrik ederim
oğluna geçmiş olsun canım çabucak iyileşir inşallah
yok ya genel bir mutsuzluk var hayatımda bazı şeyler yolunda değil daha doğrusu şükür yolunda da istediğim yolda değil üzülüyorum bazen kişsel sebepler işte ya birde arada olur ya mutsuz hissediyorum

Yok canim bizim takimimiz 1. oldu ondan keyfim yerinde, ben degil :)
Bazen oyle olur be kuzum, bir de bakmissin her sey daha keyifli hale geliyor, hatta tahmin etmedigin kadar.
Bu donemi kendin icin zorlastirma, arkadaslarinla gorus, sevdigin seyleri yap, gecip gidecek emin ol

MerhabalaaR nasılsınız hepiciğiniz? Bir zamanlar hergün burdaydım )))))))

takım biriciliği seninde 1. liğin sayılır ama bence değil mi tebrikler valla çok iyi yüzdeniz

MerhabalaaR nasılsınız hepiciğiniz? Bir zamanlar hergün burdaydım )))))))
merhaba bu aralar da ben öyleyim hergün uğruyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…