Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

merhabalarr bende 14 yaşındayım vee fazla fazla kilom var burda biraz motivasyon bulmak istiyorumm :)
Canim daha yasin çok küçük aslında çok çaba harcamana gerek kalmaz diye düşünüyorum takımlara girmeye de ihtiyacın var mı emin değilim istersen 1. Takıma gel konuşalım besleme önerisi falan bir bakalım hataların neler ayrıca sağdan soldan duyduğum şok diyetlerden uzak dur gelisme çağındasin daha aslinda yanlis yere yazmissin ama neyse linkini verdim takımın gel konuşalım bakalım http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/1-takim-cuma-zayiflama-yarismasi.38551/

Kac kilosun canim yasin cok kucuk saglikli beslenerek kilo vermelisin.. Gelisme cagindasin yanlis beslenme sakin
aynı şeyleri düşünmüşüz bende takıma gelsinde öneri vereyim demiştim bu yaşta tektip beslenme diyetleri yapmamalı keşke bizim metabolizma da 14 yaşında olsa değil mi ya burcun ne senin selvos seni kendime yakın gördüm merak ettim

Evet canim keske.. Bazen diyorum diyet hayatimin en basina donsemde.. Metabolizmami delirtmeden saglikli beslensem diyorum ama nette hangi diyeti bulduysam yaptim iki lokma yesem sisme halindeyim benimde sana kanim isindi aslan burcuyum ben hem sanirim karadenizlisin karadeniz insanini cok severim ben

aslan olduğunu tahmin ettim yada koç kk da tüm çok sevdiklerim koç yada aslan da koç burcuyum bende ve evet karadenizliyim bende seninle aynı mod ya hep kiloluydum ama arada diyet yapardım saçma sapan şeyler verirdim sonra hop geri alırdım çok hata yapmışım ya

Ben 4.5 kg dogmusum dogustan tombik lise 2 nin yaz tatilinde 20 kg verdim lise 3 e tum milleti sok ettim 54 kg basladim ac kalarak zayifladigim icin 58 oldum sonra. Hamile kaldigimda 62 kgydm. Doguma 80 le girdim dogumdan sonrada 68 sonra nasil olduysa 95. Sok diyetler yuzunden 95 oldum. Hizlica vermek hosuma gidiodu sonra hop yine sisiyodum yillardir hep kilo sorunu biktim artik.. Bende aslan koc boga burclarini severim esimde karadenizli ben aslen hatayliyim ama kibrista yasiyoruz

senin baya karışıkmış memleket ben çok vermeden 75 63 aralığındaydım hep şok diyet 63 sonra hop 73 sonra 63 sonra 75 sonra 63sonra 72 falan kırılma noktam 63 ama burdan aşağı inemedim şunu aşşam gerisini getircem

Memleketim neresi karistirdim bende artik karadenize hayranim ben yaa sabah uyaninca dogasi cok etkiledi beni harika yesili bile bi farkli sanki.. Suan kac kilosun

Memleketim neresi karistirdim bende artik karadenize hayranim ben yaa sabah uyaninca dogasi cok etkiledi beni harika yesili bile bi farkli sanki.. Suan kac kilosun
63 ama şöyle diyim izin almak zorunda kalmıştım bir ara 3 4 ay ama hep 63 tüm izne 63 le ayrıldım geri geldim hala 63 um almadım ama geçen hafta 62.8 dim ama bu hafta yine 63 anlamadım olayı ya bu hafta kararlıyım 62.8 den aşağı bir rakam göreceğim spora yüklenmeye karar veridm

O kg takmis sana ben bu hafta 6 li rakamlari gordum yillar sonra kavustyk sarildik sevindik o da beni ozlemis ne tarz bi diyet yapiosun.. sporda onemli bende bu hafta sporu artirdim hizlandi sanki kilo vermem

O kg takmis sana ben bu hafta 6 li rakamlari gordum yillar sonra kavustyk sarildik sevindik o da beni ozlemis ne tarz bi diyet yapiosun.. sporda onemli bende bu hafta sporu artirdim hizlandi sanki kilo vermem
dukan hariç diyet denemem bol ama karatayvari bir diyetim var diyim tabi tereyağıdır falan fialn onlar yok kendime göre takılıyorum ekmek yok ama belli bir diyete uyamıyorum ya hemen bozasım geliyor yemediğim şey bil olsa canım çekiyor sporu arttırayım dedim bende bu hafta bakalım beni neler bekliyor taktı ban bu kilo dövecem hiç 50 leir görmedim bende bende görüp kavuşsamda sarılıp ağlaşsak 59 la zaten hedefime 57 58 boyum kısa ya azıcık uzun olaydım

Boyun kac? Aslinda cok durakladiysan bi dukan dene 1 ayda verirsin dukanla 5 kg yu .. Uzun sure dukan yapilmio zaten sonuc ortada. Ben simdi 90 gun diyetini yapiyorum. Dukani birakmak zorunda kaldim. Bobreklerimde protein atigibirikti

Boyun kac? Aslinda cok durakladiysan bi dukan dene 1 ayda verirsin dukanla 5 kg yu .. Uzun sure dukan yapilmio zaten sonuc ortada. Ben simdi 90 gun diyetini yapiyorum. Dukani birakmak zorunda kaldim. Bobreklerimde protein atigibirikti
161 protein atığı biriktiini nasıl anladın vede ne zamandır yapıyorsun ki acaba dukanı valla aklımda aslında atak yapıp verip seyiri 2 0 yapabilirim bence olur yani atakta istediğim kiloyu verirsem

161 protein atığı biriktiini nasıl anladın vede ne zamandır yapıyorsun ki acaba dukanı valla aklımda aslında atak yapıp verip seyiri 2 0 yapabilirim bence olur yani atakta istediğim kiloyu verirsem
Benimde 174 topuklu hic giyemiyorum sancim oldu canim doktora gittik kan ve idrar tahlili sonucunda dr soyledi.. Dukan expres var 5 kg fazlasi olanlar icin

Benimde 174 topuklu hic giyemiyorum sancim oldu canim doktora gittik kan ve idrar tahlili sonucunda dr soyledi.. Dukan expres var 5 kg fazlasi olanlar icin
a çok geçmiş olsun canım bıraktığın iyiolmuş o zaman bne şeyi anlamadım ekspresste 5 gün bitince ne oluyor seyir falan var mı yoksa normal düzenemi dönüyorsun sen bilirsin onu

a çok geçmiş olsun canım bıraktığın iyiolmuş o zaman bne şeyi anlamadım ekspresste 5 gün bitince ne oluyor seyir falan var mı yoksa normal düzenemi dönüyorsun sen bilirsin onu
Expreste 5 gun bitince basa donuosun canim istedigin kiloya inene kadar oyle devam ediyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…